Avaleht Uncategorized Braveni kõlarid pakuvad suurepärast heli ja saavad oma seadmeid laadida

Braveni kõlarid pakuvad suurepärast heli ja saavad oma seadmeid laadida

1
0

Braven on toonud turule kvaliteetseid kaasaskantavaid kõlareid, mis ei saa mitte ainult striimida muusikat nutitelefonist, vaid ka laadida seda.

Kõlarid pakuvad ka valjuhääldi funktsiooni, nii et saate helistada ja vastu võtta kõnesid, kui teie nutitelefon on seadmega ühendatud.

Braveni kõlaritel on üks asi, mida teistel kaasaskantavatel kõlaritel ei ole, on suure võimsusega aku, mida saab kasutada energiapangana, et laadida mis tahes USB-seadet, nagu nutitelefonid, tahvelarvutid, digikaamerad, e-lugerid ja kaasaskantavad mänguseadmed.

See on kasulik eriti sagedastele reisijatele, sest kõlar võib asendada kohvris olevaid mahukaid vahelduvvooluadaptereid ning pakkuda kvaliteetset heli, kui seda vajate.

Need on piisavalt väikesed, et mahtuda hõlpsasti mis tahes kohvrisse või kandekotti, nii et need võivad teiega kõikjale kaasa minna, olgu te siis reisil või teel perepiknikule.

Braveni sarja kolmel kõlaril on 6 W väljundvõimsus koos kohandatud laiendatud ulatusega draiveritega, mis annavad suhteliselt väikesest korpusest üsna autoriteetse heli.

Kvaliteet on muljetavaldav isegi suurel helitugevusel, kusjuures moonutusi on vähe ja ka bassi pakutakse kenasti.

Braveni kõlarite ühendamine nutitelefoni, tahvelarvuti, sülearvuti või lauaarvutiga võtab vaid mõne sekundi, et parandada helikogemust muusika kuulamisel, mängude mängimisel või filmide vaatamisel.

Samuti on 3,5 mm sisend, nii et saate ühendada seadmeid lisakaabli abil, mida saab kasutada isegi teiste Braveni kõlaritega ühendamiseks, et heli oleks veelgi suurem.

BRAVEN 570 – $149.99

6W kõlaritel on löögikindel polümeerist korpus koos kahe kohandatud pikendatud draiveriga ning vasaku ja parema kanali passiivse subwooferiga.

Pardal on Bluetooth 2.1 koos A2DP 1.2 toega, mis võimaldab kuni 10 tundi pidevat mängimist ja teiste USB-seadmete kiirlaadimist.

BRAVEN 650 – $199.99

Braven 650 on valmistatud lennukikvaliteediga alumiiniumist ja sellel on kohandatud kõrgekvaliteedilised helidraiverid ning kuni 20 tundi pidevat mängimist ja laadimisaega.

Sellel mudelil on Bluetooth 3.0 A2DP 1.2 profiil ja samad käed-vabaduse võimalused kõnede tegemiseks ja vastuvõtmiseks.

BRAVEN BRV-1 – $199.99

Braven BRV-1 omab kõiki teiste Braveni kõlarite heliomadusi, kuid sellel on üks oluline erinevus – see on veekindel, omades IPX5 klassifikatsiooni.

BRV-1 on ümarama kujuga ja sellel on kummeeritud löögikindel korpus, et tulla toime igasuguste põrutuste ja kriimustuste korral. Samuti on sellel aas ja pael, et seda oleks veelgi lihtsam kaasas kanda.

Kasutajad saavad seadmest kuni 12 tundi pidevat taasesitust, mida saab kasutada ka teiste USB-toodete laadimiseks.

Seotud lood

Eelmine artikkelBose SoundTouch 30 ja SoundTouch Portable läbivaatamine
Järgmine artikkelBuffalo MiniStation Extreme’i kõvaketas on vastupidav varundussüsteem õpilastele

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia