Avaleht Uncategorized STMi Velocity kottide valik võimaldab teil oma seadmeid stiilselt kaasas kanda

STMi Velocity kottide valik võimaldab teil oma seadmeid stiilselt kaasas kanda

1
0

Austraalia sülearvutikottide j a-tarvikute ettevõte STM tõi äsja turule oma uue Velocity kotikollektsiooni, millel on nutikas disain ja palju hoiuruumi.

Velocity jätkab STMi traditsiooni pakkuda atraktiivseid ja funktsionaalseid kotte, mis võimaldavad kasutajatel oma digiseadmeid turvaliselt ja mugavalt transportida.

Valik on omaks võtnud värske disaini ja stiili, mis teeb need atraktiivseks nii meestele kui ka naistele.

Uude kollektsiooni kuuluvad seljakott Impulse, õlakott Velo 2, vertikaalne õlakott Linear, stiilne Maryanne Tote ja sülearvutiümbris/-kott Blazer.

STM Impulse’i seljakott, mis on mõeldud 15-tollise sülearvuti mahutamiseks, on petlikult ruumikas, sest sellel on sülearvuti põhipesa, spetsiaalne tahvelarvutitasku ja läbipääs pagasile, nii et seda saab kinnitada suurema rataskoti käepideme külge.

Teine ala mahutab dokumente ja selles on piisavalt ruumi ka muudele mahukamatele esemetele. Esiküljel on organiseerimistasku, kus saab hoida nutitelefoni, pliiatseid ja muid väikseid tarvikuid koos võtmeklambriga.

Piki esipaneeli põhja on veel üks väike kiire ligipääsuga tasku, küljetasku lukuga päikeseprillide või nutitelefoni jaoks ning teisel pool on ruumi isegi veepudelile.

Impulse’i seljakotti saab ka mugavalt kanda tänu reguleeritavatele polsterdatud rihmadele ja pehmendustele koti seljal.

STM Impulse’i seljakott on saadaval mustas või halli värvi ning selle hind on 119,95 dollarit.

Velo 2 kott on saadaval väikeses ja keskmises suuruses, et mahutada vastavalt 13- ja 15-tollised sülearvutid.

Velo 2 messenger-stiilis õlakotis on palju ruumi ja lahtreid, et mahutada kõik oma seadmed ja tarvikud.

Esiklapi all asuvas põhikambris on ruumi mahukamatele esemetele, samuti on olemas tahvelarvutitasku ja elastne tasku, mis hoiab esemed paigal.

Selle all on veel üks organiseeritav esitasku kontoritarvete, pliiatsite ja muude esemete hoidmiseks ning selle peal veel üks lukuga hoiutasku.

Mõlemal küljel on pikk vertikaalne hoiuala, mis sobib näiteks veepudelite, ministatiivide, kaablite ja laadijate jaoks. Samuti on seljatasku, mille alumine tõmblukk muudab selle läbipääsuks, et see sobiks rattakoti käepidemele.

Kuhu siis sülearvuti sobib? See mahub tegelikult Velo 2 vasakul küljel asuvasse diskreetsesse tõmblukuga ja polsterdatud sektsiooni.

Velo 2 on saadaval halli, musta ja sinise värviga ning väikese ja keskmise suurusega ning selle hind on 119,95 dollarit.

Elegantne Linear kott on vertikaalne õlakott, mille versioonid sobivad 13- ja 15-tollistele sülearvutitele.

Ja vertikaalse all mõtleme seda, et sülearvutit hoitakse koti sees pigem vertikaalselt kui horisontaalselt. See hoiab koti õhemana, kuid ei kokkuhoiu hoiuruumi osas.

Lisaks sülearvutipesale on kotis ka tahvelarvuti ümbris ja esiklapi all olev esitasku. Selle all on tõmblukuga korraldusfaht pliiatsite, plokkide ja muude tarvikute jaoks.

Esiklapi peal on veel üks külgmine fliisiga vooderdatud tasku, kus saab hoida selliseid asju nagu nutitelefon või päikeseprillid ilma nende kriimustamise ohuta.

Tagaküljel on veel üks hõlpsasti ligipääsetav tasku ja rihm, mille abil saab Lineari suurema koti käepideme külge kinnitada.

STM Linear on saadaval halli, musta, sinise ja marjase värviga ning selle hind on 89,95 dollarit.

Moeteadlikud inimesed peavad ikkagi ka oma arvutit kaasas kandma ja STMi Maryanne tote õlakotiga saab neid mõlemaid punkte täita.

Sellel on kiirelt haaratav tasku ees, millel on organiseerimispaneel ja teine kergesti ligipääsetav tasku tagaosas.

Koti ülaosas on kaks peamist ruumi, kuhu pääseb ligi – üks on polsterdatud ja vooderdatud, et mahutada 13-tolline sülearvuti ja tahvelarvuti, samas kui teises on sisemine lukuga tasku ja teine organiseerimispaneel.

Koti käepidemeid saab reguleerida, et neid saaks kasutada üle õla või lühendada, et neid saaks kasutada tavaliste käepidemetena.

Maryanne on saadaval marja ja halli värvi ning selle hind on 119,95 dollarit.

Blazer on sülearvutiümbris steroididel. Selle fliisiga vooderdatud kambrisse ei mahu mitte ainult 13- või 15-tolline sülearvuti, vaid seal on ka tõmblukuga esitasku kaablite jaoks ja mugav kiire haardekäepide otsas.

Samuti on spetsiaalne esitasku nutitelefoni jaoks koos eemaldatavate ja reguleeritavate õlarihmadega.

Blazer on saadaval sinises, mustas, halli ja marjases värvitoonis ning selle hind on 59,95 dollarit.

STM Velocity tootesari on nüüd saadaval valitud kauplustes, märtsis ilmub see laiemalt veelgi enamate jaemüüjate kätte.

Seotud lood

Eelmine artikkelSony Xperia Z5 Premium nutitelefoni ülevaade – seade, mis on oma nime vääriline
Järgmine artikkelSamsung Galaxy Tab S2 ülevaade – kohtuge maailma kõige õhemate tahvelarvutitega

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia