Avaleht Mängud Kuidas eraldada rohkem RAM-i Total War: Warhammer III mängule

Kuidas eraldada rohkem RAM-i Total War: Warhammer III mängule

3
0
how-allocate-more-92041.png

Kui olete Total War: Warhammer III mängus keset kampaaniat ja teil tekib äkki jõudluse vähenemine või äkilised krahhid, siis on väga tõenäoline, et probleemiks on teie RAM-mälu.

Sellise mängu puhul on RAM äärmiselt oluline. Olulisuse all ei pea me silmas mitte ainult seda, et see on vajalik komponent, et teie arvutis saaks Total War: Warhammer III mängus töötada, sest RAM-i on arvutite jaoks üldiselt niikuinii vaja. Me ütleme, et Total War: Warhammer III sööb palju RAM-i, sest see on lihtsalt mängu olemus.

Kuigi RAM-pulgad on teiste arvutiosadega võrreldes suhteliselt odavad, ei ole kõigil meist aega või vahendeid, et kiiresti üks osta.

Seega oleme koostanud nimekirja lihtsatest lahendustest teie RAM-probleemidele ja viisidest, kuidas Total War: Warhammer III-le rohkem RAM-i eraldada.

Lülitage anti-Aliasing välja

Mis on anti-aliasing? Lihtsustatult öeldes silub anti-aliasing põhimõtteliselt kõike. Selle asemel, et olla pikslineeritud segadus, mille servad on hägused, muudab anti-aliasing kõik paremaks.

Kõlab vinge, eks? Kahjuks ei ole kõigil arvutitel võimalik seda lubada.

Need, kellel on vanemad seadmed, ei saa tegelikult anti-aliasingut toetada, sest vastasel juhul peaksid nad ohverdama jõudluse, mis võib põhjustada mälulekkeid.

Teine asi Total War: Warhammer III puhul on paljud mängijad märganud, et maksimaalne x8 anti-aliasing on liiga palju isegi kõige kallimate mänguriarvutite jaoks. Tundub, et see pole veel täielikult optimeeritud.

Et Total War: Warhammer III-le rohkem RAM-i eraldada, tuleks kasutada kas “Fast Approximate Anti-Aliasing” või x4 anti-aliasing.

Lülitage Control Flow Guard välja

Microsofti sõnul on Control Flow Guard turvameede, et võidelda mälukahjustuste vastu. Rangemad piirangud, mida Control Flow Guard annab, tõrjuvad lunavara rünnakuid ja piiravad ka mõningaid serveri funktsioone.

See on üsna võimas vahend, mis võib olla ka põhjuseks, miks on teatatud, et see põhjustab mängimise ajal stotterdamist.

Control Flow Guard’i väljalülitamiseks mine kõigepealt “Windows Security Settings” (Windowsi turvasätted). Kaitsealade nimekirjas klõpsa “App & Browser control”. Peaks ilmuma uus aken ja akna alumises osas on “Exploit Protection”. Klõpsa “Exploit Protection Settings”. Control Flow Guard peaks olema süsteemi seadete ülaosas. Selle rippmenüüst klõpsake “Off by default” (vaikimisi välja lülitatud).

Seal on ka võimalus lülitada Control Flow Guard välja ainult teatud programmide jaoks, kui te ei soovi seda täielikult välja lülitada. Samas “Exploit Protection Settings” aknas tuleks minna süsteemi seadete asemel programmi seadete juurde. Seejärel lisa kohandatav programm ja otsi Total War: Warhammer III.

Vältige Alt+Tabbing

Vältige seda tavaliselt tehtud tegu, eriti kui kasutate vanemat arvutit. Me kõik oleme selle suhtes vastuvõtlikud, kuna see on põhimõtteliselt tavaline liigutus arvutimaailmas, kuid mõnikord võib see ka probleeme tekitada.

Alt+Tab lubab kasutajatel väidetavalt kiiresti ühelt rakendusest teise lülituda. Mängudes oleks see sageli ühest aknast teise, eriti kui sa mängid täisekraanil. See tähendab, et arvuti peab peaaegu samal ajal lülituma kahe erineva funktsiooni peale.

Kui teie arvuti ei saa sellega hakkama, võib see põhjustada viivitusi või, mis veelgi hullem, rakenduste täielikku kokkuvarisemist.

See on kahekordselt hullem, kui olete keset kampaaniat!

Seni, kuni olete oma seadet ajakohastanud, peaksite alt+tabbing’i kasutamist esialgu vältima.

Veenduge, et te töötate DX11-süsteemis

DirectX toimib Windowsi jaoks omamoodi sillana, mis aitab erinevate tarkvarade, eriti mängude käivitamisel kooskõlastada ühendatud audio- ja videohardvaraga. Seda on vaja paljudes mängudes ja kui see pole korralikult installeeritud, siis ei pruugi mängud, mida Sa üritad mängida, sujuvalt töötada.

Mängud on ehitatud DirectX 11 ümber ja ei ole teada, millal see võib toetada midagi kõrgemat kui see. Isegi kui see mahutab DirectX 12 ja rohkem, oleks ikkagi parem jääda originaali juurde.

Selleks, et veenduda, et mäng töötab DirectX 11-ga, mine kõigepealt oma Steam’i raamatukogusse ja otsi Total War: Warhammer III. Tee mängul paremklõps ja klõpsa “Properties”. Avaneb uus seadete aken. Üldistes seadetes on käivitamise sektsioon, kus on tekstikast. Kirjutage “-dx11”. Pärast seda peaksid sa enne mängu uuesti mängima hakkamist kõigepealt arvuti uuesti käivitama.

GPU draiverite uuendamine

Draiverid on nagu kasutusjuhendid. Kui eseme kasutusjuhend on vale, siis on kasutajal tõenäoliselt raske asja tööle panna.

Erinevus draiverite ja kirjalike kasutusjuhendite vahel on see, et neid saab kohandada ja kohandada just siis, kui ajad ja vajadused muutuvad.

Sageli, kui ilmuvad uued mängud või rakendused, annavad graafikakaartide tootjad välja ka uued draiverid, et kohandada neid uute funktsioonidega, mis tulevad koos nende mängude või rakendustega.

Enne mis tahes mängu, sealhulgas Total War: Warhammer III, mängimist kontrollige kõigepealt oma graafikaprotsessori draivereid ja installige kindlasti uuendused.

Eelmine artikkelKuidas eraldada Fortnite’ile rohkem RAM-i
Järgmine artikkelKuidas aktiveerida kahe kanaliga RAM-mälu

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia