Avaleht Uncategorized Samsung avalikustab suurema ekraani ja täiustatud funktsioonidega Note 3

Samsung avalikustab suurema ekraani ja täiustatud funktsioonidega Note 3

1
0

Samsung tutvustas Galaxy Note 3, mis on osaliselt nutitelefon ja osaliselt tahvelarvuti, millel on suurem ja täiustatud ekraan koos veelgi elegantsema disainiga.

Berliinis toimuva IFA tarbijatehnoloogiamessi eelõhtul toimunud spetsiaalsel meediaüritusel avalikustatud seadmel, mis on ülipopulaarse Galaxy Note II järeltulija, on nüüd 5,7-tolline Super AMOLED-ekraan, millel on 1920 x 1080 suureraldusvõimeline täislahutusega ekraan.

Samuti on seadmel suurem 13-megapiksline kaamera koos LED-välguga ning ülikiire 2,3 GHz neljatuumaline protsessor ja 3 GB operatiivmälu, mis on valdkonna suurimad.

Hoolimata suuremast ekraanist on seade ise sama lai kui Note II, kuid see on 8,3 mm ja 168 g kaaluva kaaluga õhukesem ja kergem ning sellel on ka nahkjas tekstuurne tagapaneel koos õmblustega.

Tech Guide vaatas seadet praktiliselt ja leidis, et selle ehituskvaliteet on üsna kõrge ning tekstuurne nahast tagakate lisab sellele kvaliteeditunnet.

S Pen, millega saab kirjutada ja joonistada otse ekraanile, on samuti uuendatud ja annab palju rohkem võimalusi käe külge, mille funktsioonid on asjakohased ja kasulikud ning mida saab kasutada igapäevaselt.

Nende hulka kuulub Action Memo, mis suudab võtta käsitsi kirjutatud märkuse ja kas teisendada selle vormindatud sisuks või täidab funktsiooni, näiteks helistada või otsida kaardilt aadressi.

Scrapbook võimaldab kasutajatel koguda sisu mitmest allikast ühte kohta, samal ajal kui Screen Write võimaldab jäädvustada täisekraanipildi ja võimaldada kasutajatel kirjutada pildile kommentaare või lisateavet.

S Finder võimaldab otsida sisu kogu seadme ulatuses, samas kui Pen Window võimaldab kasutajal luua mis tahes suurusega uue akna, et käivitada teisi rakendusi, mis võimaldab tõelist multitasking-kogemust.

Teine funktsioon nimega Multi Vision võimaldab ühendada kaks või enam Note 3 seadet kõrvuti, et vaadata videoid suuremas mahus.

Samsungi nutikell Galaxy Gear ühendub samuti sujuvalt uue Galaxy Note 3-ga ja moodustab ideaalse kaaslase tõeliselt ühendatud kasutajale.

Samsung Galaxy Note 3 on saadaval 32 GB või 64 GB versioonina, kolmes värvitoonis – must, valge ja roosa – ning see jõuab maailma turule 25. septembril.

Oprus, Vodafone ja Virgin Mobile on kõik kinnitanud, et pakuvad Samsung Galaxy Note 3 oma klientidele.

Samsungi üritusel esitleti ka Galaxy Note 10.1 tahvelarvuti uuendust, mis on pärinud paljud Galaxy Note 3 uued funktsioonid, sealhulgas enamiku uutest S Pen funktsioonidest.

Seadmel on hämmastav 10,1-tolline WQXGA 2560 x 1600 resolutsiooniga ekraan ning see on saadaval 16, 32 ja 64 GB versioonina.

See on vaid 7,9 mm paks ja sellel on sama tekstuurne tagapaneel nagu Galaxy Note 3-l.

* Stephen Fenech reisis Berliini Samsungi külalisena.

Seotud lood

Eelmine artikkelSamsung avalikustab Galaxy Note II ja Androidiga Galaxy kaamera
Järgmine artikkelSanDisk Dual USB Drive töötab mobiiltelefonide ja arvutitega

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia