Avaleht Uncategorized Skullcandy Crusher ANC kõrvaklappide läbivaatamine – kuulete ja tunnete bassi

Skullcandy Crusher ANC kõrvaklappide läbivaatamine – kuulete ja tunnete bassi

1
0

Skullcandy Crusher ANC kõrvaklapid pakuvad suurt ja julget heli koos ainulaadse reguleeritava sensoorse bassifunktsiooniga, mis võimaldab teil muusikat nii tunda kui ka kuulda. Kui teile meeldib tugevam laiem heli koos tugevama bassiga, siis need peaksid olema teie nimekirjas.

Plussid
  • Mugav disain
  • Soliidne heli ja bass
  • Reguleeritav sensoorne bass
  • Hea aku kestvus
Miinused
  • Kallis
  • Puudub sarnase hinnaga kaubamärkide selgus

Mürasummutusega kõrvaklappide puhul on valikuvõimalusi mitmeid ja need on omamoodi kõik samade omadustega, kuid Skullcandy suudab Crusher ANC (active noise cancelling) kõrvaklappidega lisada midagi uut.

Hinnaga 599,95 dollarit (kuid me oleme näinud neid nii madalal kui 530 dollarit) konkureerivad Skullcandy Crusher ANC selliste premium-brändidega nagu Bose, Bowers & Wilkins, Sennheiser ja Sony ning meelitavad tõenäoliselt nooremaid kuulajaid, kes tavaliselt eelistavad pigem “tänavabrändi” nagu Beats by Dr Dre. Skullcandy kõrvaklapid pakuvad kindlasti seda, mis nooremat kuulajat köidab – julge heli ja tugevam bass.

Kuid Skullcandy’l on veel üks klubi kotis – reguleeritav sensoorne bass, mis võimaldab kasutajatel mitte ainult kuulda, vaid ka tunda bassi.

Vasakul kõrvaklappidel on liugur, mis võimaldab kuulajatel reguleerida bassivastuse taset.

Ja vastuse all mõtleme tegelikku vibratsiooni läbi kõrvakuppide, mis on mõeldud teie kolju räsimiseks, mitte ainult kõrvatrumlite stimuleerimiseks.

Kõrgeimal seadistusel kuulates teose Another One Bites The Dust algustaktid olid Crusher ANC kõrvaklapid päris kõvasti kolisevad.

Me eelistasime seadistust madalamal skaalal, kus kõrvamütsidest kostus kerge sumin ja see lisas naudingut – mõneks ajaks.

Pooleks hetkeks pidin ma selle välja lülitama.

Aga eriti bassirikkad laulud kuulates tekkis minus uudishimu, et seda funktsiooni uuesti proovida.

Uudsus kulus mõne aja pärast ära, kuid on hea teada, et see on olemas, kui seda vajate.

Ja te võite alati toetuda muljetavaldavale helikvaliteedile, mida saate Skullcandy Crusher ANC kõrvaklappidest.

Esiteks, aktiivne mürasummutus on üle keskmise ja mitte kaugel tasemest, mida ootaksite Boselt või Sennheiserilt, ning see blokeeris täielikult taustamüra, nii et me saime keskenduda muusikale.

Need Skullcandy kõrvaklapid on sama hinnaga kui Bose ja Bowers & Wilkinsi mürasummutusega kõrvaklapid, mis pakuvad paremat selgust kõrgel ja keskmisel tasemel kui Crusher ANC.

Kuid üks asi, mis Crusher ANC-l on, on julgem heli, mis oli rohkem võimsuse kui detailide poolest.

Skullcandy Crusher ANC on nagu golfimängija, kes võib oma tee löögi keskele lüüa, kuid ei ole sama peenust ümber rohelise oma lühikeses mängus nagu lisatud peeneid detaile nagu vanemad ja targemad mängijad nagu Bose ja Bowers & Wilkins kõrvaklapid.

Pärast lühikest audiotesti saate rakenduse kaudu heli isikupärastada, nii et Crusher ANC kõrvaklapid saab häälestada vastavalt sellele, kuidas te heli kuulete.

See pakkus märgatavat paranemist, kuid ei muutnud kõrvaklappide põhiomadusi.

Kõrvaklappe on ka mugav kanda tänu polsterdatud peapaelale ja ülipehmetele kõrvaklappidele.

Juhtnupud on üsna lihtsad ja asuvad paremas kõrvaklapis ning nupud on piisavalt suured, et neid oleks lihtne leida ja kasutada muusikas navigeerimiseks ja helitugevuse reguleerimiseks.

Mis puutub akusse, siis saate peaaegu 24 tundi esitamist, nii et see on piisavalt pikk paaripäevaseks kasutamiseks, enne kui need vajavad laadimist.

Skullcandy Crusher ANC kõrvaklapid on nüüd saadaval ja nende hind on 599,95 dollarit – kuigi me oleme näinud neid ka madalama hinnaga kui 530 dollarit. Need on saadaval mustas või kastanpruunis värvitoonis.

VERDICT

Skullcandy Crusher ANC kõrvaklapid pakuvad suurt ja julget heli koos ainulaadse reguleeritava sensoorse bassifunktsiooniga, mis võimaldab teil muusikat nii tunda kui ka kuulda. Kui teile meeldib tugevam laiem heli koos tugevama bassiga, siis need peaksid olema teie nimekirjas.

Eelmine artikkelSennheiser Ambeo läbivaatamine – absoluutne helibari koletis

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia