Avaleht Uncategorized Bose esitleb SoundTouch juhtmevaba audiosüsteemi

Bose esitleb SoundTouch juhtmevaba audiosüsteemi

1
0

Bose on avalikustanud SoundTouchi – uue traadita koduse audiolahenduse, mis pakub ühendatud süsteemi eeliseid, kuid on lihtne, et seda oleks lihtne kasutada.

SoundTouchi idee seisneb selles, et kasutajad saavad oma muusikale – olgu selleks siis arvutis olevad failid, muusika voogedastusteenus või internetiraadiojaam – juurdepääsu kõikjal kodus.

SoundTouchi on kolm mudelit – SoundTouch 30, SoundTouch 20 ja SoundTouch Portable.

Kõigil on sisseehitatud wifi ja samad klahvistikud ning neid saab juhtida kõik koos või ükshaaval uue Bose SoundTouchi rakendusega iOSi, Androidi, Maci või Windowsi jaoks.

Erinevaid SoundTouchi kõik-ühes-mudeleid saab kasutada eraldi erinevates kodudes, kus mängitakse oma muusikat, ja neid saab ka ühendada, et mängida sama muusikat korraga.

Rakenduse tugevus ja sarnaste juhtmevabade süsteemide puhul puuduv funktsioon on võimalus seadistada eelseadistusi, et anda kuulajatele juurdepääs oma lemmikmuusikale sõna otseses mõttes ühe nupuvajutusega.

Bose SoundTouchi rakenduse abil saab hõlpsasti luua kuus eelseadistust ja need võivad olla terved esitusloendid, albumid, lemmikartistid ja isegi raadiojaamad.

Kui need on programmeeritud, on juurdepääs neile vastaval SoundTouchil sama lihtne kui valguslüliti sisselülitamine.

Näiteks kui te teate, et eelseadistus number üks on The Beatles – vajutage lihtsalt seadme peal oleval klahvistikul number üks ja The Beatles hakkab kohe mängima.

Käivitamisel on ainus voogedastusteenus, mida toetatakse, Pandora, mis on saadaval Austraalias ja USAs, kuid populaarsed teenused järgnevad lähitulevikus.

Eeldame, et teised populaarsed muusika voogedastusteenused nagu Spotify, Rdio ja Deezer on kandidaadid, kes saavad SoundTouchi lahenduse osaks.

Oma lemmikmuusika takistuste kõrvaldamine on see, mis Bose’i arvates julgustab kliente veelgi rohkem muusikat kuulama.

Tooted ise pakuvad muljetavaldavat helikvaliteeti koos terava heli ja suurepärase bassivastusega.

Tech Guide sai kuulata kogu tootevalikut New Yorgi kodus, mis oli erinevates ruumides Bose SoundTouchiga seadistatud.

SoundTouch 30 ($899) on 43,2 cm lai ja pakub Bose’i patenteeritud Waveguide-tehnoloogiat ning sisseehitatud subwooferit, mis tagab suurepärase heli.

SoundTouch 20 (549 $) on pisut väiksem, 30,5 cm lai, kuid pakub siiski ruumi täitvat heli.

SoundTouch Portable (549 $) on 25,4 cm lai ja sellel on sisseehitatud laetav liitiumioonaku, nii et seda saab hõlpsasti toast tuppa kaasa võtta.

Kõigil toodetel on sama klahvistik toote ülemisel paneelil – sealhulgas kuus eelseadistatud klahvi – koos helitugevuse reguleerimisega.

Iga SoundTouchi esiküljel on ka ekraan, mis näitab mängitava pala nime ja eelseadistuse numbrit, kui see on valitud.

SoundTouchi toodete pardal on ka AirPlay, nii et kasutajad saavad edastada sisu oma iPhone’ist, iPadist või iPod Touchist.

Bose uus SoundTouch laieneb ka teistele tootesarjadele, mille raames on veel sel aastal saadaval populaarsete Wave-muusikasüsteemide SoundTouch-versioonid. Ka neid süsteeme saab SoundTouchi rakendusega juhtida koos kõigi teiste SoundTouchi süsteemide kõrval kodus.

Olemasolevate Wave-süsteemide omanikud saavad oma olemasolevad Wave-süsteemid vahetada uute SoundTouch-süsteemide vastu hinnaga, mis sõltub nende praeguse toote vanusest.

Järgmise aasta alguses toob Bose välja ka SoundTouch Stereo JC wi-fi muusikasüsteemi, mis sisaldab kahte väikest Jewel Cube kõlarit ja Acoustimass-moodulit sügavate madalate helide ja selge häälekõla jaoks.

SoundTouch laieneb ka teistele Bose’i väliskõlaritele, et striimida muusikat terrassile või terrassile, samuti LifeStyle’i kodukinosüsteemidele ja VideoWave’i telesüsteemidele, kui lisada wi-fi dongle ja tarkvarauuendus.

Bose SoundTouch süsteemid – SoundTouch 30 (899 $), SoundTouch 20 (549 $) ja SoundTouch Portable (549 $) on nüüd saadaval.

* Stephen Fenech reisis New Yorki Bose’i külalisena.

Seotud lood

Eelmine artikkelBose SoundTouch 30 ja SoundTouch Portable läbivaatamine
Järgmine artikkelBuffalo MiniStation Extreme’i kõvaketas on vastupidav varundussüsteem õpilastele

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia