Avaleht Software WonderFox DVD Video Converter läbivaatamine

WonderFox DVD Video Converter läbivaatamine

4
0
wonderfox-dvd-video-EC1FFF.png

Filmi või video vaatamine on muutunud üheks kõige olulisemaks viisiks, kuidas vabaneda survest ja nautida rõõmu. Sageli lõõgastume või naudime sel viisil õnnelikke hetki koos sõprade ja perega. Kuid kas teil on selline probleem: kaotate ammu kadunud DVD, videoformaat ei ole toetatud ja pildikvaliteet ei ole selge, need on väga tülikad pettumused. Kuid ärge muretsege, täna leidsin ma nende probleemide lahendamiseks tööriista – WonderFox DVD Video Converter, kõik-ühes-video konverteerimise tarkvara. Mida ma pean ütlema, on see, et WonderFox DVD Video Converter’i uus versioon 17.1 ilmus hiljuti ja see versioon sisaldab palju parandusi. Palun lugege edasi.

Mis on WonderFox DVD Video Converter?

Mis see siis on? Las ma avaldan vastuse. Just nagu selle nimi, WonderFox DVD Video Converter on konverteerimistarkvara, mis aitab teil konverteerida videot üle 300 videoformaadi ja seadmesse. Lisaks saab see ka varundada oma DVD-d 1:1 kvaliteediga, nii et te ei pea enam muretsema, et DVD võib olla kahjustatud või kadunud. Lisaks võimaldab see teil alla laadida uusimaid videoid UHD 4K, Full HD, 720P, 1080P formaadis selliselt saidilt nagu YouTube, Vimeo, Facebook ja muud. Veelgi huvitavam on see, et kui soovite olla olemasolevate videote režissöör, on WonderFox DVD Video Converter teie parim valik, sest see sisaldab põhilisi redigeerimisfunktsioone.

Peamised funktsioonid

Kui te arvate, et WonderFox DVD Video Converteril on ainult ülaltoodud funktsioonid, siis vaatate seda liiga palju alla, sellel on ka palju ikoonilisi funktsioone. Siis ma tutvustan neid teile ükshaaval.

Rip oma DVD 0% kvaliteedi kaotusega

Teil on vaja ainult paar lihtsat sammu, et kiiresti kopeerida DVD-faile videole, ISO-pildile ja DVD-kaustale 1:1 kvaliteediga arvutis. Seda ei häiri vead nagu “ei saa lugeda DVD-d”. Lihtsalt laadige DVD tarkvara kasutajaliidesesse, see täidab ülejäänud ülesanded automaatselt. Pärast DVD-de varundamist võite kasutada WonderFox DVD Video Converterit ka failide teisendamiseks teistesse formaatidesse, näiteks AVI, MKV, MP4 jne.

Konverteerige videoid üle 300 formaadi ja seadmesse

Wonderfox DVD Video Converteriga on teil palju valikuid videoformaatide kohta, näiteks HD MP4, HD MKV, HD WMV, AVI, MPG, MOV, VP9, H264 ja muud formaadid. Samuti saate oma HD-video tihendada või parandada SD-video kvaliteeti, et muuta pilt selgemaks, kuid väiksema suurusega. Veelgi enam, Wonderfox DVD Video Converter toetab videote konverteerimist IOS või Android seadmetesse nagu Samsung, iPhone, iPad, Sony, Huawei isegi TV, mis võimaldab teil vaadata oma lemmikvideoid kõikjal.

Lae HD video YouTube’ist alla

Videote allalaadimine on veel üks Wonderfox DVD Video Converter’i ainulaadne eelis, mis annab teile juurdepääsu YouTube’ile, Vimeole, Twitterile, et laadida alla uusim video ja vaadata seda teel olles. Lisaks on teil lubatud alla laadida kuni 10 videot korraga. Ainult 3 sammu saate videoid hõlpsasti alla laadida, kopeerige link saidilt ja kleepige see kasti “Lisa URL” ja klõpsake “Analüüsi”. Lõpuks klõpsake nupule “Download” ja oodake video allalaadimist.

Sisseehitatud toimetaja (kärpimine, ühendamine, lõikamine, pööramine, helitugevus…)

Wonderfox DVD Video Converter annab teile ka võimaluse videoid redigeerida, näiteks saate lõigata video osa, kui teil ei ole vaja või ei meeldi see. Teisest küljest on teil võimalus mitu videot üheks videoks vaadata. Lisaks saate klõpsata “Edit”, et lisada videotele eriefekte, mis muudavad teie video huvitavamaks ja populaarsemaks.

Muud funktsioonid

Lisaks juba mainitud funktsioonidele on Wonderfox DVD Video Converteril ka mõned muud funktsioonid:

  • Anda konverteerimiseks mitu heliformaati.
  • Kuni 50X kiirem konverteerimine ilma kvaliteedikahjuta.
  • Lisage videotele subtiitrid (*.SRT/*.ASS) või eemaldage need.
  • Samuti saab teha helinat.

Plussid:

  • Kõrge kvaliteet ja madal hind.
  • Lihtne kasutada.
  • Toetab mitmeid formaate ja seadmeid.

Miinused:

  • Ainult Windowsi süsteem.

Lõplikud sõnad

Nagu öeldakse, et miski maailmas ei ole absoluutselt täiuslik. Kokkuvõttes on Wonderfox DVD Video Converter multifunktsionaalne konverteerimistarkvara, mis mitte ainult ei aita teil konverteerida videoid, vaid ka helifaile, mida on mugav nautida mobiiltelefonides, telerites ja muudes seadmetes. Olete teretulnud seda alla laadida, et lihtsustada oma elu.

Järgmine artikkelAlternatiivid GTX 1080-le

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia