Avaleht Uncategorized Braven Stryde 360 Bluetooth-kõlarite läbivaatamine – vastupidav ja taskukohane

Braven Stryde 360 Bluetooth-kõlarite läbivaatamine – vastupidav ja taskukohane

1
0

Kui te ja teie sõbrad soovite kuulata muusikat kaasaskantava kõlariga, siis soovite, et kõik saaksid seda selgelt kuulda, kus iganes nad ka ei oleks, ja just seda saate Braven Stryde 360-ga.

Silindriline Braven Stryde 360 kõlab hästi, ükskõik, kus kõlar ka ei istuks, tänu kõrgtruuliku helisignaali draiveritele ja passiivsetele kahesugustele radiaatoritele, mis on kohandatud nii, et seda saab kuulda nii sees kui väljas.

See on 16,5 cm pikk ja piisavalt väike, et seda saaks igal pool kaasas kanda – kotis, taskus ja isegi auto tassihoidikus.

Braven Stryde 360-l on IP67-sertifikaat, nii et seda saab kuni 30 minutit 1 m sügavuses vees uputada.

Samuti on sellel vastupidav konstruktsioon, mille termoplastiline välispind peab vastu kukkumistele ja põrutustele.

stryde3

Helikvaliteet on keskmisest parem ja sisaldab tervet annust bassi ja keskmisi helisid, kuid see on veidi õhuke kõrgetel helitasemetel, kus selgus võtab kerge löögi.

Kuid seda saab mängida üsna valjusti, peaaegu ilma moonutusteta.

stryde1

Mis puudutab energiat, siis kõlar suudab 2500 mAh liitiumioonaku ühe laadimisega töötada kuni 12 tundi ja laadida USB-ühendusega seadmeid samaaegselt liikvel olles.

Braven Stryde 360 teeb suurepäraselt tööd muusika esitamisel, kuid seda saab kasutada ka kõlaritelefonina, nii et saate helistada ja vastu võtta kõnesid vabakäigul.

Braven Stryde 360 on nüüd saadaval JB-Hi-Fi ja www.braven.com.au hinnaga 149,95 dollarit.

VERDICT

Kui otsite taskukohast kaasaskantavat 360-kraadist Bluetooth-kõlarit, siis Braven Stryde 360 võib kindlasti sobida.

Kui teie ja teie sõbrad soovivad kuulata muusikat kaasaskantava kõlariga, siis soovite, et kõik saaksid seda selgelt kuulda, kus iganes nad ka ei oleks, ja just seda saate Braven Stryde 360-ga. Silindriline Braven Stryde 360 kõlab hästi, ükskõik, kus kõlar ka ei istuks, tänu kõrgtruuliku helitugevuse draiveritele ja passiivsetele kahesugustele radiaatoritele, mis on kohandatud nii, et seda saab kuulda nii sees kui väljas. See on 16,5 cm pikk ja piisavalt väike, et seda saaks igal pool kaasas kanda – kotis, taskus ja isegi auto tassis…

Eelmine artikkelBose SoundTouch 30 ja SoundTouch Portable läbivaatamine
Järgmine artikkelBuffalo MiniStation Extreme’i kõvaketas on vastupidav varundussüsteem õpilastele

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia