Avaleht Uncategorized Sony Xperia Z Ultra nutitelefoni läbivaatamine

Sony Xperia Z Ultra nutitelefoni läbivaatamine

1
0

Sony on oma uue Xperia Z Ultra seadmega, mis on uhkeldanud vahvliõhukese disaini ja suurejoonelise 6,4-tollise ekraaniga, lükkanud nutitelefonide barjääri edasi.

Hiljuti Berliinis toimunud IFA tarbijatehnoloogiamessil esmakordselt avalikustatud Z Ultra on suurim ja kõige õhem Androidiga nutitelefon turul.

See on nii tahvelarvuti kui ka nutitelefon, tänu täis kõrglahutusega ekraani märkimisväärsetele proportsioonidele.

Kuid Sony tunnistab meelsasti, et seade on suunatud kasutajale, kes on rohkem huvitatud sisu tarbimisest kui selle loomisest.

Selleks on olemas uus Sony Xperia Z1, millel on 20,7-megapiksline kaamera ja nutikas disain.

Esimene reaktsioon, mida me saime, kui näitasime inimestele Sony Xperia Z Ultrat, oli šokk ja üllatus. Mõned isegi naersid selle suuruse üle.

See ei ole oma ümbermõõdu tõttu mõeldud kõigile, kuid need, kes otsustavad selle kasutusele võtta, saavad suurepäraseid funktsioone ja suurepärase kogemuse.

Kasutaja, keda selline seade nagu Z Ultra köidab, on suure tõenäosusega suur sisutarbija, kes armastab surfata veebis tavalisest nutitelefonist suuremal ekraanil, kuid ei soovi koormata end suurema tahvelarvuti sarnase seadmega.

Samuti viskab sinna juurde asjaolu, et tegemist on tegelikult nutitelefoniga, mis suudab pakkuda kõiki eeliseid – helistamist, sõnumite saatmist ja rakenduste kasutamist ning asjaolu, et tegemist on ka ühendatud seadmega.

Arvud näitavad, et peaaegu pooltel nutitelefoni kasutajatest on ka tahvelarvuti, kuid kui paljud kannaksid mõlemat korraga kaasas?

Sellise seadmega nagu Z Ultra võiks kasutajal potentsiaalselt olla nii nutitelefon kui ka tahvelarvuti ühes.

Suurus tuleneb 6,4-tollisest täis-kõrglahutusega ekraanist, mis on valmistatud samast Sony Triluminos-tehnoloogiast, mis on kasutatud ka ettevõtte uues muljetavaldavas nutitelerite sarjas.

Kuid vaatamata oma suurusele on Z Ultra hämmastavalt õhuke, vaid 6,5 mm. See on õhem kui Sony Xperia Z1 ja isegi iPhone 5S. Ja seade kaalub vaid 212 g.

Õhuke disain lisab kindlasti toote atraktiivsust. Kuigi see on kopsaka suurusega, saab seda siiski hõlpsasti kotti või seljakotti libistada. See mahub isegi mantli sisetaskusse.

Ja nagu tema noorem sugulane Xperia Z1 ja eelmine Xperia Z, on ka Z Ultra täiesti veekindel.

Seda saab täielikult uputada kuni 1,5 m sügavuses vees. Seadme vasakul ja paremal küljel on veekindlad uksed SIM-kaardi, microSD-kaardi ja microUSB-laadimis-/sünkroonimisportide jaoks.

Vasakul serval on ka magnetiline laadimiskontakt, mis töötab koos Sony laadimisalusega, mis võib aku laadimise ajal muuta Z Ultra digitaalseks pildiraamiks.

JUHTIMINE

Z Ultra omab 2,2Ghz neljatuumalist protsessorit ja töötab Android 4.2 Jelly Beaniga.

Jõudluse poolest on Z Ultra kiire ja tundlik ning pakub libedat ja sujuvat kasutajakogemust.

Kuid välja tuleb tuua see, mis Z Ultra’l puudub.

Vaadake seadme tagaküljele ja näete 8-megapikslise kaamera objektiivi – kuid välk puudub.

Kaamera teeb küll vastuvõetava kvaliteediga pilte, kuid see ei ole samas liigas teiste nutitelefonide sisseehitatud välguga pildistajatega ja jääb kindlasti kaugele maha Sony enda Xperia Z1-st ja selle 20,7-megapikslisest kaamerast.

Samuti puudub spetsiaalne nupp kaamera aktiveerimiseks ja piltide jäädvustamiseks.

Sony teab, et kui fotograafia on teie fookuses, siis vaataksite Xperia Z1, mitte aga Z Ultra oma taskusse ulatuva suurusega. Z Ultra suudab jäädvustada ka täis kõrglahutusega videot.

Telefonikõnede tegemine Z Ultra’ga on huvitav kogemus. Seda hiiglaslikku seadet pea kohal hoides võib see üsna lõbusalt välja näha.

Meid ei häirinud, kui me tõmbasime ligi mõned kummalised pilgud, kuid olge hoiatatud, neid saate, kui soovite siiski pool oma näost ära katta, kui Z Ultra on kõrva peal.

Kui oled selle suhtes veidi tundlik, on Sonyl olemas lahendus – väike Bluetooth-peakomplekt/käekomplekt nimega SBH52.

SBH52 saab kasutada Bluetooth-peakomplektina või seda saab hoida käes nagu minitelefoni, kui soovite Z Ultra 10 m raadiuses kotis pesitseda.

Ka teised Bluetooth-peakomplektid ühenduvad üsna lihtsalt, nii et sa ei ole Sony lahenduse suhtes lukustatud.

Mis puutub aku poolele, siis suure seadme eelis tähendab suuremat akut.

Sony pakub selles osas head tulemust, sest aku kestab terve päeva, isegi kui vaatate pidevalt videoid või sirvite veebi ja vaatate e-kirju.

Loomulikult peab aku toitma suuremat ekraani, nii et naela eest naela eest on see teiste hiljutiste nutitelefonidega võrdne nii laadimiste vahelise kasutusaja, kõne- kui ka ooteaja poolest.

Sony Z Ultra on mitmel põhjusel peapööritav nutitelefon.

Klientide, kes tõenäoliselt ostavad toote, tähelepanu pälvib uhke 6,4-tolline ekraan ja kõik sellega kaasnevad eelised.

Kliendid, kes tõenäoliselt seadet ei osta, märkavad lihtsalt seda, kui suur see on, ilma et nad vaataksid suurusest kaugemale.

Z Ultra ei ole kõigi jaoks, kuid need, kes selle valivad, leiavad, et see on käepärane seade, mis täidab kenasti nutitelefoni ja tahvelarvuti vahe ning pakub enamikku mõlema tugevatest külgedest.

Sony Xperia Z Ultra

Seotud lood

Eelmine artikkelSony Xperia Z5 Premium nutitelefoni ülevaade – seade, mis on oma nime vääriline

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia