Avaleht Mängud Kuidas eraldada rohkem RAM-i Warzone’ile

Kuidas eraldada rohkem RAM-i Warzone’ile

4
0
how-allocate-more-BC31D.png

Call of Duty: Warzone on kurikuulsalt teadaolevalt söönud suurema osa teie kõvakettal olevast ruumist. Vähesed inimesed teavad, et Warzone kasutab ka absurdselt palju mälu (RAM).

Isegi Warzone’i käivitamine keskmistel seadistustel võtab vähemalt 8 GB mälumahtu.

See juhend aitab teil mängu optimeerida ja õppida, kuidas Warzone’ile üldiselt rohkem RAM-i eraldada.

Warzone’i RAM-i kasutamise selgitamine

Call of Duty Warzone on tohutult suur mäng. Ainuüksi Warzone’i paigaldamiseks kulub üle 50 GB mäluruumi ja see ei sisalda ühtegi Call of Duty mängu, mis võiks olla sellega seotud.

Kaart on teiste battle royale mängudega võrreldes üsna suur. See, kuidas mäng laadib ja juhuslikult määrab igasuguse saagi, mida sa saad, võib olla uskumatult raske laadida.

Nii et sa pead ette kujutama, kuidas kõik need asjad toimuvad ja kui üksikasjalikult see välja näeb, et mõõta, kui raske oleks arvutikomponendi jaoks laadida ja töödelda. See on üks põhjusi, miks Warzone’ile kõrge ram’i kasutamine.

Samuti peaksite arvestama kõigi mängijatega, kes mängu tulevad ja sündmustega, mis toimuvad. Isegi kui mängijaid on vähem, võib mängijaid ikkagi taaselustada, mis võib olla rohkem vara laadida.

RAM tugineb tugevalt oma ajutiselt salvestatud andmetele, et seda iga kord laadida ja seda töödeldakse protsessori poolt niipea, kui see on valmis.

Graafikasätete alandamine või keelamine võib olukorda leevendada, kuid Warzone sööb isegi tühikäigul üle 6 GB mälu. Mõnikord paiskub see mängu mängimisel kuni 10GB või rohkem.

Soovituslikud süsteeminõuded

OS: Windows 10 64 Bit (viimane Service Pack) CPU: Intel Core i5-2500K või AMD Ryzen R5 1600X protsessor RAM: 12GB RAM HDD: 175GB HD ruumi Video: NVIDIA GeForce GTX 970 / GTX 1660 või Radeon R9 390 / AMD RX 580 DirectX: DirectX 12 ühilduv süsteem Võrgu: Nõuab DirectX 12 ühilduvat süsteemi: Lairiba Interneti-ühendus Helikaart: DirectX-ühilduv

Kuigi on mainitud, et soovitatav on 12 GB RAM-i, tuleb meeles pidada, et see on mõeldud ainult Warzone’i käivitamiseks keskmistel seadistustel. Mäng on nii intensiivne. Sellepärast on ka Warzone’i mängimise ajal tõenäoliselt suur RAM-i kasutus, kui teil ei ole palju vaba RAM-i.

See seletab ka seda, et teie monitor töötab 60Hz juures. Kõik, mis on suurem, vajaks palju rohkem RAM-i ja paremaid üldisi spetsifikatsioone, eriti kõrgema resolutsiooniga.

Konkurentsivõimelised süsteeminõuded

OS: Windows 10 64-bitine (viimane uuendus) CPU: Intel i7-8700K või AMD Ryzen 1800X RAM: 16 GB RAM HDD: 175 GB HD ruumi Video: NVIDIA GeForce GTX 1080 / RTX 2070 SUPER või Radeon RX Vega 64 graafika DirectX: DirectX 12 ühilduv süsteem Võrgu: Nõuab DirectX 12 ühilduvat süsteemi: Lairiba Interneti-ühendus Helikaart: DirectX ühilduv

See versioon süsteeminõuetest on mõeldud neile, kellel on kõrgema värskendussagedusega monitorid. See annab teile teiste mängijate nägemisel kerge eelise ja nõuab, et investeeriksite paremasse mänguriarvutisse.

RAM-i nõue hüppab 16 GB RAM-ile ja seda kõike on vaja ilma ray tracinguta. Lühidalt öeldes on palju muutujaid, mis tulevad mängu ja kõik täiendav, mida peaks laadima, arvestatakse mälukasutusse (üldiselt).

Call of Duty Warzone’i optimeerimine omaduste kaudu

Kui soovite teada, kuidas anda Warzone’ile rohkem RAM-i, järgige kõike, mis allpool toodud. See meetod on lihtne. Lihtsalt mine sinna, kuhu sinu Warzone on installeeritud (tavaliselt programmifailide sees kettal, kuhu sa mänge installeerid) ja tee paremklõps “.exe” failil. Vali Properties ja avaneb aken.

Mine vahekaardile “Compatibilities” ja leia “Disable fullscreen optimization”. Seal peaks olema märkeruut ja sa peaksid selle märgistama. Tee seda nii käivitatava faili (The Call of Duty käivitatav fail) kui ka käivitusvahendi puhul.

Mem Reduct’i kasutamine

Mem Reduct on kolmanda osapoole tarkvara, mis puhastab arvutite mälufaile. Kasutades Mem Reduct’i, on teil arvuti kasutamisel rohkem vaba RAM-i või mälu.

See kehtib kõigi failide või rakenduste puhul, mida soovite käivitada ja mis vajavad mälu. Käivitage Mem Reduct pärast programmi installimist. Kui Mem Reduct on avatud, avaneb lihtne aken ja te peate lihtsalt klõpsama “Clean memory”.

Tee seda enne Call of Duty Warzone’i käivitamist, et veenduda, et su mälumaht on optimeeritud ja et kasutamata mälu ei jääks kasutamata.

Warzone’i seadistamine kõrgele prioriteedile

Call of Duty Warzone’i seadmiseks kõrgele prioriteedile (mälukasutusele), peate kõigepealt mängu käivitama. Pärast mängu käivitamist avage ülesannete haldur, hoides all Ctrl + Alt ja vajutades Del.

Kui ülesandehaldur on avatud, minge vahekaardile “Details”, kus näete kõiki teie arvutis reaalajas töötavaid teenuseid. Leia Call of Duty Warzone’i käivitatav fail, mis peaks olema üleval, kui see on sorteeritud selle järgi, milline teenus võtab kõige rohkem sinu praegust mälumahtu.

Tehke paremklõps Warzone’i teenistusfailil ja libistage hiirega “Set priority”. Seadke prioriteediks “kõrge” ja see peaks panema teie arvuti Call of Duty Warzone’i eelistama teistele käimasolevatele teenustele.

Kui oled aga sõna otseses mõttes viimasel kohal (95-100% mälu kasutuses), võib mängu seadistamine “kõrgele” olla ohtlik, sest see võib kogu vaba mälu eelistada Warzone’i RAM-i kasutamisele, mitte olulistele teenustele, mis hoiavad su arvutit töös.

Seda meetodit võite kasutada ka teiste mängude puhul, mida mängite. Näiteks sooviksite eraldada rohkem RAM-i CSGO-le. Saate CSGO seadistada ülesannete halduris “kõrgele”.

Viirusetõrjeprogrammide väljalülitamine

Kuna enamikul kasutajatel on viirusetõrjeprogramm käimas, peate mängu mängimise ajal oma viirusetõrjeprogrammid välja lülitama. Ärge muretsege, kõik peaks olema ohutu, kui te lihtsalt mängite Call of Duty Warzone’i.

Viirusetõrjeprogrammid võtavad umbes 200-400 MB mälu, niikaua kui see on aktiivne. Isegi kui aken ei ole avatud, töötab see ikkagi. Kui Sul pole viirusetõrjet installeeritud, siis võid kontrollida oma Windows Defenderit topelt, sest mõned operatsioonisüsteemi installeeringud sisaldavad seda.

Kui sa mõtled, kuidas anda Warzone’ile rohkem ram’i kui me talle juba andsime, siis ülaltoodu tegemine tasub kindlasti ära.

Kui Sa tunned end ebakindlalt, siis võid selle lihtsalt uuesti lubada, kui oled mängimise lõpetanud.

Kokkuvõte

Seadete alandamine peaks samuti aitama, aga kui sa oled märganud, siis näed seda juba Warzone’i seadete menüüs. Seal on aga mainitud, et vabastad “VRAMi”, mis aitab konkreetselt sinu GPU-d.

RAM-i ja mälu kasutamine on erinev, kuid see peaks samuti veidi aitama. Call of Duty Warzone ei ole sugugi keskmine mäng. Kaart on alati täis tegevust ja zombie sündmused ei aita mälukasutust vabastada.

Erinevalt Steami mängude RAM-i eraldamise meetodist ei ole teil võimalust seada täiustatud käivitamisvalikuid. Kuna Call of Duty Warzone kasvab edasi, on see tõenäoliselt optimeeritum, kui arendajad töötavad kõvasti selle nimel, et vähendada koormust iga uuendusega.

Eelmine artikkelKuidas eraldada Fortnite’ile rohkem RAM-i
Järgmine artikkelKuidas aktiveerida kahe kanaliga RAM-mälu

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia