Avaleht Uncategorized Näita oma MM-värve Boom Football kõrvaklappidega

Näita oma MM-värve Boom Football kõrvaklappidega

1
0

Jalgpalli maailmameistrivõistlused on peaaegu käes ja sa saad näidata oma lemmikmeeskonna värve Coloudsi uute Boom Football edition kõrvaklappidega.

Colouds, mis on Amber Technology üks osa, on välja andnud need spetsiaalselt maailmameistrivõistluste jaoks loodud piiratud koguses kõrvaklapid.

Kasutajad saavad kuulata MM-mänge – mida mängitakse Austraalia aja järgi keset ööd – ilma ülejäänud majapidamist häirimata.

Piiratud seeria on saadaval kuue maailma juhtiva jalgpalliriigi – Brasiilia, Argentina, Saksamaa, Mehhiko, Hollandi ja Inglismaa – rahvusvärvides.

Austraallased võivad julgust võtta – kuigi Austraalia meeskonna jaoks ei ole eraldi paari, on Boom Footballi kõrvaklappide Brasiilia versioonil meie rahvusvärvid roheline ja kuldne.

Kõrvaklappidel on kerge kompaktne disain ja need on reguleeritavad, et sobida peaaegu igale peamõõdule.

Kui teie pea on suurem, nagu meil, siis ei istu kõrvaklapid päris täpselt kõrvade külge, kuid te saate siiski üsna selgelt kuulda.

Helipoolelt on Boom Football kõrvaklappidel laiaulatuslikud 40 mm dünaamilised draiverid, mis on suletud konstruktsiooniga, et parandada kuulamiskogemust.

Helikvaliteet on hinna kohta muljetavaldav, kusjuures korralik bassi tase pakub rahuldavat väljundit.

Kõrvaklappidega on kaasas lame, takerdumisvaba kaabel koos mikrofoni ja puldiga, mille abil saate muusikas navigeerida ja kõnedele vastata.

Kõrvaklappide pesa on samuti tugevdatud ja sellel on paindlik pea, mis lisab tugevust.

Kokkuvõttes on Coloudi Boom Football limited edition kõrvaklapid hea väärtusega investeering kõigile jalgpallifännidele, kes soovivad end maailmameistrivõistlusteks häälestada.

Nende hind on 49 dollarit ja need on nüüd saadaval Myeri kauplustes või internetis aadressil www.amberonline.com.au.

Seotud lood

Eelmine artikkelSennheiser Ambeo läbivaatamine – absoluutne helibari koletis

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia