Avaleht Mängud Kuidas suurendada FPS-i CSGO-s

Kuidas suurendada FPS-i CSGO-s

4
0
how-increase-fps-7903.png

Shooter-mängudes nagu CSGO on ainult kaks asja, mis on ülimalt olulised: kõrgem kaader sekundis ja madal ping.

Kui teil on mõlemad ideaalsed numbrid, võib see tähendada edu ja mugavust mängimisel. Vastupidine näeks ilmselt sõna otseses mõttes välja nagu pilt – täiesti liikumatu.

Kui ping sõltub suuresti teie ühendusest ja mitmetest seda mõjutavatest teguritest, siis kaadrit sekundis ehk fps võib mõjutada teie riistvara.

Mis aga, kui sul on tõesti hea mänguriarvuti? Või mis siis, kui sa mängid ainult minimaalsete näitajatega ja sul ei ole veel plaanis uuendada? Mida teete, kui fps on järsult langenud?

Selles artiklis õpetame teile, kuidas suurendada fps-i CSGO-s, ilma et peaks palju eraldama või palju ohverdama.

Kustuta oma küpsised

Kui märkate oma tavalises internetibrauseris jõudluse vähenemist, on kindel viis probleemi lahendamiseks vahemälu ja küpsiste kustutamine. Vahemälu ja küpsised on teie brauseris salvestatud andmed. Mõned tavalised näited on näiteks paroolid ja pildid.

Ilmselt ei kustuta me mingi suvalise brauseri küpsiseid ja see hakkab maagiliselt mõjutama CSGO-d. Steamil on ka oma brauser ja paljud inimesed kasutavad seda lihtsamaks juurdepääsuks mängus olles.

Kui te olete üks neist inimestest, on tõenäoline, et Steam’i brauser on mõjutanud teie mängu.

Kõigepealt minge Steami seadistustesse. Vasakpoolses menüüs on vahekaart “Web Browser”. Seejärel vajutage “Kustuta veebibrauseri andmed”. Seejärel minge samas vasakpoolses menüüs vahekaardile “Allalaadimised”. Kõige alumises osas on nupp “Clear Download Cache”. Vajutage seda nuppu enne Steami taaskäivitamist ja uuesti sisselogimist.

Käivitamise seadete sättimine

Üks parimaid asju Steamis on see, kuidas mängijad saavad häälestada käivitussätteid. Steami käivitamisvalikud võimaldavad mängijatel käsitsi mõned mängu sisemised seaded üle vaadata. Lisaks mõnede mängufunktsioonide parandamisele võivad käivitamisvalikud anda teile ka võimaluse paljude probleemide lahendamiseks; näiteks madala fps-kiiruse puhul.

Kõigepealt minge oma Steami raamatukogusse ja otsige CSGO. Tehke mängul paremklõps. Ilmub rippmenüü ja kõige alumine valik on “Properties”. Klõpsake sellel. Üldise vahekaardi allosas on sektsioon “Launch Option”. Kirjuta “-high” ja käivita kõik uuesti, sealhulgas Steam.

Kasutage Bilinear On Texture Filtering Mode (tekstuuride filtreerimise režiim)

See osa mängu seadetest on seotud graafika ja tekstuuridega. CSGOs on Texture Filtering Mode’i jaoks kuus seadistust. Neist kuuest on bilinear kõige põhilisem.

Selle seadistuse sättimine, kõige lihtsamalt öeldes, suudaks anda teile kas peenemad tekstuurid või saaksite arvutisse moonutatud pilte. Parima Texture Filtering Mode’i valimine sõltub ka sellest, milline arvuti teil on.

Nagu enamiku mängude puhul, annaks kõige põhilisema seadistuse valimine parema jõudluse. Teie arvuti ei pea töötama kaks korda rohkem, et anda teile head visuaalset kujutist.

CSGO tekstuurifiltreerimisrežiimi seaded leiad videosätete jaotisest “Täpsemad videovõimalused”.

Viige oma mängufailid ümber

Pärast mängu uuendamist on juhtumeid, kus mäng kustutab teie eelmised seaded. Mõnikord on selle tulemuseks madalam fps.

Selle paranduse mõte on tühistada uuendusest tingitud uued seaded ja asendada need teie varasemate seadetega. See meetod on eriti kasulik neile, kes on pärast hiljutist parandust kogenud drastilist kaadrisageduse langust.

First, go to the old common CSGO game folder which is found on Program Files (x86) > Steam > steamapps > common > Counter-Strike Global Offensive > csgo > cfg. Search for the files “video.txt” and “config.cfg”. Copy both files and paste it on Program Files (x86) > Steam > userdata > ja otsida oma CSGO konto ID.

Seejärel minge kausta “730”, seejärel kausta “local” ja lõpuks kausta “cfg”. Sisestage siia failid “video.txt” ja “config.cfg”. Kirjutage failid üle, kui selles kaustas on sama nimega faile.

Kui olete sellega valmis, ei ole vaja Steami taaskäivitada, kuid see ei teeks muidu haiget.

Avage oma kaadrisagedus

Nagu me mainisime, on Steami käivitamisvõimalus mängijatele fantastiline võimalus jätta mõned mängu sisemised seaded tähelepanuta. Üks populaarsemaid käske, mida mängijad, ja mitte ainult CSGO mängijad, kasutavad, on kaadripiiri eemaldamine.

Parim osa? Seda on super lihtne teha.

Kirjutage käivitamisvalikutes “+fps_max 0” või “+fps_max 999”. Sulgege, seejärel käivitage mäng.

Number käsus tähistab fps ülempiiri. Kui sa oleksid kirjutanud “+fps_max 60”, oleks fps ülempiir olnud samuti 60. Selle seadmine nulliks vabastab või eemaldab fps ülempiiri.

See meetod on ka kindel viis CSGO-le rohkem RAM-i eraldamiseks, juhul kui teil on ka see probleem.

Veendu, et Windows on maksimaalse jõudlusega

See on eriti kohaldatav või soovitatav, inimestele, kellel on alaväärtuslik riistvara. Kuigi üks nali CSGO kohta on see, et see võib töötada kartuliga, siis paratamatult mängitakse mängu ikkagi paremini paremal arvutil.

Üks abinõu on Windowsi võimsuse seadistus “High Performance”. Seda tehes ei keskendu arvuti liialt energia säästmisele, vaid keskendub hoopis mängu kõige kõrgemal tasemel renderdamisele.

Selleks mine oma arvuti juhtpaneelil Power Options (Võimsusvalikud). Klõpsake jaotises “Choose or customize a power plan” (“Vali või kohanda toiteplaan”) nupule “High Performance” (“Kõrge jõudlus”).

Eelmine artikkelKuidas ühendada konsoolid Bluetooth-mängutooliga
Järgmine artikkelKuidas partitsioneerida SSD

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia