Avaleht Uncategorized Meie praktiline pilk uuele Sony Xperia Z Ultra’le

Meie praktiline pilk uuele Sony Xperia Z Ultra’le

1
0

Sony Xperia Z Ultra saab tõeliselt hinnata ainult siis, kui teil on 6,4-tolline seade käes. See ei ole kõigi jaoks, kuid kui sulle meeldib suur ekraan, siis avaldab see kindlasti muljet.

Tech Guide sai seadme kätte Sony stendil Berliinis toimuval IFA tarbijatehnoloogiamessil ja oli kohe vaimustuses selle pimestavast ekraanist ja uskumatult õhukesest disainist.

See tundus meie käes üsna tugev, kuid vaatamata oma 9,2 cm laiusele oli seda lihtne ühe käega haarata. Samuti on see 17,9 cm pikk, nii et ühe käega kasutamine on selle sheeride suuruse tõttu üsna piiratud.

Kuid kõige muljetavaldavam on see, kui õhuke see on. See on vaid 6,5 mm pikkune ja on samasugune nagu Sony muljetavaldav Xperia Tablet Z, mis on vaid 6,9 mm.

Xperia Z Ultra hindamiseks kujutage lihtsalt ette populaarset Xperia Z-d – kuid steroididel. Sellel on sama välimus ja tugev veekindel disain, kuid märgatavalt suurema ekraaniga.

Ja see ei ole lihtsalt ükskõik milline ekraan. Sony teab üht-teist ekraani loomisest ja tõi need nutikused ka Xperia Z Ultra ekraanile.

Triluminose ekraan on täis kõrglahutusega, mille resolutsioon on 1920 x 1080.

Triluminos on Sony patenteeritud pilditöötlustehnoloogia, mis esitab laiemat värvigamma, mida kasutatakse ka ettevõtte suurepärastes 4K-telerites.

Selle omamine on tõeliselt uimastav. Pildid, veebilehed, rakendused ja filmid on teravad ja teravad ning värvid ja kontrast on suurepärased.

6,4-tolline ekraan pakub kasutajatele palju ruumi, olgu see siis veebilehtede vaatamine nagu tahvelarvutil või e-kirjade kirjutamine suurema virtuaalse klaviatuuri abil.

See on ka hea suurus filmide vaatamiseks. Vaatasime Z Ultra ekraanil animafilmi Cloudy with a Chance of Meatballs ja see nägi veatu välja.

Kasutajad saavad lisatasu eest osta ka väikese pliiatsi, et saaks ekraanile kirjutada. Sellel on vaid murdosa Samsung Galaxy Note 3 S Pen’i funktsionaalsusest, kuid see pakub võimalust käekirja sisestamiseks.

Kapoti all on kiire 2,2 GHz neljatuumaline protsessor, mis annab suurele seadmele jõudu.

Nii suure ekraani puhul on aku kestvus võtmetähtsusega. Sellise kvaliteediga 6,4-tolline ekraan tarbib palju energiat, seega peab aku olema võimetekohane.

Xperia Z Ultra on kinnine seade, seega ei saa aku vahetamiseks tagapaneeli lihtsalt lahti võtta ja varuakut paigaldada, kui oled energiakasutaja.

Sony Xperia Z Ultra ei ole seade, mis meeldib kõigile, sest selle suurus võib mõnele tunduda kohmakana.

Kuid kindlasti leidub turul kasutajaid, kes soovivad kvaliteetset suuremat ekraani taskusse. Aga see peab olema üsna suur tasku.

See ilmub Austraalias lähinädalatel.

Jälgi, et pärast turuletulekut saaksite Tech Guide’ile üksikasjalikuma ülevaate.

Seotud lood

Eelmine artikkelOppo Pad Air läbivaatamine – taskukohane tahvelarvuti, mis ületab oma kaalu
Järgmine artikkelPakmani postkast võib teie jaoks vastu võtta pakisaadetisi.

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia