Avaleht Uncategorized Samsungi uus robottolmuimeja Navibot S

Samsungi uus robottolmuimeja Navibot S

1
0

Tolmuimeerimine ei ole just igaühe lemmiktöö, kuid Samsungi uus Navibot S – robottolmuimeja – võib selle ülesande täielikult teie käest ära võtta.

Samsungi uusimal versioonil, Navibot S SR8980, on võrreldes eelkäijaga mitmeid täiustusi.

Need täiustused hõlmavad rohkem visuaalseid kaardistussüsteeme, lähedusandureid, õhemat disaini ja ka uusi tolmu tuvastamise funktsioone.

Üks SR8980 silmapaistvamaid funktsioone on automaatne tolmu tühjendamise funktsioon.

See uus tippmudel pöördub tagasi laadimisalusele, kui ta tajub, et selle pardatolmumahuti on peaaegu täis.

Kui seade uuesti dokkida, ei tühjenda see mitte ainult oma tolmumahutit laadimisaluse kaheliitrisesse mahutisse, vaid laeb selle ka uuesti ja puhastab ka oma esiharjad, et eemaldada harjastesse takerdunud loomakarvad ja muu mustus.

Navibot S kasutab oma kodu vaipades navigeerimiseks pardakaamerat ja infrapunaandureid.

Kaamera jäädvustab 15 kaadrit sekundis ja jälgib lae kuju, et aidata seadme ees ja külgedel asuvatel anduritel katta kõik võimalikud ligipääsetavad alad teie vaibal.

Samuti suudab see vältida takistusi ja sellel on ka “kalju” sensor, et Navibot S ei kukuks servadest või trepist alla.

Navibot S-ga on kaasas kaks virtuaalset kaitsepiiri, mis loovad nähtamatu tara, mida robottolmuimeja ei ületa, juhul kui omanik soovib takistada seadme sisenemist teatud ruumidesse ja majaosadesse.

Lisaks suudab intelligentne seade meelde jätta oma puhastusraja, et jälgida, kus ta on koristanud, ning samuti naasta täpselt sinna, kus ta lahkus, et laadida või tühjendada oma tolmumahutit.

Navibot S saab tänu oma õhukesele, vaid 8 cm kõrgele disainile puhastada ka voodite ja diivanite all – piirkondades, mida tavalise tolmuimejaga ei koristata kunagi.

Samuti on pardal tolmuandur, nii et seade suudab ära tunda liigse tolmu ja prahi mõnes vaiba piirkonnas ning muuta oma programmi, et keskenduda sellele tsoonile.

Navibot S SR8980 on nüüd saadaval ja selle hind on 1299 dollarit. Samsungil on ka odavam SR8950, mille hind on 1099 dollarit ja mis ei sisalda automaatset tolmuimeja funktsiooni.

Seotud lood

Eelmine artikkelSamsung avalikustab Galaxy Note II ja Androidiga Galaxy kaamera
Järgmine artikkelSanDisk Dual USB Drive töötab mobiiltelefonide ja arvutitega

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia