Avaleht Uncategorized Sennheiser CX Plus True Wireless kõrvaklappide ülevaade – muljetavaldav heli ja ANC

Sennheiser CX Plus True Wireless kõrvaklappide ülevaade – muljetavaldav heli ja ANC

1
0

Sennheiser CX Plus True Wireless kõrvaklapid on suurepärane pakett, mille disain, sobivus, mugavus, helikvaliteet, korralik aktiivne mürasummutus ja hea aku kestvus on kenasti tasakaalus.

Plussid
  • Muljetavaldav helikvaliteet
  • Turvaline ja mugav istuvus
  • Hea ANC-kvaliteet
  • Hea aku kestvus
Miinused
  • Võib olla mõnede kõrvade jaoks liiga suur

Kui otsite soodsaid kõrvaklappe, mis pakuvad muljetavaldavat helikvaliteeti, aktiivset mürasummutust ja usaldusväärset helibrändi – siis ärge vaadake kaugemale kui Sennheiser CX Plus True Wireless kõrvaklapid.

Hinnaga 259,95 dollarit, siis Sennheiser kõrvaklapid pakuvad teile nii kvaliteeti kui ka mugavust.

Kapoti all on Sennheiser on Saksa konstrueeritud tõelise reageerimisega muundur – see on akustiline süsteem, mis toob igapäevaelu kuulamisse suurepärase tehnoloogia.

See eritellimusel põhinev akustiline süsteem on algselt välja töötatud Sennheiseri premium-kõrvaklappide jaoks ja annab teile kõrge helitruudusega heli üksikasjalike kõrgete helidega, lisaks teravad keskmised ja soliidse bassi.

Disainilt on uued Sennheiser CX Plus True Wireless kõrvaklapid tuttava suuruse ja kujuga nagu eelmised mudelid, mis väljastpoolt tunduvad kandilisemad, kuid seestpoolt on koonilised, nii et need toetuvad mugavalt ja kindlalt kõrva.

Need on veidi suuremad kui konkurentide kõrvaklapid, kuid meie arvates sobivad need siiski hästi. Kui teil on eriti väikesed kõrvad, võivad need olla liiga suured.

Karbis on neli silikoonist kõrvaklappe, nii et saate leida endale sobivaima.

Kui need on paika keeratud, ei lähe need kuhugi, nii et saate kuulata muusikat, podcaste ja audioraamatuid jooksmise, kõndimise, jõusaalis või ratsutamise ajal.

Neil on IPX4 klassifikatsioon, mis muudab need higistamis- ja veekindlaks, nii et te ei pea oma treeningutega tagasi hoidma.

Heli poolest pakuvad Sennheiser CX Plus True Wireless kõrvaklapid tohutut kvaliteeti ja mis aitab sellele kaasa, on võime blokeerida kogu ümbritsev müra aktiivse mürasummutusega (ANC).

ANC tase on muljetavaldav ja saate oma maailmas, et saaksite keskenduda sellele, mida kuulate.

Kuid see ei ole kogu aeg ideaalne, sest mõnikord on vaja kuulda, mis teie ümber toimub.

Selleks on teil Transparent Hearing, mis kasutab ANC jaoks kasutatavaid väliseid mikrofone, et nüüd sisestada väliseid helisid, nii et saate kõike üsna selgelt kuulda, ilma et peaksite kõrvaklappe eemaldama.

See võib olla teie lennunumbri kuulamine või kohvi tellimine või vestlus kellegagi jõusaalis.

See on kasulik ka liikluse ja muude helide kuulamiseks, kui jooksete või kõnnite tiheda liiklusega teede või ristmike lähedal ja peate oma mõistust säilitama.

Vasaku ja parema kõrvaklapi puutetundlikud juhtnupud on Sennheiseri kaudu ka kohandatavad.

Rakenduses on ka ekvalaiser, mida saate käsitsi häälestada või ise sättida. Meie valisime Bass Boost ja see pumpas bassi märgatavalt üles.

Sennheiser CX Plus True Wireless kõrvaklappidel on ka kaks mikrofoni, nii et häälkõne kvaliteet on paranenud.

Leidsime, et meie kõned läbi kõrvaklappide olid vastuvõetavad. Mitte parim, mida oleme kuulnud, kuid siiski korralik.

Sõltumatu kõrvaklappide kasutamine võimaldab ka vasakut või paremat kõrvaklappi eraldi kasutada, kui neid ei kasutata paarina.

Tänu Smart Pause funktsioonile peatub taasesitus, kui eemaldate kõrvaklapi ja jätkub, kui panete selle tagasi, nii et te ei pea seadet puudutama.

Sennheiser on katnud teid ühenduvuse ja koodekite ühilduvuse osas Bluetooth 5.2, SBC, AAC, aptX ja aptX Adaptive koodekite toega, et heli ja video oleks suurepäraselt sünkroonis, kui vaatate filmi või mängite mängu.

Aku kestvus koos ANC-ga oli samuti kindel ja me saime umbes 8 tundi taasesitust enne, kui vajasime laadimist – ja kaasasolev korpus võib pakkuda veel 18 tundi energiat.

Sennheiser CX Plus True Wireless kõrvaklapid on nüüd saadaval ja nende hind on 259,95 dollarit.

VERDICT

Sennheiser CX Plus True Wireless kõrvaklapid on suurepärane pakett, mille disain, sobivus, mugavus, helikvaliteet, korralik aktiivne mürasummutus ja hea aku kestvus on kenasti tasakaalus.

Eelmine artikkelSennheiser Ambeo läbivaatamine – absoluutne helibari koletis

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia