Avaleht Uncategorized Sony Xperia Z nutitelefoni läbivaatamine

Sony Xperia Z nutitelefoni läbivaatamine

1
0

Sony on oma uusima nutitelefoniga – Xperia Z -, mis peaks olema parim, mis Sony kaubamärki kunagi kandnud.

Funktsioonirikas seade näib olevat läbimõeldult kokku pandud pärast seda, kui ettevõtte erinevad osad on kutsutud üles andma oma parima tehnoloogia – ekraan, kaamera, heli, arvutusvõimsus ja sisu – panustama.

Ja kõigele lisaks on see elegantselt disainitud seade ka veekindel.

Ja me ei pea silmas seda, et see saab hakkama mõne vihmapiisaga – Xperia Z võib istuda ämbrisse veega ja töötada endiselt suurepäraselt.

Sony Xperia Z on nüüd saadaval Optuse kaudu 0 dollari eest 60 dollari eest kuus või otse 749 dollari eest.

Sony Xperia Z kvaliteeti saad tunda kohe, kui selle kätte võtad. See on soliidse tunnetusega, teravalt määratletud servadega ja läikiva viimistlusega.

Sellel on hämmastav 5-tolline 1920 x 1080 täislahutusega ekraan ja puhas välimus, sest kõik pordid on peidetud pisikeste uste taha.

Üleval on 3,5 mm kõrvaklapipesa, vasakul küljel on microUSB-port ja microSD-kaardi pesa. Paremal küljel on peidetud SIM-kaardi pesa, sisse/välja/une nupp ja helitugevuse nupp.

Tagaküljel on 13-megapiksline kaamera ja välk koos NFC (near field communication) punktiga, mida sümboliseerib “N”. Lisaks on ka 2-megapiksline esikaamera.

See on 13,9 cm pikk, 7,1 cm lai ja vaid 7,9 mm paks ning kaalub 146 grammi.

Vaatamata suhteliselt suurele 5-tollisele ekraanile ei suru Xperia Z oma suurusega üle. See mahub mugavalt kätte ja on üllatavalt õhuke.

Xperia Z kasutab operatsioonisüsteemi Android 4.1 Jelly Bean.

Uhke Sony Xperia Z täissuures lahutusvõimega ekraaniga on raske mööda vaadata kohe, kui näed seadet elustatuna.

Sellel on 1920 x 1080 resolutsioon, millel on mobiilne versioon Bravia Engine 2, mis on täiustatud Sony laias telerite reas.

Xperia Z puhul parandab Mobile Bravia Engine 2 kontrasti ja värve.

Ekraanil on 443ppi (pikslit tolli kohta) ja tulemuseks on terav ekraan, mis muudab rakendused, pildid, videod ja veebilehed suurepäraseks.

Sony on eemaldanud OptiContrast Direct Touch ekraanilt õhukihi, mis tähendab, et peegeldus on väiksem ja reageerimisvõime suurem.

Xperia Z üks tipptegureid on 13-megapiksline kaamera, mis sisaldab HDR (kõrge dünaamiline ulatus), mis tähendab, et sellega saab pildistada ja videoid jäädvustada igas valguses, sealhulgas tugevas taustavalguses.

Meile avaldas muljet Xperia Z täiustatud automaatrežiim, mis võttis meie fotode tegemisest mõtlemise ära.

Seadmetel on stseenituvastus, mis valib automaatselt sobivad seaded pildistamiseks.

Xperia Z-ga on kaasas ka Sony kaamerate sarjas kasutatava Exmor RS sensori mobiilne versioon.

Kui kõik need funktsioonid kombineeritakse, on tulemuseks kvaliteetsed, looduslike värvide ja teravusega pildid.

Kuid kui käivitad kaamera esimest korda – selle avamine võtab paar sekundit aega. See oli nii aeglane, et me arvasime, et me ei tabanud ekraani ikooni korralikult.

Kui läksime veel kord proovima, otsustas kaamera avaneda. Ei ole ideaalne, kui soovite midagi kiirelt jäädvustada.

Ühendatavus on Xperia Z puhul suur osa pildist, sealhulgas NFC (lähiväljaside).

NFC-d saab kasutada mitmel viisil, sealhulgas fotode ja muusika ühe puutega jagamine teistesse ühilduvatesse seadmetesse ja teistest seadmetest.

Xperia Z ühendamine teiste NFC-seadmetega on vaid seadme puudutamine NFC-võimelise tootega, näiteks juhtmevabade kõrvaklappide ja kõlaritega.

Meie Xperia Z testikomplekti oli kaasas paar traadita stereokõrvaklappe, mida saab ühendada lihtsalt seadmete NFC-sümboleid kokku puudutades.

Sony 2013. aasta eelseisva nutitelerite valiku puhul võite loota NFC-ühilduvusele, et Xperia Z ekraani hõlpsasti peegeldada ja muud sisu teleri ekraanile jagada.

Üks omadus, mis pakub lõbusat peotrikki, on asjaolu, et Xperia Z on veekindel. Seadet saab täielikult uputada vee alla kuni meetri sügavusele.

Proovige seda mõne teise seadmega teha. Kui te seda teeksite, siis ostaksite uue nutitelefoni. Mobiilseadme märjaks tegemine on üllatavalt tavaline nähtus, seega peaks see omadus koos tegema Xperia Z paljude kasutajate jaoks atraktiivseks.

Ja lisaks veega ümberkäimisele saab Xperia Z-d tänu tundlikule ekraanile kasutada ka märgade sõrmedega ja märja ekraaniga.

Soovi korral võiks sõna otseses mõttes saata tekstisõnumeid ka duši all olles.

JÕUDU

Kõik need funktsioonid on okei, aga selleks on vaja ka korralikku protsessorit.

Sony Xperia Z-l on neljaharuline Snapdragon S4 Pro protsessor, mis töötab 1,5Ghz kiirusel koos 2GB RAM-iga, mis tagab tugeva arvutusvõimsuse, mis muudab seadme kiireks ja reageerimisvõimeliseks.

Kapoti all on ka graafiline protsessor, mis muudab piltide ja videote vaatamise, mängude mängimise ja veebi sirvimise veelgi sujuvamaks.

Xperia Z on 4G/LTE seade, mis tähendab, et see töötab nii Telstra kui ka Optuse võrgus.

Kui olete Telstra klient, siis avastate tänu sisseehitatud HD-häälinguvõimalusele parema kõnekvaliteedi.

Kui helistate Telstra võrgus teistele HD-häälega ühilduvatele seadmetele, märkate tõesti kvaliteedi paranemist, nagu oleks teie vestluspartner samas ruumis.

Muusika poolel on Sony kasutanud oma helipärandit, et pakkuda kõrvaklappide kaudu muljetavaldavat heli selliste tehnoloogiatega nagu Clear Audio+ ja Dynamic Normalizer.

Muusika kuulamine läbi seadme kõlarite kõlas pisut tinaalselt, kuid siiski piisavalt valjult, et seda suhteliselt vaikses ruumis nautida.

Aku oli teiste turul olevate nutitelefonidega samal tasemel ja kestis meil terve päeva.

Aku säästmise funktsioon Stamina-režiim lülitab välja funktsioonid, mida me ei vaja, ning võimaldab ainult kõnesid ja tekstisõnumeid.

Kuid see pakkus vaid paar tundi lisakestvust, mis lõppkokkuvõttes ei olnud tegelikult parem ega halvem kui konkurentidel.

Me tundsime, et telefon muutus aeg-ajalt kuumaks ja see tähendab tavaliselt, et see põletab akut kiiremini kui tavaliselt. Midagi väga murettekitavat ei olnud, kuid kohati oli see märgatavalt tavalisest soojem.

Kuna telefoni esi- ja tagakülg on klaasist, on Xperia Z ka sõrmejäljemagnet ja me leidsime end pidevalt ekraanil ja tagapaneelil mitu korda päeva jooksul pühkimas.

Xperia Z on lihtsalt parim nutitelefon, mille Sony on kunagi tootnud.

Ettevõte on lõpuks ometi saavutanud suurepärase disaini ja nutikate funktsioonide abil kvaliteedi, mida varasemad Sony mudelid ei suutnud saavutada.

Sony Xperia Z vaevalt paneb jalga valesti ja meie poolt leitud väiksemad vead ei võta üldisest kogemusest midagi maha.

Samuti ei tee halba see, et seade on ka veekindel.

Sony Xperia Z

Hind: 749 dollarit või 0 dollarit 60 dollariga kuus Optuse paketiga.

Eelmine artikkelSony Xperia Z5 Premium nutitelefoni ülevaade – seade, mis on oma nime vääriline

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia