Avaleht Arvutikomponendid Kuidas saada 120Hz telerisse arvutist

Kuidas saada 120Hz telerisse arvutist

4
0
how-get-120hz-081C6D.png

Mängimine vähemalt 120Hz peal on mängijate kogukonnas üsna levinud, nii PC-mängude kui ka uue põlvkonna konsoolide puhul, ning ilmselt võib öelda, et peaaegu igal pooleldi tõsisel mängijal on vähemalt 144 Hz ekraan. Parimad mängumonitorid uhkeldavad nüüd isegi 240 Hz ja rohkem.

Mängutelerite puhul on lugu aga hoopis teine.

Selle põhjuseks on tõenäoliselt see, et enamik korralikke mängutelerid on 60 Hz ümber – ja isegi need võivad maksta üsna palju raha. Mõned lähevad isegi tuhandete dollarite vahemikku.

Oletame aga, et sa oled just teada saanud, et sinu teler saab töötada 120 Hz sagedusel või ostsid just 120 Hz mänguteleviisori, mille soovid ühendada oma mänguriarvutiga, et mängida oma lemmikmängu suuremal ekraanil kõrgemal sagedusel, kuid sa ei tea, kuidas seda täpselt teha.

Selles lühikeses, kuid põhjalikus juhendis näitan sulle, kuidas saada oma arvutist 120Hz telerile.

Hanki õiged kaablid

Kõigepealt veendu, et sul on selleks õiged kaablid. Juhul, kui sul on väga vana HDMI-kaabel, on tõenäoline, et see ühildub ainult kuni 60 Hz-ga. Seetõttu vajate vähemalt HDMI 2.0, et see saaks teie teleril kuvada 120 Hz.

Juhul, kui teil on ühekordse ühendusega DVI-kaabel või DVI-HDMI adapter, saate selle sageduse saavutada ainult 1280 x 720p kvaliteediga.

Selleks, et saada 120 Hz 1920 x 1090 juures, on teil vaja dual-link DVI-kaablit või HDMI 2.0 kaablit.

Kuidas saada arvutist 120 Hz telerisse – samm-sammult

Nüüd, kui teil on olemas õiged kaablid, on aeg näidata teile, kuidas saada 120 Hz telerisse arvutist.

Märkus: Kui teil on praegu monitor, mis töötab sellel sagedusel, siis sõna otseses mõttes, ühendage HDMI-kaabel monitorist lahti ja ühendage see telerisse. See peaks tegema tööd.

Juhul, kui teil seda ei ole, järgige julgelt allpool toodud samme.

  1. Hankige piisavalt pikk HDMI 2.0 kaabel ja ühendage see oma teleri vastavasse porti (tavaliselt on see port teleri tagaküljel; kas vasakul või paremal pool).
  2. HDMI-kaabli teine ots läheb arvutisse. Täpsemalt öeldes peaks see minema otse teie GPU HDMI 2.0 porti.

Märkus: Kui teil on vanem GPU, ei pruugi seal olla HDMI 2.0 porti.

3. Once it’s all set up, you should see your desktop on your gaming TV. 4. Right-click on your desktop > Display Settings > Advanced Display Settings (located on the very bottom of that page) > choose your display (the TV) > Klõpsake kuva adapteri omadusi . 5. Klõpsake vahekaardil ” Monitor ” . 6. Valige rippmenüüst soovitud ekraani värskendussagedus. 7. Klõpsake nuppu Apply

Ja juba ongi kõik korras. Nüüd saate mängida oma teleril 120 Hz, kasutades samal ajal arvutit graafika käivitamiseks. Pea meeles, et sa võid vajada võimsamat arvutit, kui soovid korralikku resolutsiooni 120 Hz juures.

Eelmine artikkelKuidas ühendada konsoolid Bluetooth-mängutooliga
Järgmine artikkelKuidas partitsioneerida SSD

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia