Avaleht Arvutikomponendid Mida tähendab DPI mänguhiire puhul?

Mida tähendab DPI mänguhiire puhul?

6
0
what-does-dpi-0EFF3.png

Üks väga nõutud ja palju arutatud aspekt PC-mängijate kõige tähtsama tööriista puhul on saadaval olevad DPI-tasemed ja kõige optimaalsemad seaded parima ristmiku liikumise ja mängusisese jõudluse saavutamiseks.

Mida tähendab DPI mänguhiire puhul ja mis teeb selle nii oluliseks parima mänguhiire ostmisel?

Miks küsitakse professionaalsetelt mängijatelt alati nende DPI seadete kohta ja kuidas see mõjutab jõudlust?

Selles postituses püüame selgitada, mis see on ja millist rolli see mängib tõhusas mängimises ja paremates tulemustes.

Miks on hiire tundlikkus oluline?

DPI on hiire tundlikkuse näitaja. Selle tähtsuse mõistmiseks ja analüüsimiseks peate mõistma, millist rolli mängib hiire tundlikkus mängimisel. Täpse ja ühtlase tundlikkuse hoidmine erinevate mängude puhul on ülioluline.

Hiire kontrollimine ja ristikuju kontrollimine võidab enamiku lahingutest. Võtke näiteks Shroud, kes on üks parimaid FPS-mängijaid. Tema sihikindlus ja oskus järjepidevalt tabada mitut vastast pealaenguga teenib tema meeskonnale võite. Tema sihtimisvõime on üleüldine ja teda peetakse üheks kõige surmavamaks FPS-mängijaks.

Tema arusaam hiirtundlikkusest on tema mängustiili lahutamatu osa, nagu ka teiste kuulsate FPS-profide puhul paljudes mängudes.

Mis on DPI?

DPI tähendab mänguhiire puhul punkte tolli kohta, mis on mõõtühik, mida kasutatakse selleks, et mõõta kaugust ja kiirust, millega kursor ekraanil liigub iga tolliga, mida kasutaja hiirt padil liigutab. Mitte-mänguhiired igapäevaseks kasutamiseks on programmeeritud umbes 800 DPI-le, mis tähendab, et iga tolliga, mida hiirega hiirematil liigutate, liigub kursor ekraanil 800 punkti (pikslit) selles suunas.

Viimastel aastatel on mänguhiirte tootjad suurendanud DPI vahemikke, kusjuures ülemised piirid ulatuvad mõnikord kuni 4000-5000 DPI-ni.

See tähendab, et saate oma mänguhiire programmeerida oma eelistatud DPI-le.

Need väärtused on kehtestatud selleks, et hõlbustada erinevaid muudatusi ja sobitada erinevate mängude mängijaid. See on kasulik ka tipptasemel toodete puhul turul, kuna see on tootjatele veel üks võimalus oma toote eristamiseks.

eDPI tähtsus mängude puhul

eDPI on lihtsalt: mängusisene tundlikkuse väärtus x hiire DPI seade. Kõik kaasaegsed arvutimängud võimaldavad teil valida tundlikkuse. See mõjutab ristiku liikumise kiirust seoses hiirega, mis liigub hiirealusel.

Nii valitud hiire DPI kui ka mängusisene tundlikkus mõjutavad ristiku või kursori liikumist mängus. Seega, teades oma lemmikmängude eDPI-d, saate seda täpselt teisendada uutes mängudes, mida proovite.

Kui teie parim FPS on CoD, saate kasutada selle mängu eDPI-d ja kasutada seda mis tahes veebikonverteris, et näha, milline peaks olema teie mängusisene tundlikkus teiste populaarsete mängude puhul.

See muudab eDPI peaaegu olulisemaks kui hiire DPI väärtus.

Enamikul proffidel on madal DPI ja madal mängusisene tundlikkus ning mängukogukonnas on laialt levinud arvamus, et madalam eDPI seade võimaldab teil teha mängus täpsemaid liigutusi. Aga kui kõrge DPI sobib teie stiilile paremini, siis kõik jõud teile!

DPI tundmine on ülioluline, kui soovite mängudes paremini hakkama saada. Kui sa leiad end pidevalt sihtmärgist mööda tulistamas, kui üritad täpselt pealaengut teha, võib DPI väärtus olla liiga kõrge ja kiire muutmine võib sinu K/D suhtarvu oluliselt parandada.

Eelmine artikkelNVIDIA Shadowplay salvestamine Vale monitor: kuidas parandada
Järgmine artikkelWD My Passport Wireless Pro ülevaade: lihtsam juurdepääs ja varundamine teie sisust

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia