Avaleht Uncategorized Samsung esitleb SUR40 – uut tüüpi lauakompuutrit

Samsung esitleb SUR40 – uut tüüpi lauakompuutrit

1
0

Samsung on teinud koostööd Microsoftiga, et esitleda uut tüüpi digitaalset suhtlemist lauakompuutri SUR40 näol.

Seade, mis sisaldab Microsofti muljetavaldavat PixelSense’i tehnoloogiat, on suunatud ettevõtetele ja jaemüüjatele ning pakub uusi ja uuenduslikke võimalusi koostööks ja klientide, patsientide ja klientide kaasamiseks.

SUR40-l on 40-tolline täis-kõrglahutusega ekraan, mis on vastuvõtlik kuni 50 puutetundlikule kontaktile ekraanil korraga, mis tähendab, et seadet saavad kasutada korraga mitu inimest.

See sobib ideaalselt näiteks reisibüroodele, arstipraksistele, hotellide fuajeedele, muuseumidele ja paljudele, paljudele teistele kasutajatele.

SUR40 on nagu ülekasvanud tahvelarvuti, kuid palju suurema arvutusvõimsusega, väga täpse puutetundliku interaktsiooni ja võimega tuvastada objekte ja “haarata” digitaalset teavet.

Kuna tegemist on lauaga, on toode mõeldud nii, et kasutajad saaksid seda ümbritseda, kusjuures igaühel on selge vaade ekraanile ja sisule.

Hiljuti toimunud esitlusüritusel oli Samsungil mitu SUR40 lauda üles seatud erinevates kasutusstsenaariumides.

Hotelli fuajee/turismiinfokeskus

SUR40 sobib ideaalselt kohtadesse, kus kasutajatel on vaja saada teavet oma ümbruskonna kohta.

Hotelli fuajees võimaldab SUR40 kasutajatel tutvuda kohalike vaatamisväärsustega ja ümbruskonna kaardiga.

Kaarte ja teavet saab liigutada ja navigeerida puudutusega, kusjuures mitu kasutajat saavad seadmega samaaegselt suhelda.

Ja igasuguse teabe saab edastada nutitelefonile lihtsalt SUR40-le ilmuva QR-koodi skaneerimisega.

Reisibüroo

Selle asemel, et pommitada kliente brošüüride kimpudega, saab SUR40 abil tutvustada puhkusevõimalusi.

Agendid saavad riikide menüüst leida valikuvõimalusi, ülevaateid ja videoid pakutavate valikute kohta.

Mõned agendid võivad isegi kasutada ekraanil väikeseid figuure, mis kujutavad mehi, naisi ja lapsi, mis mõjutavad ekraanil esitatavat teavet.

Kui ekraanil on näiteks lastefiguur, muudab see ekraanil kuvatavaid andmeid nii, et need sisaldaksid lastesõbralikke tegevusi ja vaatamisväärsusi.

Fotokiosk

Harvey Norman kavatseb Austraalias välja tuua 40 SUR40 masinat, et klientidel oleks lihtsam oma fotosid sorteerida ja pildiraamatuid koostada.

Kasutajad lihtsalt sisestavad mälukaardid või striimivad oma pilte nutitelefonist või tahvelarvutist traadita, enne kui valivad kujunduse, lehekülje värvid ja kirjatüübid, et luua isikupärastatud raamat.

Neid saab SUR40 puuteekraani kasutajaliidese abil hõlpsasti järjestada, kärpida ja suurendada, enne kui need trükkimiseks esitada.

Muuseum/kunstigalerii

SUR40 on interaktiivne vahend muuseumide ja galeriide jaoks, mis võib toimida ka teejuhina, kaardina ja teabeallikana.

Kasutajad saavad mitte ainult vaadata koha paigutust, vaid ka mängida interaktiivseid mänge, mis aitavad külastajatel näituse kohta rohkem teada saada, enne kui nad laadivad oma nutitelefonidesse alla näiteks saavutustunnistusi ja teavet.

Arstikabinet

SUR40 abil on patsientidega suhtlemine ja neile teabe näitamine palju lihtsam.

Seadme mõlemal küljel istudes on nii arstil kui ka patsiendil lihtne vaadata skaneeringuid, röntgenülesvõtteid ja muid aruandeid, mida saab suurendada ja ekraanil paigutada, et selgitada protseduuri, diagnoosi või ravikuuri.

Kujutage ette, et saate oma uue maja läbi käia enne selle ehitamist.

SUR40 abil on see võimalik ja kasutajad saavad isegi muuta oma maja välimust kuni seinavärvi ja ukselingi stiilini välja.

Ja tänu puuteekraaniga kasutajaliidesele on võimalik näha arenduse sisemust ja välimust iga nurga alt.

Äriklientide jaoks on mitmeid ettevõtteid, kes saavad SUR40 jaoks luua kohandatud rakendusi, mis sobivad nende ettevõttele või praksisele.

Samsung SUR40 koos Microsoft PixelSense tehnoloogiaga ei ole küll tarbekaup, kuid miski ei takistaks kedagi ostmast sellist seadet koju, et kasutada interaktiivset puutetundlikku arvutit/tahvelarvutit – kui ta saab seda endale lubada.

SUR40 hind on 12,975 dollarit ja see on nüüd saadaval.

Seotud lood

Eelmine artikkelSamsung avalikustab Galaxy Note II ja Androidiga Galaxy kaamera
Järgmine artikkelSanDisk Dual USB Drive töötab mobiiltelefonide ja arvutitega

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia