Avaleht Uncategorized Brydge Keyboard muudab teie iPadi sülearvutiks

Brydge Keyboard muudab teie iPadi sülearvutiks

1
0

Kui tegemist on iPadi klaviatuuridega, siis on palju valikuid alates ümbristest kuni eraldiseisvate klaviatuurideni, kuid Brydge Keyboard pakub kvaliteetset alternatiivi.

On palju kasutajaid, kes armastavad oma iPadi, kuid eelistavad siiski klaviatuuri, kui nad peavad looma või töötama dokumendiga.

See ongi põhjus, miks see on nii terve turg ja Brydge Keyboard püüab sellest terve osa võita.

Algselt KickStarteri veebisaidi kaudu kaks aastat tagasi rahastatud Brydge Keyboard on juba palju toetust võitnud.

Kolme ettevõtja poolt Silicon Valley’s asutatud ettevõtte on tegelikult omandanud grupp Austraalia investoreid, kellel on suured plaanid mitte ainult Brydge Keyboardi turustamiseks, vaid ka elustiiliaksessuaaride tootmisel.

Brydge Keyboard’i uusim versioon, mis ühendub Bluetoothi kaudu, on äsja ilmunud ja see on mõeldud iPad 2 ning iPad’i kolmanda ja neljanda põlvkonna jaoks.

iPad Airi või iPad Mini jaoks mõeldud versioonid ei ole veel saadaval, kuid need on praegu töös.

Brydge Keyboard on valmistatud ühest tükist kõrgekvaliteedilisest alumiiniumist (hõbedane) või tööstuslikust tugevast polükarbonaadist (must) ja sisaldab kahte hingetükki, mis hoiavad iPadi kindlalt paigal.

Brydge Keyboard pakub sama kõrget kvaliteeti ja töötlust, mida Apple’i kliendid oma toodetelt ootavad, nii et see sobib hästi iPadiga.

Mõlema hinge sees on pehme silikoonvooder, mis loob iPadile piisavalt tiheda pidamise, et see paigale lukustada.

Ja see lukustub piisavalt tugevalt, et toetada Brydge Keyboardi kaalu isegi siis, kui tõstad ühendatud tooted iPad’i nurgast kinni hoides üles.

Hing võimaldab iPadi kallutamist täies 180-kraadises vahemikus, alates suletud asendist kuni täiesti avatud ja lameda klaviatuurini.

Sisuliselt muudab Brydge’i kasutamine koos iPadiga selle mini sülearvutiks, mis ei ole palju paksem kui MacBook Air.

Klaviatuuril on kuue reaga QWERTY-klaviatuur, mille tõstetud klahvid on üsna mugavad kirjutamiseks. Tegelikult kirjutati see ülevaade Brydge’i klaviatuuri kasutades.

Kui sa tuled sülearvutist nagu meie – me kasutame tavaliselt 15-tollist MacBook Pro’d koos Retina Display’ga -, siis võttis natuke aega, et kohaneda väiksema klaviatuuriga.

Kuid ei läinud kaua aega, enne kui me juba üsna sujuvalt tippisime ja nägime, kuidas sõnad kohe iPadile ilmusid.

Meie ainus kaebus oli see, et aeg-ajalt ilmus topeltkiri, kui me vajutasime mõnda klahvi liiga kõvasti või veidra nurga all.

Klaviatuuri ülemises reas on ka mitu funktsiooniklahvi, sealhulgas heleduse, otsingu ja meedia juhtimise klahvid.

Leidsime ka, et lukustusklahvi – mis on mõeldud iPad’i uinumiseks – paigutus otse backspace-klahvi kohal on veidi kummaline ja me vajutasime kord või kaks üle kustutusklahvi, et iPad magama panna.

Brydge Keyboardiga on kaasas ka sisseehitatud kõlar, mis ei ole päris sama kvaliteetne kui iPadi sisseehitatud kõlarid, kuid on siiski väärt, sest see paigutab kõlari ekraani ette.

See tuleb kasuks, kui kasutad Brydge Keyboardi iPad’i filmi vaatamiseks nurga all ja asendis.

Seadmel on sisseehitatud laetav aku, mis kestab tundide kaupa ja mida toidetakse sisse-/väljalülitus-/paaramislüliti kõrval paremal küljel asuva microUSB-pordi kaudu.

Brydge Keyboard töötab hästi ja on ideaalne kaaslane iPadile.

See maksab 149,99 USA dollarit alumiiniumist versiooni eest koos kõlaritega ja 139,99 USA dollarit ilma kõlariteta, mis on veidi kallim kui paljud ümbrised, mis sisaldavad ka klaviatuuri.

Ja kuigi teiste brändide ümbrised ümbritsevad iPadi ja pakuvad täiendavat kaitset, ei ole klaviatuur ja kirjutamisalus sama kvaliteediga kui Brydge Keyboardi puhul.

Paljud iPadi klaviatuuri ümbrised ja klaviatuurikatted võimaldavad iPadi paigutada ainult teatud nurga all, kuid Brydge Keyboard saab iPadi hoida valitud nurga all.

Brydge Keyboard on hea valik kasutajatele, kes ei pane pahaks maksta kvaliteedi eest veidi rohkem, et kasutada oma iPadi tööks ja mängimiseks.

Brydge Keyboardi hind on 149,99 dollarit (kõlaritega) ja 139,99 dollarit (ilma kõlariteta) ning 99,99 dollarit (polükarbonaat koos kõlaritega).

Seotud lood

Eelmine artikkelBose SoundTouch 30 ja SoundTouch Portable läbivaatamine
Järgmine artikkelBuffalo MiniStation Extreme’i kõvaketas on vastupidav varundussüsteem õpilastele

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia