Avaleht Uncategorized Käivita oma lemmik Android rakendused Macis ja arvutis App Playeriga

Käivita oma lemmik Android rakendused Macis ja arvutis App Playeriga

1
0

Kuidas sooviksite mängida oma lemmik Android nutitelefonide rakendusi arvutis või Macil? Blue Stacks’i uue rakendusega nimega App Player saad seda teha.

Mac-tarkvara beetaversioon ilmus sel nädalal pärast seda, kui PC-versioon oli esimest korda saadaval selle aasta alguses.

App Player on Androidi emulaator, mis võimaldab kasutajatel käivitada oma lemmikrakendusi täissuuruses arvuti ekraanil.

Ja selle asemel, et kasutada puutetundlikku kasutajaliidest, mida me kasutame nende rakendustega suhtlemiseks oma mobiilseadmetes, võimaldab App Player kasutajatel kasutada oma hiirt, puuteplaati ja klaviatuuri.

Kui kasutaja logib sisse oma Google’i kontole – sama, mida ta kasutab oma Android-nutitelefonides -, saab ta juurdepääsu rohkem kui 700 000 rakendusele, mis on saadaval Play poes.

App Player võimaldab arendajatel jõuda veelgi suurema hulga kasutajateni, ilma et nad peaksid oma rakendust mitme platvormi jaoks koostama.

Paljud rakenduste arendajad otsustavad luua tooteid Apple’i iOSi platvormi jaoks iPhone’ile ja iPadile, sest nad näevad selles parimat võimalust suurema leviku saavutamiseks.

Kuid nüüd saab Androidi rakenduste arendaja tänu App Playerile näha, et tema rakendusi kasutatakse mis tahes arvutis või Mac-arvutis.

BlueStacks App Playeri tasuta PC- või Mac-versiooni saab alla laadida siit.

Seotud lood

Eelmine artikkelRetro Tivoli Audio Model One AM/FM on nüüd Bluetoothiga varustatud
Järgmine artikkelSamsung 85-tollise 8K Neo QLED teleri ülevaade – igal moel uimastav

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia