Avaleht Mängud Kuidas eraldada Fortnite’ile rohkem RAM-i

Kuidas eraldada Fortnite’ile rohkem RAM-i

4
0
how-allocate-more-80DC0.jpg

Fortnite’is ei pruugi olla uskumatult üksikasjalikke tekstuure, mida laadida, kuid nad on mõned stsenaariumid, mis võivad põhjustada mõningaid RAM-i mahu probleeme, mis võivad põhjustada Fortnite’i krahhi.

Need on haruldased juhud, mis võivad juhtuda sündmuste ja loomingulise režiimi puhul, sest seal on nii palju asju, mida laadida.

See juhend näitab teile, kuidas eraldada Fortnite’ile rohkem RAM-i ja aidata leevendada vähese RAM-i tõttu tekkivaid krahhisid. Üldiselt peaks see Fortnite’i sujuvamalt ja suurema FPS-iga jooksma.

RAM-i kasutamise selgitamine Fortnite’is

Ehkki Fortnite võib tunduda karikatuurne, laaditakse seal siiski arvukalt varasid. Sellel on purustatavad struktuurid, kust mängijad saavad materjale plaatide, hoonete, treppide ja kõigi erinevate variantidega, näiteks akende valmistamiseks.

Kuigi mängus on vähem koormust tekstuuride ja detailide jaoks, on arvukalt eriefekte, millega tuleb samuti arvestada. Seetõttu soovitab mäng ikkagi kuni 8 GB RAM-i, et mängu sujuvalt käivitada.

8 GB RAM-i nõue on mängijatele kergesti kättesaadav, kuna teised battle royale’i mängud nõuavad tavaliselt rohkem. Fortnite’i käivitamiseks ei ole vaja turu parimat RAM-i.

Isegi maksimaalse graafika seadistusega peaks see ikkagi sujuvalt ja ilma mälu krahhideta jooksma.

Mängus võitleb kuni 100 mängijat samal lahinguväljal, mis võib tunduda koormavana. Isegi siis salvestab RAM ajutisi andmeid, et laadida kõik need eelnevad varad.

Kui olete varem märganud, et kui olete alustanud mängu mängimist, siis järgmised mängud laadivad veidi kiiremini. See on tingitud sellest, et RAM ja VRAM (teie GPU-st) teevad oma tööd hästi.

Suurema RAM-i eraldamine ei tähenda tingimata, et see oleks kiirem. Mäng vajab lihtsalt piisavalt mälumahtu, et edastada andmeid teie protsessorile töötlemiseks ja vältida mängu kokkuvarisemist.

Minimaalsed süsteeminõuded

  • Videokaart: Intel HD 4000 arvutis või Intel Iris Pro 5200 või samaväärne AMD GPU Macis.
  • Protsessor: Core i3-3225 3,3 GHz
  • Mälu: MÄLU: 4 GB RAM
  • Operatsioonisüsteem: Windows 7/8/10 64-bitine või Mac OS Mojave 10.14.6

Soovituslikud süsteeminõuded

  • Videokaart: NVIDIA GeForce GTX 660 või AMD Radeon HD 7870 või samaväärne DX11 graafikaprotsessor.
  • Videomälu: 2 GB VRA
  • Protsessor: Core i5-7300U 3,5 GHz
  • Mälu: 8 GB RAM
  • Operatsioonisüsteem: Windows 7/8/10 64-bitine või Mac OS Mojave 10.14.6

Nagu süsteeminõuetest näha, on isegi soovitatud süsteemi lihtne ehitada. Kui sul on probleeme Fortnite’i käivitamisega, võib su arvuti olla üsna vananenud.

Näiteks kui teil on vaja eraldada rohkem RAM-i Warzone’ile või eraldada rohkem RAM-i CSGO-le, siis nende mängude sujuvamaks käivitamiseks on vaja rohkem optimeerimist kui Fortnite’ile.

Lühidalt öeldes ei ole Fortnite’il suurt koormust, et töödelda kõike mängu ajal toimuvat. Kõike seda arvestades on siin sammud, mida saate teha, et eraldada Fortnite’ile rohkem RAM-i ja panna see jooksma suurema FPS-iga.

Ülesannete halduri kasutamine, et eraldada Fortnite’ile rohkem RAM-i

See meetod töötab kõigi käimasolevate mängude puhul, kuna see on teie arvutis käivitatud teenus. Kui teil on Fortnite käivitatud, siis kuvatakse teenus või protsess Task Manageris kui Fortnite.exe. Saate sellel paremklõpsu teha ja hiirega määrata prioriteedi.

Seadistage see “Üle normaalse” või “Kõrge”, et suurendada Fortnite’i mäluprioriteeti, nii et arvuti eraldaks Fortnite’ile rohkem vaba RAM-i. Kuigi see võib tulevikus olla ohtlik, kui sulle meeldib mitu teenust korraga käimas hoida.

Võtke kindlasti arvesse kõike, mis teie arvutis toimub. Sellisel juhul võivad mäluprobleeme põhjustada tarkvara, programmid ja rakendused, mis on teie süsteemis alati käivitatud, kui te arvutit käivitate.

Virtuaalse mälu eraldamise suurendamine

Ava juhtpaneel, kirjutades selle Windowsi otsinguribale. Avage Systems and Security ja see näitab rohkem võimalusi. Klõpsa Systems ja see avab uue akna, mis näeb välja nagu ülaltoodud pilt. Paremal pool näed “Related settings”.

Klõpsa ja ava “Advanced system settings”, et avada uus aken. Sa näed seal 5 vahekaarti ja sa pead minema vahekaardile “Advanced”. Klõpsake “Performance” all “Settings…” ja see avab akna “Performance Options”.

Võta ära märkeruut, kus on kirjas “Automatically manage paging file size for all drives”. Pärast seda vali ketas, kuhu Fortnite on paigaldatud, ja lülita sisse “Custom Size” (kohandatud suurus). Sa näed selle jaoks kahte sisendit, mis on algne suurus ja maksimaalne suurus.

Selle all on soovitatavad megabaidid, mida saad eraldada, ja sisesta lihtsalt see number algsuuruseks. Maksimaalse suuruse jaoks peate sisestama arvu, mis on teie kogu olemasolev RAM x 1,5.

Nii et arvutuste jaoks vajalikud muutujad, mida peate arvutama, on 1 GB võrdne 1024 MB-ga. Kui teie arvutis on 16 GB RAM-i, korrutage 16 GB x 1024, et saada maksimaalne suurus. Selle näite puhul oleks see 16384MB.

Nüüd, pöördudes tagasi eelmise arvutuse juurde, on 16384MB teie kogu olemasolev RAM-mälu. Korrutage 16384MB 1,5ga ja saate 24576MB. Kasutage seda arvu ja sisestage see oma maksimaalseks suuruseks tekstiväljale.

Kasutage kolmanda osapoole programmi

Seal on hulgaliselt kolmanda osapoole programme, mis aitavad teie arvuti komponente optimeerida. Programmid nagu Mem Reduct ja Wise Cleaner aitavad puhastada teie vaba mälu ja neid kasutatakse tavaliselt enne sellise mängu nagu Fortnite mängimist.

Kahte eespool nimetatud programmi on üsna lihtne kasutada. Lihtsalt paigalda ja ava need. Kui nad on avatud, vajutad lihtsalt nuppu, et puhastada oma mälu. See eemaldab kõik mittevajalikud teenused, mis jooksevad, ja nii puhastab see rohkem mälu.

Programmide nagu Process Lasso eesmärk on muu hulgas optimeerida teie protsessorit. Mida rohkem sa oma protsessorit aitad, seda paremini laadid andmeid sellistesse mängudesse nagu Fortnite.

Nagu juba mainitud, kui teie protsessor saab optimaalsemalt töötada, saab see vastata teie RAM-i andmete edastamise kiirusele. Üldiselt vähendab see rohkem koormust ja see aitab ka Fortnite’i FPS-i probleeme (kui teil üldse FPS-i probleeme on).

Viirusetõrjeprogrammi väljalülitamine

Mis puutub suurema RAM-i eraldamisse Fortnite’ile, siis seda saab saavutada kaudselt sellega, et arvuti kasutab vähem mälu. Kaks peamist mälukasutaja on veebibrauserid ja viirusetõrjeprogrammid. Veenduge, et sulgete kõik vajalikud vahekaardid ja lülitate mängimise ajal oma viirusetõrje välja.

Teie arvuti on endiselt täiesti ohutu, kui te lihtsalt mängite Fortnite’i ja ei lae midagi alla kahtlastelt saitidelt, kui teie viirusetõrje on välja lülitatud.

Kui sul ei ole oma viirusetõrjeprogrammi installeeritud, siis võid lülitada välja oma sisseehitatud viirusetõrje nimega Windows Security. Otsi see lihtsalt Windowsi otsinguribalt välja ja deaktiveeri see. Lihtsalt lülita see sisse pärast mängimist, kui oled oma arvuti turvalisuse suhtes paranoiline.

Kokkuvõte

Kokkuvõttes peaks Fortnite’i olema lihtne käivitada juba 8 GB RAM-iga arvutis. Võib esineda juhtumeid, mis võivad põhjustada probleeme, kuid see on väga haruldane.

Näiteks kui otsustate mängida loomingulist režiimi ja ehitada tõsise hulga varasid, näiteks ehitada lossi, siis sööb see rohkem mälu.

Sellega peaksite arvestama, sest tavalised Fortnite’i mängud ei tohiks nõuda nii palju RAM-i, kui te arvate.

Eelmine artikkelWonderFox DVD Video Converter läbivaatamine
Järgmine artikkelKuidas eraldada rohkem RAM-i GTA5-le

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia