Avaleht Mängud Kuidas suurendada FPS-i PUBG-is

Kuidas suurendada FPS-i PUBG-is

5
0
how-increase-fps-E6BD04.png

PlayerUnknown’s Battle Grounds, rahva seas tuntud kui PUBG, on vaieldamatult üks meie aja kõige progressiivsemaid mänge, sest see oli esimene, mis sisaldas täielikult “battle royale” elementi oma mängus.

Jah, tehniliselt võttes on PUBG esimene online-multiplayer battle royale mäng. Sellest ajast alates on PUBG võtnud jalad alla; purustades Steami rekordeid siin ja seal ning säilitades oma positsiooni kui kõikehõlmava tippmängu.

Nagu iga battle royale-mängu, on aga ka PUBG-i igaveseks ajanud taga pidev vajadus stabiilse latentsuse ja kaadrisageduse järele. Tegelikult panustan, et iga kaasaegne tulistamismäng nõuab neid kahte asja ja veel rohkemgi.

Praktiliselt võimatu on konkurentsivõimeliselt mängida, kui sul on halb latentsus/ äärmuslik viivitus ja muidugi madal ping. Need asjad võimaldavad mängijatel kiiresti hinnata mänge, teha käike, tuvastada vaenlasi ja lihtsalt üldiselt mängida mängu mugavalt.

Ärge muretsege! Tegelikult on palju usaldusväärseid ja tasuta viise, kuidas PUBGis fps-i suurendada. Oleme selles artiklis kokku pannud kõige lihtsamad, kuid järeleproovitud ja katsetatud.

Lülita oma valgustustarkvara välja

Kui sul on tarkvara, mis sünkroniseerib RGB-tuled sinu arvutis või isegi kui sul on klaviatuur või hiir, mis valgustab, võib selle väljalülitamine lahendada sinu fps languse probleemid.

RGB-de üle on palju arutletud. Enamik on olnud sarkastilised, mõned on lihtsalt tõrjuvad. Sellegipoolest on RGB või värviline riistvara üldiselt vaieldamatult ilus vaadata ja see on tulnud, et jääda. On isegi palju RGB-tarkvara, mis võimaldab kasutajatel luua ilusat valguste harmooniat.

Ideaalis ei tohiks RGB-d mõjutada arvuti jõudlust. Siiski on mõned tarkvarad, mis on eriti kahtlased. On ka ametlikke tarkvarasid, mis võivad olla viltu koosmõjus mänguga.

Näiteks leiti, et Corsairi iCUE mõjutas negatiivselt PUBG-i kaadrisagedust.

Käivita PUBG DirectX 11 või DirectX 11 Enhanced’iga

DirectX on rida Microsofti rakendusi, mis vastutavad multimeedia väljundite, näiteks mängude eest. Mida DirectX teeb, on põhimõtteliselt mängu sidumine teie graafilise ja multimeedia riistvaraga. Seda tehes on kasutajatel üldiselt parem visuaalne kogemus.

Praegu on DirectXi uusim versioon DirectX 12. Saate kontrollida, milline DirectXi versioon on teie arvutis, kui lähete käsuga Run, sisestate “dxdiag” ja avanevas aknas leiate DirectXi versiooni süsteemiteabe nimekirja viimasest osast.

Mõned mängijad leidsid, et DirectX 12 on PUBGis omamoodi katki; isegi mängimatuse piiril.

Tegelikult ei ole võimalik muuta või alandada kogu oma arvuti DirectX-i orientatsiooni. Küll aga saab Steami kaudu “sundida” PUBGi jooksma teistsuguse DirectXi peal.

Kõigepealt minge oma Steami mängude raamatukogusse ja otsige PUBG. Tee mängul paremklõps ja klõpsa “Properties”. Üldise vahekaardi all on tekstikastiga “Launch Option”. Seejärel kirjuta “-dx11”.

Nende jaoks, kellel on kesk- või kõrgema tasemega build, on DirectX 11 enhanced parem valik. Selle seadistuse all peaks olema kahekohaline protsentuaalne paranemine.

Seadistage oma seaded Ultra Low Latency peale

Viivitus on tehnilisem termin “viivitus”. Mängijad sooviksid järjepidevalt madalat latentsust. Seda võivad mõjutada mitmed asjad, alates võrgu kiirusest, monitori kaadrisagedusest ja isegi hiire tüübist, sest latentsus viitab ajale, mis kulub andmete jõudmiseks ühest punktist teise. Mängu nagu PUBG puhul võib see olla aeg, mis kulub serveri andmete jõudmiseks teie monitorini.

Nvidia on panustanud sellele mängijate levinud probleemile, luues “Ultra Low Latency” režiimi. Nvidia sõnul peaks see režiim parandama latentsust umbes 33% võrra, kasutades maksimaalset eelrenderdatud kaadrite valikut. Lihtsamalt öeldes on see justkui plaanitud kaadrite töötlemine.

Selle seadistuse sisselülitamiseks mine NVIDIA juhtpaneelile ja otsi vasakpoolsest menüüst “Manage 3D Settings”. Vahekaardil “Global Settings” kerige allapoole, kuni näete “Low Latency Mode”. Kui klõpsate sellel, peaks ilmuma rippmenüü. Valige “Ultra”.

Lülitage HPET välja

HPET tähistab High Precision Event Timer (kõrge täpsusega sündmuste ajastaja). See on Inteli ja Microsofti poolt välja töötatud riistvaraline taimer multimeedia sünkroniseerimiseks. Riistvaralised taimerid kasutavad teatud väärtuse lisamiseks kellasignaali. Mõelge elektriahelale, kuid antud juhul on tegemist väärtuse ja andmetega, mis liiguvad ahelas teatud ajaintervallide järel.

HPET loodi selleks, et tagada sujuv mängimine, kuid mõnel juhul on see mõjutanud negatiivselt selliseid mänge nagu PUBG. Probleem tekib siis, kui on erinev HPETi tõlgendus vis-a-vis teie arvuti.

See nõuanne on eriti rakendatav kõrgekvaliteediliste mänguriarvutite puhul.

HPET-i väljalülitamiseks mine käsureale, vajutades Windows + R. Kirjuta “bcdedit /deletevalue useplatformclock” ja vajuta enter. Seejärel mine seadmehaldurisse, otsides seda Windowsi otsinguribalt või sisestades “devmgmt.msc”. Otsi jaotisest System Devices välja high precision event timer, tee sellel paremklõps ja vali “disable device”. Enne mängimist tuleb arvuti kõigepealt taaskäivitada.

Eelmine artikkelKuidas ühendada konsoolid Bluetooth-mängutooliga
Järgmine artikkelKuidas partitsioneerida SSD

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia