Avaleht Uncategorized Yeelight Aurora ribavalgusti ülevaade – muutke oma kodu väljanägemist ja meeleolu

Yeelight Aurora ribavalgusti ülevaade – muutke oma kodu väljanägemist ja meeleolu

1
0

Yeelight Aurora on suurepärane ja taskukohane valgusriba, mida on lihtne seadistada, kasutada ja integreerida oma nutikodusse.

Plussid
  • Taskukohane
  • Kõrge kvaliteet
  • Lihtne seadistada
  • Töötab Alexa ja Google Assistantiga
Miinused
  • Ei tule Austraalia pistikuga, vajab adapterit

Tänapäeva nutikodu suur osa on valgustus ja lahe uus viis oma kodu valgustamiseks on valgustusribad. Uus Yeelight Aurora on ideaalne valik, et tõesti muuta oma maja meeleolu ja välimust.

Yeelight Aurora on toode, mida rahastati kiiresti Indiegogo kaudu ja mis on nüüd klientidele ostmiseks saadaval.

See universaalne valgusriba suudab kuvada rohkem kui 16 miljonit värvi, et suurendada ruumi meeleolu, tõsta esile mööblit, kunstiteoseid ja muid kodu arhitektuurilisi elemente.

Seda saab kasutada meelelahutusseadme all, piki toa soklit, trepikojas või köögi tööpinna all.

Yeelight Aurora puhul on palju võimalusi, sest see on saadaval erinevates pikkustes ja on ka pikendatav lisapakettide ostmisega.

Valgusriba ise on umbes sentimeetri laiune ja sellel on paindlik trükkplaat ning seda saab painutada ja kujundada ümber objekti või pinna.

See on valmistatud kõrgtehnoloogilistest valgushelmestest, mis annab sellele suurepärase kvaliteedi.

Tagaküljel on elavhõbedavaba liim, nii et meid saab kindlalt kinnitada teie kodu selleks ettenähtud piirkonda.

Yeelight Aurora töötab koos Yeelight companion rakendusega, mis annab kasutajatele täieliku kontrolli valgusriba värvi ja heleduse valimiseks.

Seda on tõesti lihtne paigaldada ja erinevalt Philips Hue valgusribast ei ole vaja lisakeskust.

Rakendusest on kasutajatel võimalik luua ka erinevaid stseene, mis sobivad vastavalt olukorrale, olgu siis filmi vaatamine, raamatu lugemine või eksamiks õppimine.

Valgusribal on ka füüsiline nutikas nupp, mis võimaldab juhtimist ilma rakenduseta.

On olemas isegi päikesetõusu valik, mis võib teid äratada järkjärgulise päikesetõusu värviga. Valgus muutub teie määratud äratusaja lähenedes heledamaks.

Yeelight Aurorat saab kasutada ka taimeriga otsimiseks, nii et saate valju äratuse asemel visuaalse hoiatuse. See on ideaalne noortele emadele, kellel on magavad lapsed.

Alternatiivina võib kasutada ka taimerit, et lülitada valgusriba välja, kui teate, et kavatsete lugedes või televiisorit vaadates magama jääda.

Yeelight Aurora töötab ka Google Assistant’i ja Alexaga, nii et saate valgusriba juhtida oma häälega ja seda osana nutikast rutiinist.

Samuti töötab see IFTTT-ga, nii et valgusriba saab lisada ka erinevatesse retseptidesse, et see lülituks sisse või välja või saavutaks teatud heleduse taseme sõltuvalt teie loodud stsenaariumist.

Yeelight Aurora valgusriba ilu on selle paindlikkus, et vastata klientide vajadustele.

Kasutajad saavad osta pikenduspakette, et muuta originaal Yeelight Aurora pikemaks.

Riba pikendamine on sama lihtne kui väikese pistiku ühendamine.

Kui riba on liiga pikk, võivad kasutajad selle ka lihtsalt kääridega Yeelight Aurora mis tahes tähistatud punktidest läbi lõigata.

Austraalia klientide jaoks on ainus puudus see, et see ei tule koos Austraalia pistikuga, nii et vajate selle toimimiseks täiendavat adapteripistikut.

Aga kui hakkate Yeelight Aurora valget riba oma kodus paigutama, leiate tõenäoliselt ka teisi kohti, mida soovite valgustada.

Hea, et Yeelight Aurora on nii paindlik ja taskukohane.

Hinnad algavad 45 USA dollarist 2m ribale, kaks 1m pikenduspaketti on saadaval 30 USA dollari eest.

Yeelight Aurora Indiegogo lehel pakutakse ka komplekte, mis võimaldavad kasutajatel luua 6m, 8m ja 20m pikkused ribad alates 109 dollarist.

VERDICT

Yeelight Aurora on suurepärane ja taskukohane valgusriba, mida on lihtne seadistada, kasutada ja integreerida oma nutikodusse.

Eelmine artikkelMiks teie teine ekraan läheb mängimise ajal mustaks
Järgmine artikkelYeti X USB-mikrofoni ülevaade – mitmekülgne seade sisu loojatele ja voogedastajatele

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia