Avaleht Uncategorized Sony Xperia TX – nutitelefon, mis on piisavalt hea James Bondi jaoks

Sony Xperia TX – nutitelefon, mis on piisavalt hea James Bondi jaoks

1
0

Kes ei tahaks olla nagu Bond, James Bond? Noh, sa võid kasutada sama nutitelefoni kui ekraanil olev superspioon – Sony Xperia TX – kui see järgmisel nädalal müügile jõuab.

Xperia TX on Sony Mobile’i uus premium-seade ja James Bondi filmi Skyfall ametlik nutitelefon.

Xperia TX-l on kõrglahutusega ekraan, NFC (near field communication) abil toimuv ühe puudutusega jagamine ja 13-megapiksline kaamera.

Seadmel on 4,6-tolline kõrglahutusega Reality Display, mis kasutab Sony Mobile Bravia Engine’i, et pakkuda selgeid ja teravaid pilte ja videoid.

Seadmes on Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich operatsioonisüsteem koos 1,5 gigahertsise kahetuumalise protsessoriga, mis tagab kiire jõudluse ja pikema aku kestvuse.

Sony ei too Xperia TX-i mitte ainult oma Bravia ekraanitehnoloogiat, vaid panustab ka 13-megapikslise kiirkaameraga kaameratehnoloogiasse.

Sellel on kiiremad refleksid kui Bondil endal ja see suudab sekundiga minna unerežiimilt pildistamisele, nii et sa ei jää millestki ilma.

Xperia TX kaameraga saab jäädvustada ka täis kõrglahutusega 1080p videot, samuti 720p esikaamerast.

Seade on ka meelelahutaja, sest Sony meediarakendused Walkman, Album ja Movie on eelinstalleeritud ja võimaldavad kasutajatele juurdepääsu sisule otse mobiiltelefonist.

Xperia TX on ka PlayStationi sertifikaadiga, nii et saate PlayStation Mobile’i mänge seadmes igal pool nautida.

Seadme teine oluline funktsioon on NFC, mis võimaldab näiteks lihtsat e-piletite ostmist ja maksmist teel olles.

NFC on kasulik ka selliste asjade nagu muusika ja fotode jagamiseks lihtsalt seadet teise NFC-toega seadmega puudutades.

Seade ei ole 4G, kuid töötab kõikides 3G-võrkudes. Tegelikult on Xperia TX-l HSPA+, mis võimaldab kuni kahekordset tavalist 3G kiirust.

Sony Mobile Xperia TX on saadaval alates 28. novembrist Vodafone’ist 50 dollari suuruse paketiga või 699 dollari eest otse Sony keskustest.

Seotud lood

Eelmine artikkelSony esitleb IFA-l SmartWatch 3, SmartBand Talk ja kompaktset tahvelarvutit
Järgmine artikkelSony Xperia Z nutitelefoni läbivaatamine

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia