Avaleht Uncategorized Meie käed Call of Duty: Ghosts multiplayeriga

Meie käed Call of Duty: Ghosts multiplayeriga

1
0

Oodatud Call of Duty: Ghosts ilmub novembri alguses ja Tech Guide käis uue mitmikmängurežiimiga tutvumas.

Mitmikmäng on vaieldamatult väga eduka Call of Duty frantsiisi kõige populaarsem osa ja me ootame, et ka Call of Duty: Ghosts ei muutu.

Viimane versioon pakub uusi mängurežiime, sõdurite kohandamist ja huvitavaid uusi kaarte.

Call of Duty: Ghosts asetseb drastiliselt muutunud USAs, mis järgneb katastroofilistele sündmustele, mis hävitavad terveid linnu.

Vihje, kuidas need katastroofid toimuvad, ilmnes Call of Duty: Ghosts’i mitmikmänguüritusel, kus me eelmisel nädalal osalesime.

Call Of Duty: Ghosts’i kampaania terve tase toimub Maa kohal orbiidil, kus ODIN-nimeline sõjaline satelliit on programmeeritud tulistama kosmosest “kineetilisi vardaid”, mis võivad hävitada terveid linnu.

Järgneb lahing, et takistada satelliidi tulistamist ja mängijad peavad võitlema oma teed läbi kosmosejaama, enne kui nad riietuvad ja suunduvad kosmosesse, et üritada satelliiti kuumalt juhtmestada, enne kui see oma surmava kasuliku koormuse välja laseb.

Ütleme nii, et tase lõpeb tulise sisenemisega Maa atmosfääri.

Call of Duty: Ghosts on lugu räpasest sõdurirühmast, kes ühendab jõud, et taastada oma kunagise eluviisi mõningane sarnasus.

Mängijad leiavad Call of Duty: Ghostsist tavapärased mängurežiimid Team Deathmatch ja Domination koos kahe uue režiimiga: Blitzed ja Cranked.

Blitzed on nagu populaarne Capture the Flag režiim, kuid lippude kogumise asemel lähed sa läbi portaalide.

Iga kord, kui jõuad vaenlase portaalini ja lähed läbi, saad sa punkte ja esimene meeskond, kes jõuab määratud punktisummani, võidab.

Cranked on veel üks põnev režiim, mis on nagu Team DeathMatch, kuid omamoodi.

See on sama ülesehitus, kus meeskonnad üritavad koguda rohkem tapmisi kui nende vastased, kuid Crankedis avaneb ekraanil iga kord, kui sa saad tapmise – 30 sekundit tagasiarvestust.

Nüüd pead sa veel ühe tapmise tegema, enne kui taimer aegub. Miks? Sest kui sa seda ei tee, lendad sa õhku – sellepärast.

See on üks viis, kuidas mängutempot tõsta ja tuua kõik välja, et otsida järgmist tapmist.

SÕDURITE KOHANDAMINE

Call of Duty: Ghosts’i teine uus funktsioon on võimalus muuta oma välimust mängus.

Alustuseks saab valida, kas olla mees või naine, nii et see ei ole enam ainult meestele mõeldud areenil.

Sealt edasi saab liikuda peakatete, vormiriietuse ja muude lisade juurde, nii et saad riietuda vastavalt kaardile ja isegi valida veidi erinevaid värvivalikuid, et sulanduda keskkonda.

Kokku on valida rohkem kui 20 000 erineva kombinatsiooni vahel, nii et võid olla kindel, et kaks ühesugust sõdurit ei ole.

Sõdurite relvakomplekti seadistamisel on mängijatel veelgi rohkem valikuid, kui tegemist on oma lisavõimaluste seadistamisega.

Selle asemel, et olla lukustatud kolme tüüpi lisavõimaluste ja nende valikute juurde, on mängijatel nüüd kaheksa punkti, et valida soovitud lisavõimalusi.

Näiteks kui mängija soovib oma varjatuse perke kokku panna ja mitte kasutada kiiruse perke, siis saab ta seda teha – ja vastupidi.

Kaheksa punkti eelarve võib nüüd pakkuda rohkem paindlikkust ja paneb kõik võimalused algusest peale käeulatuses, selle asemel, et teenida teatud perke ainult taseme tõstmise käigus.

Call of Duty: Ghosts’i multiplayer hands-onil saime mängida nelja neist 16 kaardist, mis novembris ilmuvas mängus sisalduvad.

Need neli, mida me mängisime, olid Chasm, Octane, Strikezone ja Whiteout. Need nägid välja teravad ja selged ning ümbruse tekstuurid, pinnad, millel jooksed, ja isegi ilmad olid väga detailirohked.

Chasm on suur kaart, mis asub linnas, mida on laastanud massiivne streik, mis on jätnud kaardi servale tohutu kuristiku.

Osa kaardist on maa-alune raudteejaam ja kaubanduskeskus, nii et seal on palju tihedaid lahingualasid, mida run-and-gun-mängijad armastavad.

Octane’i tegevus toimub Las Vegases ja on keskmise suurusega kaart, mille keskmes on hävitatud bensiinijaam ja seda ümbritsevad ribakeskused ja kauplused.

Seal on mõned kitsad tagaküljepiirkonnad koos mõne kaugeleulatuva piirkonnaga, kus snaiprid võivad pahaaimamatuid vaenlasi maha võtta.

Strikezone on veel üks keskmise suurusega kaart, mis on paigutatud pesapallistaadioni ümber.

Seal on mitu tasandit ja väiksemaid alasid, mis avanevad laiemateks avatud aladeks, nii et seal on palju võimalusi lähivõitluseks, varitsusteks ja keskmise ulatusega lahingutegevuseks.

Whiteout asub kalurikülas, mis on kaetud jääga ja lumega ning pakub palju kitsaid radu ümber hoonete ja maastiku.

Kaardi ülesehitus võimaldab lihtsamat kõrvalmängu, sest mängijad saavad kasutada hooneid ja maastikku varjendina.

Call of Duty: Ghosts ilmub 5. novembril.

Seotud lood

Eelmine artikkelOppo Pad Air läbivaatamine – taskukohane tahvelarvuti, mis ületab oma kaalu
Järgmine artikkelPakmani postkast võib teie jaoks vastu võtta pakisaadetisi.

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia