Avaleht FOTO- ja videokaamerad Garmini uus Zumo 345LM mootorratta navigaator

Garmini uus Zumo 345LM mootorratta navigaator

12
0
garmins-new-zumo-12830.png

Garmin on hetkel üks maailma juhtivaid GPS-i tootjaid. Oma püüdlustes jääda mängu tippu, teatas ettevõte hiljuti 3 uue mudeli, sealhulgas 345LM, 395LM ja 595LM, välja andmisest mootorrattahuvilistele. Kõrge täpsusega 4,3-tolline puuteekraan, uued muusika voogedastuse võimalused, nutikad funktsioonid – Garmin Zumo 345LM võimaldab sõitjatel nautida läbimurdelist kogemust, samas kui mudelitel 595LM ja 395LM on täiendavad autode tugifunktsioonid.

Veekindel

Garmini sõnul – need uued veekindlad mudelid aitavad ratturitel või ehk õigemini kasutajatel leida erinevaid marsruute, sealhulgas mägede ja kurvidega marsruute, vältides samal ajal suuri kiirteid. Samuti saavad jalgratturid juhtida meediat ja muusikat MP3-mängijast või ühilduvast nutitelefonist erinevates ilmastikutingimustes, muretsemata oma seadme seisukorra pärast. Lisaks sellele võimaldab mahlamudel 595LM ratturitel voogedastada muusikat populaarsest muusikateenusest Spotify otse kiivrisse või kõrvaklappidesse, pakkudes seeläbi kindasõbraliku Zumo ekraani kuvamise võimalust.

Garmin 345 LM

Vaatamata Zumo 395LM ja 595LM paeluvatele omadustele, keskendutakse käesolevas ülevaates rohkem mudelile 345LM, kuna just selle mudeliga veetsime suurema osa ajast. Eelkõige vaatleme üksikasjalikumalt Zumo 345 LM mõningaid muljetavaldavaid funktsioone.

See Garmini uusim versioon ei ole mõeldud mitte ainult selleks, et pakkuda jalgratturitele kogu vajalikku teavet teedel liikumiseks, vaid ka selleks, et tagada ohutu sõitmine, avastada uusi radu ja edendada mõningaid XXI sajandi kõige levinumaid multimeediumifunktsioone, sealhulgas hoiatuste vastuvõtmine, muusika kuulamine ja telefonikõnede vastuvõtmine teel. Lisaks saavad sõitjad uue mudeliga 345LM hoiatusi muu hulgas kiiruse muutumise, vastutuleva liikluse, järskude kurvide, loomade, koolide tsoonide, ristmike ja lähedal asuvate radarite kohta. Samuti on seadmel väsimusnäidik, mis pikematel sõitudel soovitab puhkealasid ja puhkeperioode.

Ekraani kvaliteet

Garmin 345 LM võimaldab tänu oma suure eraldusvõimega puuteekraanile ka otsese päikesevalguse käes selgelt lugeda. Mis veel? Selle puuteekraani saab hõlpsasti käsitseda ka kinnastega. Lisaks on see ka vastupidav päikesevalgusele, kütusele ja veele, mis teeb selle ideaalseks sõiduks kuivades maades või vihma korral.

Bluetooth

Et võimaldada telefoniga suhtlemist ilma kiivrit või kindaid eemaldamata, kasutab mudel 345LM Bluetooth-tehnoloogiat. Selle funktsiooni aktiveerimiseks on aga vaja ühendada seade ühilduva kiivri või peakomplektiga ja siduda see nutitelefoniga, et kõnesid vastu võtta või teha kõnesid ükskõik kust.

Seikluslik marsruut

Garmin Seikluslik marsruut on Garmin 345LM-i teine põhifunktsioon ratturitele, kes otsivad sihtkohta jõudmiseks kõige atraktiivsemaid marsruute. Seadmel on ka jälgimisvõimalus, mis salvestab jalgratturi läbitud marsruudi ja vajadusel näitab isegi suunda, mida kasutaja tagasiteel kasutas.

BaseCamp

Garmin 345 LM mudel ühildub tasuta tarkvaraga BaseCamp. BaseCamp võimaldab kasutajatel luua radu, marsruute ja teekonnapunkte, mis edastavad asjakohast teavet GPS-seadmesse, kui see on ühendatud arvutiga. Lisaks võimaldab tarkvara jalgratturitel jagada või salvestada oma marsruute, laadida alla teiste kasutajate jagatud marsruute, lugeda ülevaateid ja hinnata oma teekonda.

Lisaks kõigele eelnevale on Zumo 345LM-l tavapärased funktsioonid, mida võib oodata mootorratta navigaatoritelt, nagu hoiatusradarid, sõiduraja vaatamise ristmik, huvipunkt, kiiruspiirangu indikaator ja ringraja marsruutimine, mis võimaldab jalgratturitel kavandada oma marsruute aja ja dünaamiliste kütusepeatuste alusel ning soovitab kütusepeatusi vastavalt sellele, kui kaua sõitja kütus eeldatavasti kestab.

Zumo 345LM-i hind on praegu 379,99 naelsterlingit.

Täname artikli lugemise eest. Kui olete siin uus, siis tellige regulaarsete uuenduste saamiseks RSS-voo või e-posti teel. Samuti saate tellida, kui jälgite @techslingi Twitteris või saate meie fänniks Facebookis. Täname külastuse eest!

2 kommentaari

March 6, 2017 at 10:18 am

See ei ole arvustus, kui ma tahan teada, millised funktsioonid on, siis vaatan tootja kodulehelt!

– Kas seda oli lihtne kasutada – Kas reklaamitud funktsioonid toimisid nii, nagu te ootasite. – Oluline on, kas see töötas liikvel, kinnastega, vihma käes, otsese päikesevalguse käes (te ütlesite, et see töötab, kuid kas see tegelikult täitis selle väite tegelikkuses või kordasite lihtsalt turundusteavet).

Selle lugemine oli pehmelt öeldes pettumus.

5. juuli 2017 kell 11:18

Olen nõus, et see ei ole midagi sellist nagu arvustus. Täielik ruumi raiskamine.

Kommenteeriksin ka seda, et olles just nädal aega Põhja-Hispaanias tuuril käinud, osutus minu uus Zumo 345 suures osas halvemaks kui kasutuks.

Olen omanud ja kasutanud Garminit (Nuvi 256 vist) juba mõned aastad autos ja olen seda alati väga kasulikuks pidanud. See tähendab ka seda, et ma olen üldiselt kursis Garmini tööpõhimõtete, vahendite jne. osas. Seega olid mul Zumo suhtes kõrged ootused. Kuid see valmistas peaaegu igas mõttes pettumuse.

Kõige tõsisemad neist olid järgmised: peaaegu kunagi ei tundus ta teadvat, kus me oleme; ta oli meeleheitlikult aeglane marsruudi arvutamisel või ümberarvutamisel; ta andis käivitamisel väga abituid juhiseid, näiteks “navigeeri näidatud marsruudile”, andmata mingeid visuaalseid või kuuldavaid juhiseid, kuidas seda teha; ja ta andis sageli rumalaid juhiseid, näiteks “x km pärast navigeeri maastikul” või “x km pärast pöörake vasakule asfaltimata teele (mida ei olnud olemas) ja tehke siis U-tee pööre.” See oli väga ebasoodne. Need juhised tulid juhuslikult, kui olime juba teel, mida oli vaja soovitud sihtkohta jõudmiseks. Ja jah, ma kontrollisin, et navigatsiooni seaded ei oleks seatud maastikulisi valikuid.

Peale nende probleemide olid kaardid üldiselt väga toorelt ja ebainformatiivsed ning ei näidanud praktiliselt ühtegi maantee numbrit. Ja mis puutub linnades navigeerimise häälkäsklustesse, siis neil puudus igasugune arusaamine hispaania terminitest või nimedest. ‘Calle’ (tänav) hääldati kui ‘kõne’. Maanteede numbrite eesliiteid, nagu “AS” ja “LE”, hääldati sõnade, mitte algustähtedena. Tegelikud tänavanimed olid nii põhjalikult segi aetud, et neid ei olnud võimalik ära tunda ja seetõttu polnud neist navigeerimiseks kasu.

Ma võiksin veel rääkida marsruutide seadistamise kohmakusest, selle võimetusest minna kindlaksmääratud teekonnapunktide kaudu, selle harjumusest lihtsalt välja lülituda keset kaardifunktsioonide kasutamist jne. jne., kuid mul ei ole praegu aega, aga mul ei ole aega.

Võtan Garminiga ühendust ja küsin kommentaare, aga ma vaatan ka (väga hoolikalt) Tom Tomi vaste üle, et näha, kas see tundub pädevam.

Järgmine artikkelAlternatiivid GTX 1080-le

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia