Avaleht Uncategorized Foxtel Go iPad rakendusse lisatakse tellitavad filmid

Foxtel Go iPad rakendusse lisatakse tellitavad filmid

1
0

Juba niigi muljetavaldav Foxtel Go rakendus iPadile sai just veelgi paremaks, sest uudised võimaldavad vaatajatel vaadata uusimaid filme nõudmisel kõikjal.

Nüüd saavad tellijad vaadata täispikki filme liikvel olles, kasutades wifiühendust või 3G/4G kaudu, kui nad on väljas.

Filmivalik peegeldab Foxteli pakutavaid kanaleid ja on jagatud mitmeks uueks kanaliks, sealhulgas showcase, Foxtel Movies Premiere, Foxtel Movies Action/Adventure, Foxtel Movies Comedy, Foxtel Movies Drama/Romance, Foxtel Movies Family, Foxtel Movies Thriller/Crime, Foxtel Movies Masterpiece.

Pakutavate filmide hulka kuuluvad näiteks “Järeltulijad”, “Tulevad Ameerikasse”, “Ostsime loomaaia”, “Kuss saapas”, “Hugo” ja paljud teised.

Telesaadete hulka, mida saab soovi korral vaadata ka showcase’is, kuuluvad Game of Thrones 2. hooaeg, Girls 2. hooaeg, True Blood 4. hooaeg ja Boardwalk Empire 4. hooaeg.

Filmid lisanduvad olemasolevale sisule, mis on saadaval iPad Foxtel Go rakenduses, sealhulgas otsekanalite ja tellitava telesisu kanalite, sealhulgas FOX8, A&E, SoHo, The LifeStyle Channel, SKY NEWS, Channel [V] ja National Geographic Channel, Discovery.

Foxteli tootejuht Jim Rudder ütles: “Me lubasime rohkem sisu ja alates tänasest näevad kõik Foxtel Go kliendid, kellel on Movies-pakett, uusi tellitavaid filme Foxtel Go rakenduses.

“Filmid lisatakse automaatselt Catch Up’i sektsiooni.”

Järgmisel kuul on Foxtel Go rakendus saadaval iPhone’ile ja iPod Touchile ning varsti järgnevad PC, Maci ja Androidi versioonid.

Seotud lood

Eelmine artikkelNüüd ei kaota sa kunagi midagi ega jäta midagi maha MYNT jälgimisseadmega.
Järgmine artikkelOppo R11 nutitelefoni ülevaade – täisfunktsionaalne seade tuttavas pakendis

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia