Avaleht Uncategorized Samsungi ülikõrglahutusega S9 teler – sinu oma 40 000 dollari eest

Samsungi ülikõrglahutusega S9 teler – sinu oma 40 000 dollari eest

1
0

Samsungi ülikõrglahutusega S9 teler – sinu oma 40 000 dollari eest

Samsung avalikustas oma telerite Rolls Royce’i – 85-tollise Ultra High Definition S9 – ja see kõik on sinu 40 000 dollari eest.

Luksuslikul S9 teleril on neli korda suurem resolutsioon kui tavalisel täis kõrglahutusega teleril (3840 x 2160) ning see on raamitud galeriistendiga, mis on ühtlasi teleri kõlarite paigutuseks.

Samsung on realistlik, et teler ei ole igaühe jaoks, kuid ütleb, et mitmed kliendid seisavad selle ostmiseks järjekorras.

Phil Newton, Samsung Austraalia tarbeelektroonika asepresident, ütleb, et igaüks, kes S9 ostab, saab nautida seda, mida ta nimetab “valge kinnas teenuseks”.

See hõlmab kohaletoimetamist, seadistamist, õpetust ja juurdepääsu spetsiaalsele vihjeliinile, mis on mõeldud nende S9 premium-klientide päringute jaoks.

Härra Newton märkis ka, et S9 Ultra High Definition TV – mida teised tootjad nimetavad ka 4K-ks – on ka ainus, mida saab viimaste tehnoloogiatega kursis hoida.

Kuigi 4K-sisu on saadaval väga vähe, on S9-l võimekus ülesskaleerida, et suurendada täis kõrglahutusega ultrakõrglahutusega kvaliteeti.

“Erinevalt kõigist teistest 4K-teleritest maailmas hoiab see teler standarditega sammu,” ütles ta.

“Meil on võimalik seda Evolution Kit’i abil igal aastal järgmise viie aasta jooksul uuendada.”

Evolution Kit on saadaval ka ülejäänud 2013. aasta Samsungi Smart TV-de valikule.

Kogu Samsungi nutitelerite sarja “nutikate” funktsioonide hulka kuuluvad S Recommendations, mille abil teler õpib vaatamisharjumusi ja suunab vaatajale sarnaseid saateid, mis võivad meeldida.

Teine muljetavaldav funktsioon on võimalus rääkida teleriga ja lasta tal sulle tagasi rääkida – Austraalia aktsendiga.

Tänu Macquarie Ülikoolile ja nende loomulikule keeletöötlusele, suudavad uued Samsungi nutitelerid mitte ainult aru saada, mida me räägime, vaid ka vastata täpsetele päringutele ja käskudele.

Samsung S9 Ultra High Definition TV ilmub juunis 40 000 dollari eest, ülejäänud Samsungi nutitelerite valik jõuab kauplustesse lähinädalatel.

Seotud lood

Eelmine artikkelSamsung avalikustab Galaxy Note II ja Androidiga Galaxy kaamera
Järgmine artikkelSanDisk Dual USB Drive töötab mobiiltelefonide ja arvutitega

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia