Avaleht Uncategorized Sony esitleb kiilukujulise 4K teleri ja SmartEye Glass’i

Sony esitleb kiilukujulise 4K teleri ja SmartEye Glass’i

2
0

Sony esitles Las Vegases toimuval rahvusvahelisel tarbijaelektroonikamessil täiesti uut sotsiaalse teleri kontseptsiooni koos ümberkujundatud 4K-telerite disainiga.

Ettevõte on säilitanud oma nägemuse ja toetuse 4K-tehnoloogiale eesmärgiga pakkuda parimat võimalikku pildikvaliteeti ja sisu, mis suudab nende teleri võimeid esile tuua.

Sony stendi kaks tipphetke olid kontseptitoode SmartEye Glass, mille eesmärk on integreerida sotsiaalmeedia vaatamiskogemusega, ja uued kiilukujulised 4K-telerid.

SmartEye Glass töötab peaaegu nagu 3D-prillid, kuid selle asemel, et pakkuda kolmemõõtmelist pilti, suudavad need kuvada sotsiaalmeedia uuendusi ja sõnumeid teie silmapiirile, samal ajal kui te veel programmi vaatate.

Teise ekraani kasutamine on pärast sotsiaalmeedia, nutitelefonide ja tahvelarvutite kasutuselevõttu järsult kasvanud, sest enamik vaatajaid vaatab oma lemmiksaateid diivanil, seade käes.

Ja niipea, kui algab reklaamipaus, ei ole haruldane, et vaataja pöördub telerist eemale ja tegeleb oma sotsiaalmeediaga.

SmartEye Glass’i abil näevad nad endiselt kõike, mis teleril jookseb, ning ka oma sotsiaalmeedia suhtlust, mis hõljub teleri pildi ees kergesti loetavas rohelises kirjas.

SmartEye Glassil on ka võimalus pakkuda soovi korral lisainfot, mida iganes sa vaatad.

Näiteks võib vaataja vaadata filmi näitlejat ja soovida rohkem teada saada, millistes filmides ta on mänginud. Kasutaja vaatab lihtsalt näitlejat ekraanil ja vajutab nuppu, et seda teavet kuvada.

Ja kogu aeg ei ole ta silmi ekraanilt maha võtnud.

Ekraanidest rääkides pakuvad Sony uusimad 4K-telerid mitte ainult uimastavat pildikvaliteeti, vaid ka täiustatud uut disaini ja heli.

Ettevõte on oma uusimatele 4K-teleritele võtnud kasutusele uue kiilikujulise disaini, mille puhul ekraan liigub paksemast alusest ja koonustub ekraani ülaosa suunas.

Eesmärk saavutada võimalikult õhuke paneel, saavutades samal ajal saleda välimuse, ohustas teleri helikvaliteeti.

Nüüd saavutab Sony kiilikujulise disainiga kaks asja.

Esiteks annab see telerile madalama raskuskeskme ja see vajab ainult väiksemat statiivi mõlemal pool ekraani, nii et kogu vaataja tähelepanu on ekraanil.

Teiseks ja mis veelgi olulisem, suurem ruumala ekraani allosas annab teleri kõlaritele suurema ruumi ning tulemuseks on suurem ja rikkalikum heli.

Tech Guide vaatas ja kuulas Sony uue 4K-televisiooni demot ja oli muljetavaldav heliväljundi kvaliteet, mis kõlas sama hästi kui spetsiaalne kõlarisüsteem.

* Stephen Fenech reisis Las Vegasesse LG külalisena.

Seotud lood

Eelmine artikkelSony esitleb IFA-l SmartWatch 3, SmartBand Talk ja kompaktset tahvelarvutit
Järgmine artikkelSony Xperia Z nutitelefoni läbivaatamine

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia