Avaleht Mängud Kuidas eraldada Terraria’le rohkem RAM-i

Kuidas eraldada Terraria’le rohkem RAM-i

4
0
how-allocate-more-79338.png

Kui te üritate Terraria’s modisid käivitada, on natuke probleeme. Mäng on tehtud selleks, et see jookseks iseenesest ja tänu kogukonna hämmastavale tööle on seal tonnide viisi sisu, mida saab tarbida, sealhulgas mõned elukvaliteedi parandused, mida ainult modid saavad teha.

Liiga paljude modide käivitamine võib põhjustada Terraria krahhi, eriti tekstuurimuutuste puhul.

On modid nagu “Legend of Zelda” või “Dragon Ball Terraria”, mis panevad mängu jooksma rohkem asju, mida arendajad ei ole arvestanud. Mõnel juhul põhjustab see teie mängu krahhi.

Terraria on natuke (sõnamängu mõttes) erinev, kui tegemist on suurema RAM-i eraldamisega Steami mängule, mida kõiki selgitatakse allpool.

See juhend õpetab teile, kuidas eraldada Terraria’le rohkem RAM-i ja käivitada kõiki võimalikke modisid ilma krahhita, kui need on ühilduvad.

RAM-i või mälu kasutamise selgitamine Terrarias

Lihtsalt mängu välimuse ja mängimise järgi peaks see olema lihtne käivitada peaaegu iga arvutisse paigaldatud RAM-i jaoks. Terraria on 2D liivakastimäng, mis on üsna sarnane vanade 90ndate aastate platvormimängudega.

Ühesõnaga, Terraria ei tohiks teie kogu mälumahust palju võtta. Mäng jookseb 32-bitisena, mis tähendab, et mängu jaoks kasutatav kogumälu jääb 4 GB juurde.

Kui nii palju asju korraga toimub, peaks mäng ikkagi täiesti hästi jooksma. Isegi kui teil on suur baas koos automatiseeritud lülititega farmimiseks, samal ajal kui teid ründab hävitaja koos 3 teise sõbraga (kõik toimub samal ekraanil), peaks see ikkagi kenasti jooksma.

Minu isikliku kogemuse kohaselt on Terraria jaoks rohkem RAM-i vaja ainult siis, kui olete paigaldanud kogukonna poolt tehtud modid, et lisada mõned elukvaliteedi omadused või lisada meelelahutuslikumat sisu oma maailma vürtsitamiseks.

tModLoader 64-bitise versiooni paigaldamine Steami kaudu

tModLoader on juba rakendatud Terraria täiendava sisu poolel. Saate seda otsida Steami poest ja saate selle tasuta alla laadida, kui teil on Terraria Steamis olemas.

Laadige alla kõik modid, mida soovite laadida ja veenduge, et kasutate tModLoaderit. See on põhimõtteliselt mängu modihaldur, mis teeb asjad lihtsamaks.

Pärast allalaadimise ja installimise lõpetamist peate veel ühe teise allalaadimise tegema, mis on 64-bitine “mod”, mida teil on vaja tModLoaderiga käivitada.

Kuidas panna Terraria kasutama rohkem RAM-i

Nagu eelnevalt mainitud, on Terraria 32-bitine mäng. See tähendab, et mängu jaoks kasutatava mälu kogusumma on maksimaalselt 4 GB. See tähendab, et kui sa lähed üle 4GB, siis Terraria mälu saab otsa ja jookseb kokku.

Esimene samm, et anda Terraria’le rohkem RAM-i, et saaksite kasutada kõiki modisid, mida soovite mängus kasutada, on muuta oma Terraria faili 64-bitiseks versiooniks. Selleks on lihtne viis ja selleks tuleb teha mõned paigaldused ja kaust, mille lohistate oma installeeritud Terraria kausta sisse.

Laadige 64-bitine tModLoader foorumite lehelt alla ja valige oma praeguse Terraria versiooni jaoks sobiv (uusim) versioon. Saate faili “tML 64 (praegune Terraria versioon)” lahti pakkida ja valida kausta sees oleva kausta sihtkoha.

Open your tModLoader folder by looking through your installed Steam library folder. You can find it by going through Steam > steamapps > common > tModLoader.

Kui teil on raskusi selle leidmisega, saate tModLoaderil paremklõpsata otse oma Steam’i raamatukogus. Pärast parempoolset klõpsu mine manage ja vali “browse local files”. See peaks avama teie tModLoader kausta (tasub tähele panna, et see ei ole teie Terraria kaust).

Pärast tModLoader kausta avamist lohistage kõik failid lahtipakitud failist (64-bitine tModLoader, mille laadisite foorumist alla) ja kleepige see sinna sisse. Peate valima “replace all files” ja lõpetama kopeerimise.

Et kontrollida, kas see töötab, võite avada oma tModLoader’i (mitte Terraria mängu), et käivitada Terraria. See avab käsurea, kuid te peate lihtsalt ootama, kuni see kõik laeb.

Kui see avab Terraria ja alustab teie modide laadimist, näete vasakus alumises nurgas, et see töötab 64-bitisena. See peaks välja nägema umbes nagu ülaltoodud pilt.

Kokkuvõte

Kui Terraria 64-bitine versioon töötab, peaksite Terraria’le andma rohkem mälu, et käivitada nii palju modisid kui võimalik (muidugi peavad need omavahel ühilduma).

Neil on tuhandeid kogukonna poolt loodud modisid ja see puhub mängule uut elu sisse, kui olete juba standardversiooni lõpetanud.

Võite ka oma sõpradega koos serveri hostimist arvestada, sest hostimiseks on vaja rohkem RAM-i. Sama kontseptsioon käib ka selle kohta, kuidas Minecrafti serverile rohkem RAM-i eraldada.

Seetõttu on Terraria muutmine 64-bitiseks kohustuslik, kui teil on vaja eraldada Terraria’le rohkem RAM-i. Pea lihtsalt meeles, et sa pead ootama uuendusi pidevalt tModLoader, kui kunagi Terraria uuendab oma mängu uuesti. Vastasel juhul on tõenäoline, et teil tekib tModLoader’i mälu krahhi probleem.

Eelmine artikkelKuidas eraldada Fortnite’ile rohkem RAM-i
Järgmine artikkelKuidas aktiveerida kahe kanaliga RAM-mälu

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia