Avaleht Arvutikomponendid Miks teie teine ekraan läheb mängimise ajal mustaks

Miks teie teine ekraan läheb mängimise ajal mustaks

11
0
why-your-second-C1C5751.png

Järgnevalt käsitlen üksikasjalikult ja erinevaid teid, mida saate probleemi allika leidmiseks kasutada, ning näitan teile täpselt, mida peate tegema, et seda parandada.

Olen seda ise isiklikult kogenud, eriti kui ma mängin mänge täisekraanil, ja olen teinud üsna põhjalikke uuringuid selle levinud probleemiga seotud erinevate lahenduste kohta.

Nii et kõik, mida ma allpool teiega jagan, tuleneb nii uuringutest kui ka isiklikust kogemusest probleemi enda lahendamisel.

Juhi probleemid

Räägime kõigepealt ekraani draiveriga seotud probleemidest.

See moodustab suure osa probleemidest, mis põhjustavad mängimise ajal teise ekraani mustaks minekut. Enamikul juhtudel on ekraaniprobleemid põhjustatud ühilduvusprobleemidest teie kuvarajamites. Õnneks on seda probleemi tõesti lihtne lahendada.

Lahendus

Kõik, mida pead tegema, on ekraani draiverite desinstalleerimine arvutist. Selleks peate minema oma seadmehaldurisse ja navigeerima oma kuvaridraiverite juurde. Pärast ekraani draiverite edukat desinstallimist lähtestage oma arvuti. Kui see uuesti käivitub, installib ta automaatselt kõik puuduvad draiverid.

See annab teile sisuliselt värske, uuendatud koopia kuvaridraiveritest. Alternatiivina võite oma kuvaridraiverid lihtsalt käsitsi uuendada oma GPU jaoks kasutatavast tarkvarast. Näiteks kui tegemist on Nvidia’ga, siis on selle tarkvara nimi GeForce Experience.

Seaded

Teine võimalus, miks teie teine monitor mängimise ajal mustaks läheb, on vaid juba olemasolevate seadistuste eelistuste küsimus.

See tähendab, et kui sa mängid mängu täisekraanil, on GPU seaded tõenäoliselt vaikimisi seatud nii, et nad pühendaksid kogu võimsuse, et mängukogemus oleks võimalikult sujuv. Seega, muutes teise monitori ekraani mustaks, kui mängid põhimonitoril.

Ilmselgelt ei ole see ideaalne neile, kes soovivad mängida korraga mitmel monitoril!

Lahendus

Loomulikult saad seda muuta sõltuvalt sellest, millist GPU-d sa kasutad. Kui nimetada mõned populaarsed, Nvidia ja AMD, saate lihtsalt alla laadida nende vastava GPU tarkvara ja teha muudatused sealt.

Kaablid, mida te kasutate

Kui teie ekraan läheb mängude mängimisel hetkeks mustaks, on tõenäosus, et see juhtub teie kasutatavate kaablite tõttu, väga ebatõenäoline, kuid kindlasti mitte võimatu.

Omal ajal kasutasin ma kaksikmonitoride seadistust.

Minu peamine monitor oli 144 Hz ja teine 60 Hz. Iga kord, kui ma mängisin mängu oma 144 Hz monitoril, läks mu 60 Hz monitor mustaks. Mõlemad olid ühendatud 2070 GTX GPUga, ainus erinevus oli see, et minu 60 Hz monitor kasutas tavalist HDMI-kaablit, samas kui 144 Hz monitor kasutas HDMI 2.0.

Lahendus

Niipea, kui ma vahetasin teise (60 Hz) monitori HDMI 2.0 standard-HDMI vastu, kadus probleem lihtsalt ära. Väärib märkimist, et mõlemad monitorid olid tegelikult 144 Hz, ma lihtsalt ei viitsinud mõlemat 144 Hz-ks muuta.

Nii et jah, ühekordsetel puhkudel võivad kasutatavad kaablid mingil põhjusel põhjustada ühilduvusprobleeme erinevates tingimustes.

Sinu GPU

Kui sul on veidi vanem graafikaprotsessor, on üsna suur tõenäosus, et kui sa üritad mängida uuemat mängu, on sinu graafikakaart oma piiridesse surutud. Seega, kui sul on kahe monitoriga seadistus, on kõik, mida su GPU teeb, see, et suunata võimalikult palju energiat mängule, et see saaks võimalikult sujuvalt töötada.

Kui teie teine ekraan läheb mängimise ajal hetkeks mustaks või, mis veelgi hullem, teie arvuti jookseb kokku, võib see kergesti olla ülekuumenemisprobleem. Mõnikord, kui teie GPU on liiga soe, võib teie arvuti sel juhul automaatselt välja lülituda, et hoida GPU-d küpsemise eest.

Lahendus

Ärge hoidke midagi muud kui oma mängu avatud. Sulgege kõik vahekaardid; kõik juhuslikud asjad, mida võite pidada ebaoluliseks, kuid mis tegelikult imevad teie GPU-st veidi energiat.

Lõppkokkuvõttes, kui see või midagi ülaltoodust ei lahenda probleemi, on õiglane öelda, et uuem ja võimsam graafikakaart võiks sulle kasuks tulla.

Eelmine artikkelNVIDIA Shadowplay salvestamine Vale monitor: kuidas parandada
Järgmine artikkelWD My Passport Wireless Pro ülevaade: lihtsam juurdepääs ja varundamine teie sisust

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia