Avaleht Mängud Kuidas suurendada FPS-i Lost Ark’is

Kuidas suurendada FPS-i Lost Ark’is

4
0
how-increase-fps-5000DE9.png

Võitmine nii Counter Strike: Global Offensive ja Dota 2 Steamis ühe enim mängitud mänguna ei ole lihtne saavutus, kuid Lost Ark suutis seda hõlpsasti teha päev pärast selle ilmumist.

Kuidas see ei saakski? Selle avar maailm koos hiilgava graafika, mängupildi ja mugava tasuta mängitavusega on tõesti äratanud kümnete miljonite mängijate huvi kogu maailmas.

Nüüd, erinevalt CSGO-st ja Dota 2-st, nõuab Lost Ark süsteeminõuetega seoses veidi rohkem. On ka mõned üsna spetsiifilised asjad, mida tuleb jälgida sõltuvalt soovitud resolutsioonist ja graafikast. Lisaks on mängijatelt olnud ka arutelusid ja teateid selle kohta, et 8 GB RAM-i puhul on mängul juhuslikud kaadrisageduse langused või ebastabiilne kaadrisagedus.

Kuidas neid asju vältida, et tagada parem ja katkematu mängimine?

Ilma pikema jututa, siin on nimekiri, mida saate teha, et Lost Ark mängukogemus oleks tipptasemel. Oleme koostanud viise, kuidas suurendada fps Lost Ark’is, et sa ei peaks seda tegema.

Kontrollige mängufaile

Meile meeldib massiliselt mitmikmänguliste online-rullimängude, hellitavalt MMORPG, puhul see, kuidas see muutub iga kord, kui sa mängid. Veelgi enam, kui juhtub mõni uuendus või sündmus.

Tavaliselt peaksid mängufailid automaatselt end ise parandama, kuid kui see ei toimu, siis võib potentsiaalselt tekkida palju probleeme; alates sellest, et mängul on halb kaadrisagedus, kuni selleni, et mäng ei tööta üldse korralikult.

Ühe kasutaja sõnul oli neil koguni 117 puuduvat faili! Mõned neist võivad olla nii väikesed kui juhuslikud pikslid ja pildid, kuid uskuge meid, kui ütleme, et puuduvatel failidel võib olla suur ja kiire negatiivne mõju mängule. Näiteks võivad kontrollimata failid uue sündmuse ajal põhjustada ekraani rebenemist või juhuslikke siniseid ruudukesi ekraanil, mis võivad ka teie kaadrisageduse alla viia.

Lost Arki mängufailide kontrollimiseks minge lihtsalt oma Steami raamatukogusse ja otsige Lost Ark. Tehke mängul paremklõps ja valige hüpikmenüüst “Properties”. Klõpsake vasakul valikul “Local Files” (kohalikud failid). Klõpsake kolmandal nupul “Verify integrity of game files”.

Hoidke osa oma SSD-plaadist vabana

Kui RAM-i kasutatakse 100%, siis mida teie arvuti teeb, on mälu paigutamine sekundaarmällu. See ei ole ainult sel põhjusel, teie süsteem teeb seda mäluhalduse tehnikana, et kontrollida ressursside söömist.

Seepärast on oluline, et teil oleks tahkekettad. See võib olla kallim kui kõvaketas, kuid see on ka palju kiirem, eriti mängude käivitamisel.

Kui Lost Ark sööb kogu teie RAM-i, jaotab ta vajaliku mälu ümber C-ketta suunas, mis peaks olema teie SSD-ketas, kui teil on selline olemas.

Parim tava on alati jätta C-kettale ruumi. Kuigi potentsiaalselt sööma hakkav ruumi hulk võib olla väike, on mitmed mängijad märkinud, et seda tehes ei ole nad Lost Ark’i mängimisel mingeid probleeme täheldanud.

Kõrge dünaamilise ulatuse kuvamise väljalülitamine

Kõrge dünaamiline ulatus, mida üldiselt tuntakse HDR-i nime all, on põhimõtteliselt ekraani visuaalne parandamine. See kuvamisrežiim on olnud väga populaarne teleritel ja 4k arvutikuvaritel, kuid sa võid seda kasutada ka oma tavalisel monitoril, kui sellel on see funktsioon olemas.

HDR parandab ekraani valikut, kontrastsust ja värvi. See põhimõtteliselt helendab pilti, ja mitte ainult silmi pimestaval viisil, vaid tõesti parandab ekraani detaile, kus vaataja saab näha sügavamaid musti, elavamaid värve ja üldist sarnasust sellega, mida me näeme reaalses elus.

Kuna uusimad mängud on tehtud HDR-i jaoks, ei tohiks teoreetiliselt HDR-i kasutamisel olla mingeid jõudlusprobleeme. See, mida see võib mõjutada, on viivitus, sest HDR töötlemine hõlmab toonide kaardistamist kaks korda.

Sellegipoolest võib HDR-i väljalülitamine teie kaadrisagedusele positiivselt mõjuda, eriti kui te seda koos teiste selles nimekirjas toodud asjadega kombineerite.

HDR-i deaktiveerimiseks mine oma Windowsi seadistustesse, seejärel klõpsa nupule Süsteem. “Windows HD Color” all peaks olema valik HDR-i kasutamise väljalülitamiseks.

Kasutage täisekraani režiimi

Nii nagu meie soovitus selle kohta, kuidas suurendada FPS-i Valorantis, soovitame ka Lost Ark’i mängida täisekraanirežiimis, et maksimeerida kaadrisagedust.

Me ei hakka seda liiga palju seletama, kuna oleme seda juba Valoranti artiklis teinud. Asja mõte on selles, et täisekraanirežiimis on mängul täielik kontroll ekraani üle. Ükski teine rakendus ei kipu mängust mööduma. Kui teil ei ole mitu ekraani, soovitame alati täisekraanil mängida.

Võimsusrežiim või suur jõudlus

Kas teadsid, et Windowsil on tegelikult kolm võimsusrežiimi, mille vahel Sa võid valida? Tasakaalustatud, energiasäästja ja kõrge jõudlus.

Tasakaalustatud, mis on Microsofti poolt kõige enam soovitatud seade, on nii nimetatud, sest see “tasakaalustab automaatselt võimeka riistvara jõudlust ja energiatarbimist”. Vahepeal on Power Saver ka üsna iseenesestmõistetav, sest see “säästab energiat, vähendades võimaluse korral arvuti jõudlust”.

Lõpuks on veel High-Performance režiim, mida Microsoft kirjeldab kui režiimi, mis “soosib jõudlust, kuid võib tarbida rohkem energiat”. High-Performance režiimi kasutamisel püüab su arvuti teha kõik endast oleneva, et töötada maksimaalselt. See võib teha parema graafika ja kõrgema kaadrisageduse.

Selle režiimi sisselülitamiseks otsi Windowsi otsinguribalt “Power & Sleep Settings”. Paremal pool on ala “Related settings”, kus on link “Additional power settings”. Klõpsa sellel lingil. Seejärel jõuad sa power options’ile, kus High Performance on “Show additional plans” varjatud valik.

Eelmine artikkelKuidas ühendada konsoolid Bluetooth-mängutooliga
Järgmine artikkelKuidas partitsioneerida SSD

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia