Avaleht Mängud Kuidas muuta FOV-i CSGO-s

Kuidas muuta FOV-i CSGO-s

3
0
how-change-fov-ABB2FC.png

Reaktsiooni omamine sellele, kuidas mäng välja näeb, eriti kui mängite uues keskkonnas, on täiesti arusaadav.

See juhtub parimatega meist; enamasti siis, kui ostame uue mänguriarvuti või kui mängime CSGO-d kuskil mujal. Me esitame endale äkki küsimuse, kas monitor on lihtsalt teistsugune ja liiga suur või on mängu vaade liiga suurendatud? Võib-olla on asi ainult minus?

Tegelikult võib asi olla selles, et sinu vanad seaded ei ole paigas ja vaade on tegelikult sisse suumitud. See võib olla tõesti ebamugav ja võib isegi põhjustada kaotusi, eriti sellistes kiiretes mängudes nagu CSGO, kus nägemine ja reageerimisaeg on olulised.

See ei ole maailma lõpp, on olemas teatud asjad, mida me saame teha, et muuta FOV-i CSGO-s. Halda aga oma ootusi, tegelikult ei ole võimalik kogu kaadrit suumida, vaid ainult relvade ja käte paigutamist. Seal on tegelikult ainult üks kaader ja see on standard, mille arendajad on seadnud.

Mis on FOV?

Tehnilises mõttes on FOV ehk vaateväli sõna otseses mõttes see, mida me kohe näeme. See on vaadeldav ala, mis on otse meie ees. Tänapäeva tehnoloogia tõttu ei piirdu FOV ainult meie silmadega, vaid ka muude seadmete, näiteks mitmesuguste optiliste seadmete, vidinate, nagu kaamerad ja telefonid, või isegi monitori kaudu.

Mis viib meid meie teise küsimuse juurde – mis on FOV mängudes? See on tegelikult üsna sama, ainult et vaadeldav maailm sõltub sellest, millist mängu sa mängid. Mitte ainult see, vaid ka see, millist tüüpi monitor, resolutsioon ja suhe võivad kõik mõjutada seda, mida sa mängus näed.

Tavaliselt ei muutu ekraanil nähtavad subjektid, vaid ainult nende proportsioonid. Siiski on juhtumeid, kus teatavad ekraani osad lõigatakse ära.

CSGO puhul ei ole tehniliselt võimalik standardse vaatevälja täielikult sisse- või välja suumida. Tegelikult võib olla ainult väga väike suumimine. Siiski on võimalik palju teha, et seda, mida näeb, sättida.

Läbi konsooli

Vaieldamatult on CSGO üks parimaid asju see, kui modifitseeritav see on, nagu ka selle eelkäijad. Seda kõike tänu konsoolile.

Esimene asi, mida peaksite tegema, on konsooli seadistada oma eelistatud võtmele. Seda saab teha mängu seadetes “Keyboard & Mouse Settings” all. Kerige allapoole, kuni jõuate jaotisele “UI Keys” (kasutajaliidese klahvid). Vaikimisi on konsooli kiirklahviks backtick ehk ” ` “.

Kui konsool ilmub, tippige käsk “viewmodel_fov ##”. Asendage hashtag’i märk väärtustega vahemikus 54 ja 67. Saate seda teha ka käsitsi käsuga “viewmodel_offset_x #”, “viewmodel_offset_y #” ja “viewmodel_offset_z #”.

See käsk muudab põhimõtteliselt käe asendit. Sa võid selle teha nii, et käed on näha, või võid ka käed täielikult eemaldada, kui see on sinu eelistus.

Soovitame seda teha töötoas, sest see võimaldab teil näha FOV ja käte asendit, mis teile kõige rohkem meeldib.

Muudatage käeobjekti tsüklit

Kuigi see ei muuda täpselt FOV-i, aitab see siiski kaasa teie nägemise stabiilsusele ja takistab käte liigset üles-alla liikumist. Vastupidi, see võib olla ka viis, kuidas oma ekraani tõesti avada.

Kirjutage konsooli käsk “cl_bob_lower amt ##”. Minimaalne summa on 5, kus käte liikumine on praktiliselt null, maksimaalne aga 30, kus käed peaaegu kaovad kõhu suunas.

Muutke video kuvamise seadeid

Mängu seadetes on paar videokuvarežiimi seadistust, mida saad muuta, sealhulgas kuvasuhet, resolutsiooni ja kuvarežiimi.

Selles konkreetses seadistuses vaatleme kuvasuhet ja kuvarežiimi, mis muudab täielikult sinu FOV-i CSGO-s.

CSGOs on kolm kuvasuhet, nimelt: tavaline ehk 4:3, laiekraan ehk 16:9 ja veel üks laiekraan, mis on 16:10. Kuvarežiimi puhul on mängijatel võimalus valida aknastatud, täisekraan ja täisekraaniline aknastatud.

Kuigi kuvasuhted on üsna iseenesestmõistetavad, on aknastatud, täisekraanilise ja täisekraanilise aknastatud vahel suured erinevused. Windowed on, noh, mitte täisekraan ja sa näed mänguakna servi. Ilmselt, kui vähendate resolutsiooni, muutub mänguaken järjest väiksemaks.

Seevastu täisekraan on kõige ideaalsem kuvamine ja annab mängule põhimõtteliselt kogu ekraani kasutamise. See on ideaalne, sest see pakub graafika ja jõudluse poolest kõige optimaalsemat seadistust. Miinuseks on see, et see takistab juurdepääsu teistele arvutifunktsioonidele, mistõttu on alt+tab täiekraanil olles alt+tab tegemine aeglasem.

Viimane on täisekraani aknas, mis tehniliselt ei ole täisekraan. See on lihtsalt aken, mis on venitatud ekraani servani, et tekitada täisekraani illusiooni. Selle ekraani seadistusega on palju lihtsam pääseda ligi muudele arvutifunktsioonidele.

Nüüd FOV-i peale, me võime julgelt soovitada 16:9 täisekraani või aknaga seadistusi. Täisekraan aknaga annab teile automaatselt 16:9 suhte. Oleme täheldanud olulisi muutusi perspektiivi vahemikus, nagu allpool näha.

4:3 kuvasuhe

16:9 kuvasuhe

16:10 kuvasuhe

Nagu näete ekraani vasakpoolses ja paremas osas, on elemendid ja vaenlased, mida 4:3 kuvasuhtes ei ole, samas kui 16:9 puhul oli kõik täielikult näha.

Eelmine artikkelKuidas eraldada Fortnite’ile rohkem RAM-i
Järgmine artikkelKuidas aktiveerida kahe kanaliga RAM-mälu

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia