Avaleht Uncategorized Samsungi uus neljaukseline külmkapp saab jagada vahuveini

Samsungi uus neljaukseline külmkapp saab jagada vahuveini

1
0

Samsung on tuntud telerite, nutitelefonide ja tahvelarvutite poolest, kuid nüüd on ettevõte toonud oma tehnoloogia ka kööki täiesti uue külmkapiga.

Sparkling neljaukseline Prantsuse uksega külmkapp (SRF890SWLS) on esimene omataoline Austraalias, millel on sisseehitatud vahuveini dosaator.

Samsungi uus 890L külmkapp ja on integreeritud gaasisüsteemiga – mida toidab SodaStream -, mis annab nupuvajutusega külma vahuveini.

Kasutajad saavad isegi valida kolm erinevat gaseerimistaset, et luua oma maitsele sobiv vahuveinijook.

SodaStream 60L CO2 balloon mahub külmiku ukse sees asuvasse spetsiaalselt paigaldatud sektsiooni, et see oleks kergesti kättesaadav ja sama lihtne asendada, kui see on tühi.

Samuti on sisseehitatud jäämasin, mis suudab iga päev valmistada 4,9 kg kuubikuteks või purustatud jääd ja säilitada 1,9 kg jääd.

Samsung Sparking külmkapil on kaksikjahutussüsteemi, kaks eraldi aurustit pluss täpne elektrooniline kontroll, et hoida igas sektsioonis täpselt õige temperatuur ja õhuniiskus.

Samuti on pardal Samsungi Space Max tehnoloogia, nii et külmik on õhemate seintega, mis tähendab suuremat mahutavust ilma välismõõtmeid muutmata.

Prantsuse uste all on vöökõrgusel olev sahtli, millel on neli paindlikku lahtrit, mis on ideaalne koht puuviljade, jookide ja suupistete hõlpsaks kättesaamiseks.

Samsung Sparkling külmkapil on 10-aastane osade garantii digitaalsele inverterkompressorile ja 2,5-tärni energiamärgiga.

See on saadaval Harvey Normani kauplustes alates 1. septembrist ja selle hind on 4 999 dollarit.

Seotud lood

Eelmine artikkelSamsung avalikustab Galaxy Note II ja Androidiga Galaxy kaamera
Järgmine artikkelSanDisk Dual USB Drive töötab mobiiltelefonide ja arvutitega

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia