Avaleht Uncategorized Sennheiser CX 400BT traadita kõrvaklappide läbivaatamine – erakordne kvaliteet ja hinna ja...

Sennheiser CX 400BT traadita kõrvaklappide läbivaatamine – erakordne kvaliteet ja hinna ja kvaliteedi suhe

1
0

Sennheiser CX 400BT juhtmevabad kõrvaklapid pakuvad märkimisväärset kvaliteeti ja tohutut väärtust ühes atraktiivses pakendis. Need on selle hinna juures silmapaistev valik.

Plussid
  • Suurepärane helikvaliteet hinna eest
  • Mugav istuvus
  • Suurepärane aku kestvus
  • Väike laadimiskohver
Miinused
  • Kõrvaklapid veidi suuremad kui teistel kaubamärkidel
  • Puudub ümbritseva heli funktsionaalsus

Sennheiser on alati olnud kaubamärk, mis on tuntud erakordse helikvaliteedi poolest. Kuid nüüd on brändi CX 400BT ilmumisega tuntud ka oma väärtuse poolest.

Uued Sennheiser CX 400BT juhtmevabad kõrvaklapid pakuvad suurepärast helikvaliteeti, kuid taskukohasema hinnaga – 299,95 dollarit.

Ja selle hinna juures löövad nad tõesti üle oma kaalust mitte ainult kuuldava kvaliteedi, vaid ka disaini ja võimaluse poolest kohandada puutejuhtimispunkte ja hääle häälestamist nii, et see vastaks ka sinu maitsele lähemale.

Disaini poolest on Sennheiser CX 400BT mõistlikult väikesed, mitte kõige väiksemad, mida me oleme näinud – kuid kaugeltki mitte kõige suuremad. Samuti ei ulatu need kõrvadest liiga kaugele.

Neil on minimaalne välimus, millel on mõlemal nupu suurune paneel, kus asub eksimatu Sennheiseri logo.

Iga kõrvaklapp on kenasti nurga all, nii et see pärast paika keeramist kõrva sisse mahub.

Üks asi, mis meie jaoks kohe silma jäi, oli see, kui mugavad nad olid. Nad olid piisavalt turvalised ja kerged, et unustada, et me neid isegi kanname.

Sennheiser CX 400BT ei ole aktiivset mürasummutust – kui soovite seda, peate valima Sennheiser Momentum True Wireless 2 kõrvaklapid, mis maksavad 499,95 dollarit.

Kuid CX 400BT kõrvaklapid pakuvad passiivset mürasummutust tänu silikoonist otsakute tihendusele, mis loob kõrva, mis võib blokeerida osa, mitte kogu ümbritseva heli.

Meie jaoks oli see piisavalt hea, et kuulda muusikat, podcaste ja audioraamatuid isegi mürarikkas keskkonnas, näiteks jõusaalis, kaubanduskeskuses ja tiheda liiklusega tee ääres kõndides või joostes.

Ja me kuulsime oma ümbrust ikka veel päris hästi, nii et see oli meeldiv tasakaal.

Ka kõned olid mõlemast otsast selged – meid oli selgelt kuulda ja meie helistaja oli samuti valjusti ja selgelt kuulda.

Siinkohal on abiks ümbritseva müra vähendamise mikrofonid, mis suudavad teie hääle vastu võtta ja seavad selle muude välismürahelide ees esikohale.

See tuleb mängu ka siis, kui kasutate oma häälassistente kõrvaklappide kaudu.

Kuid seda ümbritseva heli režiimi ei saa kasutada, et ümbrust selgemalt kuulda. See on kallimate kõrvaklappide omadus.

Muusika kuulamiseks või kõnede tegemiseks on sul Bluetooth 5.1 abil ka tugev ühendus nutitelefoniga.

Kapoti all on Sennheiseri kaubamärgiks olev kvaliteet, mis tuleb esile tänu 7 mm dünaamilistele draiveritele, mida kasutatakse ka Momentum True Wireless 2 kõrvaklappides.

Saate terava ja rafineeritud heli, mis täiendab kõrglahutusega stereoheli, mitte ei suru seda üle ja ei muuda kogu selle iseloomu.

Me kuulsime selgeid ja loomulikke keskmisi ning nüansirikkaid kõrgtoone, mis olid piisavalt head, et kuulda iga instrumenti ja iga vokaali rida.

Sellist jazzilaulu nagu The Crusadersi “Spiral” kuulates võiksite hõlpsasti kokku lugeda, mitu instrumenti te kuulete.

Aga siis, kui te pöördute ümber ja mängite Travis Scotti The Plan’i Tenet’i soundtrackilt, siis kuulete ikka soliidset bassi seal, kus laul seda nõuab, mitte lihtsalt ei tõsta bassi selle pärast.

Teisisõnu, Sennheiser CX 400BT jäävad truuks sellele, kuidas muusik tahab, et te oma muusikat kuulaksite.

Võime ette kujutada, et mõned artistid oleksid kohutavalt rahul, kui mõned kõrvaklapid rakendavad oma lugude suhtes liiga palju bassi, sest nad suudavad seda teha. Nende jaoks oleks see nagu Mona Lisale vuntside maalimine.

Sennheiseri Smart Control rakendus võimaldab teil sukelduda veidi sügavamale, et häälestada heli kriipsu võrra rohkem bassi või näpuotsaga rohkem kõrgeid helisid, kuid te ei kuule liiga suurt kõrvalekaldumist heli tõelisest iseloomust.

Sennheiser CX 400BT toetab ka laia valikut koodekeid, sealhulgas SBC, AAC ja aptX, et tagada kvaliteet, olenemata sellest, kas kuulete iPhone’i või Android-seadmega.

Kõrvaklappide väliskülg on puutetundlik, kuid mitte liiga tundlik, mis peatab muusika juba kõige pehmemal puudutusel.

Saate hõlpsasti navigeerida oma lugude vahel ning helistada ja vastu võtta kõnesid vasakule või paremale nupule koputades.

Kuid kaasnev rakendus võimaldab teil minna kaugemale ja annab kasutajatele võimaluse neid juhtnööre täielikult ümber kujundada.

Näiteks kui eelistate kaks koputust paremale kõrvaklappidele, et vähendada helitugevust, selle asemel et minna järgmisele loole, on teil see valik võimalik.

See on märkimisväärselt mitmekülgne vähem kui 300 dollarit maksvate kõrvaklappide puhul.

Mis puutub aku poolele, siis Sennheiser CX 400BT on muljetavaldav seitse tundi mänguaega kõrvades.

Ja siis võib korpus seda mänguaega kuni 20 tunnini tõsta.

Ka ümbris ise on muljetavaldavalt väike ja mahub hõlpsasti taskusse.

Sennheiser CX 400BT on saadaval alates septembri keskpaigast ja selle hind on 299,95 dollarit.

VERDICT

Sennheiser CX 400BT juhtmevabad kõrvaklapid pakuvad märkimisväärset kvaliteeti ja tohutut väärtust ühes atraktiivses pakendis. Need on selle hinna juures silmapaistev valik.

Eelmine artikkelSennheiser Ambeo läbivaatamine – absoluutne helibari koletis

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia