Avaleht Uncategorized Samsung tutvustab Galaxy Gear nutikella

Samsung tutvustab Galaxy Gear nutikella

1
0

Samsung on avalikustanud Galaxy Geari – stiilse nutikella, mis toob ettevõtte Galaxy seadmete kogemuse teie randmele.

Berliinis toimuva IFA tarbijatehnoloogiamessi eel toimunud Samsung Unpacked üritusel tutvustatud kantaval tehnoloogial on 1,63-tolline Super AMOLED-ekraan ning see teavitab kasutajaid sissetulevatest sõnumitest, kõnedest, e-kirjadest ja muudest märguannetest.

Kui kasutajad soovivad seda hoiatust edasi võtta, võivad nad lihtsalt haarata oma lisatud Galaxy-seadme ja funktsioon nimega Smart Relay esitab selle sisu automaatselt suuremale ekraanile.

See töötab koos uue Galaxy Note III, Galaxy Note II ning Galaxy S III ja S4 mudelitega.

Kasutajad saavad Galaxy Geari funktsioonides navigeerida, libistades ekraanil vasakule ja paremale. Kodulehele naasmiseks piisab ekraanil pühkimisest allapoole.

Tänu Galaxy Geari sisseehitatud kõlarile saavad kasutajad teha ja vastu võtta kõnesid Dick Tracy stiilis, ilma et nad peaksid oma tegevust katkestama.

Kui teil on käed täis – saate siiski helistada, kasutades lihtsalt oma häält.

Kõnele vastamiseks liigutage lihtsalt käsi kõrva poole.

S Voice’i funktsioon võimaldab teil luua sõnumeid, häälteemalisi märkmeid, e-kirju, kalendrikandeid ja seadistada äratusi lihtsalt randmel oleva Galaxy Geariga rääkides.

Galaxy Geari nutikellal jooksevad ka rakendused, paljud teie lemmikud on juba arenduses, et need jookseksid ja sobiksid ning seadme 1,63-tollise ekraaniga.

Samuti on Galaxy Geari pardal randmepaelale suunatud 1,9-megapiksline kaamera, millega saab teha fotosid ja salvestada videoid, et jäädvustada elu igapäevaseid sündmusi liikvel olles.

Autolukustusfunktsioon suudab automaatselt lukustada kaaslase nutitelefoni ekraani, kui see on eraldatud rohkem kui 1,5 meetri kaugusele, ning samuti avada seadme lukustuse, kui nad on taas koos.

Find My Device võib Galaxy Geari muuta ka jälgimisseadmeks, kui juhtub, et paned kaaslase nutitelefoni valesti. Nutikell võib panna kadunud seadme põlema ja teha helisid, et seda oleks lihtsam leida.

Galaxy Geariga saab ka nutitelefoni muusikamängu randmelt juhtida.

Ja kuna seda saab hõlpsasti kanda kõikjal, kus sa lähed, saab Galaxy Gear toimida ka sammuloendurina ning jälgida tänu sisseehitatud andurile sinu igapäevaseid liikumisi ja tegevusi.

Kasutajad saavad selle teabe põhjal arvutada põletatud kaloreid, astutud samme ja läbitud vahemaad.

Loomulikult on Galaxy Gear ka eraldiseisev kellamängija ja tal on 10 erinevat kellavõimalust, kusjuures kaasnevate rakendustega on võimalik alla laadida veel rohkem valikuid.

Samsung Galaxy Gear on saadaval mitmes värvitoonis – Jet Black, Mocha Grey, Wild Orange, Oatmeal Beige, Rose Gold ja Lime Green ning ilmub maailmas 25. septembril.

* Stephen Fenech reisis Berliini Samsungi külalisena.

Seotud lood

Eelmine artikkelSTM esitleb 2016. aasta Velocity kotte, et kanda oma digitaalset varustust stiilselt kaasas
Järgmine artikkelSamsung tutvustab Galaxy S5 nutitelefoni ja Gear 2 nutikella

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia