Avaleht Uncategorized STMi Skinny 3 ja Grip katavad teie uue iPadi

STMi Skinny 3 ja Grip katavad teie uue iPadi

1
0

Sa oled just ostnud uue iPadi või plaanid selle ostmist sel nädalavahetusel ja STM on juba välja andnud oma ümbrised, mis kaitsevad seadet ja muudavad selle vaatamise lihtsamaks.

STM oli üks kiiremaid ettevõtteid, kes reageeris uuele iPadile ja selle pisut teistsugusele suurusele ja kaalule ning uuendas oma Grip ja Skinny ümbriseid.

Mõlemad mudelid sisaldavad kõvakesta ja kokkuklapitavat katet, mis aktiveerib iPad’i automaatse une-/ärkamisfunktsiooni, kui see avatakse ja suletakse.

STMi Skinny 3 mudelil on kõvakoorega ümbris ja kate, mis on iPad’i kaitsmiseks vooderdatud mikro-suediga.

Kerge ümbris on kaetud veekindla micro ripstop-materjaliga ja see ei lisa uuele iPadile peaaegu üldse paksust.

Kõvakoor kinnitub tihedalt uue iPadi ümber ja on ideaalselt joondatud, et jätta ruumi seadme porte, nuppe, kaameraid, kõlareid ja mikrofoni kasutada.

Skinny 3 kaane on kooskõlas uude iPadi sisseehitatud magnetitega, mis panevad seadme suletud asendisse ja äratavad selle üles, kui kaane uuesti avada.

Kaanel on väike klapp, mille saab tagaküljel olevasse aasasse pista, et hoida uut iPadi suletud olekus turvaliselt.

Sama välimust saab kasutada ka siis, kui kaas on tagasi keeratud, et paigutada uus iPad madalasse kirjutamisnurka või filmide vaatamiseks püstisemasse vaatamisasendisse.

STMi Skinny 3 on saadaval mitmes erksas värvitoonis – kuninglik-sinine, roosa, seeneline, marjane ja must.

Sa tahad oma uut iPadi käes hoida ja STMi uue Grip-kotiga saad seda teha.

See on valmistatud vastupidavast vormitud plastikust, mis kinnitub täpselt uue iPadi külge ja sisaldab kaane, mis katab ja kaitseb seadme ekraani.

Nagu STMi Skinny 3, pakub ka Grip hõlpsat ligipääsu kõigile seadme nuppudele ja pordidele.

Samuti saab kaane avada ja sulgeda ning äratada uut iPadi, kui kaane avatakse ja suletakse.

Grip on saanud oma nime, sest selle esi- ja tagaküljel on väikesed sooned, mis tagavad, et ümbris ei libise kunagi käest välja.

Tagaküljel on väike välja volditav jalutusalus, millel on kaks seadistust, et võimaldada erinevaid nurki kirjutamiseks ja vaatamiseks.

Grip’i tagaküljel olevad harjad tulevad siinkohal mängu ja annavad statiivile mitu nurka, kus see saab kindlalt toetuda.

STMi Grip ja Skinny 3 uuele kolmanda põlvkonna iPadile on nüüd saadaval Apple’i edasimüüjate Next Byte, Mac1, Compnow ja suuremate jaemüüjate juures.

Leia oma lähim kauplus STM-i veebisaidilt siin.

Seotud lood

Eelmine artikkelSony Xperia Z5 Premium nutitelefoni ülevaade – seade, mis on oma nime vääriline

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia