Avaleht Uncategorized Bose esitleb oma uut kõrvaklappide ja kõrvaklappide valikut – ja need on...

Bose esitleb oma uut kõrvaklappide ja kõrvaklappide valikut – ja need on kõik juhtmevabad

1
0

Uute toodete hulka kuuluvad kõrvaklapid QuietComfort 35 ja QuietControl 30 ning kõrvaklapid SoundSport ja SoundSport Pulse.

Kõik need kõrgekvaliteedilised Bose’i juhtmevabad kõrvaklapid ja kõrvaklapid sisaldavad NFC-d (lähiväljaside), mis lihtsustab muusika ja telefonikõnede juhtimist ning annab kasutajale häälega teada seadistamisest, aku tasemest ja helistaja tuvastamisest.

BOSE QUIETCOMFORT 35 – $499

QC35 järgib Bose’i mainekat mürasummutusega kõrvaklappide sarja, kuid nüüd on see loobunud kaablist Bluetooth-ühenduse asemel, mis on spetsiaalselt projekteeritud juhtmevaba mugavuse ja kvaliteetse ühenduse jaoks.

Kõrvaklappide sees ja väljaspool on mikrofonid, mis mõõdavad ümbritsevat müra ja reageerivad võrdse ja vastupidise signaaliga vähem kui millisekundi jooksul, et kustutada lennuki, metroo ja ümbritsevate inimeste müra.

bosewireless4

Disaini poolest on QC35 täiustatud, et tagada veelgi suurem mugavus, samal ajal kui pardal olev laetav aku töötab 20 tundi.

Lihtsad juhtimis- ja navigeerimisnupud asuvad mugavalt paremal kõrvaklappidel ning kaasas on kaabel, et kõrvaklappe saaks kasutada lennukis.

QC35 on saadaval musta või hõbedase värviga ja jõuab poodidesse 15. juunil.

BOSE QUIETCONTROL 30 – $399

QC30 ühendab kaelarihma kõrvaklappidega, nii et kasutajad saavad neid kanda kogu päeva muusika kuulamiseks ning kõnede tegemiseks ja vastuvõtmiseks.

Pisikesed kõrvaklapid integreerivad kuus mikrofoni, mis aitavad otsustada, kui palju müravastutust on vaja.

QC selles seadmes tähendab Quiet Control, sest kasutajad saavad tegelikult kontrollida mürasummutuse taset, nii et saate otsustada, kui palju välismaailmast soovite välja lülitada.

bosewireless2

Sisseehitatud laetav liitium-ioonaku töötab täislaadimisega 10 tundi – umbes sama kaua kui täislaetud nutitelefon või tahvelarvuti.

QC30 on saadaval alates septembri keskpaigast.

SOUNDSPORT (249 DOLLARIT) JA SOUNDSPORT PULSE (299 DOLLARIT)

Bose SoundSport kõrvaklapid on loodud mitte ainult suurepärase heli edastamiseks, vaid ka mugavuse ja stabiilsuse tagamiseks treeningu ajal.

Need on valmistatud pehmest paindlikust silikoonist, millel on vihmavarju kuju ja pikendatud tiib, mis lukustab need oma kohale.

bosewireless1

Need on higi- ja veekindlad ning neil on sisseehitatud kontroller, nii et saate kontrollida muusikat ja kõnesid.

SoundSport Pulse sisaldab pulsimõõtjat, mis mõõdab pulsi mõõtmiseks verevoolu kõrvadest – meetod, mis on sama täpne kui rinnarihmamõõtja kandmine ja täpsem kui randmepõhine süsteem.

SoundSport’i aku kestab kuus tundi, SoundSport Pulse aga kuni viis tundi ühe laadimisega.

bosewireless5

SoundSport kõrvaklapid tulevad musta, aqua ja tsitruni (kollase) värvusega müügile septembri keskpaigast, kuid SoundSport Pulse on saadaval powerpunase värvusega ja jõuab müügile 15. juunil.

Eelmine artikkelBose SoundTouch 30 ja SoundTouch Portable läbivaatamine
Järgmine artikkelBuffalo MiniStation Extreme’i kõvaketas on vastupidav varundussüsteem õpilastele

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia