Avaleht Uncategorized Meie ülevaade LG G watch’i kohta, mis töötab Android Wear OS’iga

Meie ülevaade LG G watch’i kohta, mis töötab Android Wear OS’iga

1
0

Kantavate seadmete valdkond on jõudsalt arenemas selliste toodete nagu LG G Watch – üks esimesi, mis töötab Google’i uue Android Wear operatsioonisüsteemiga – turuletulekuga.

Seadmel on 1,65-tolline ekraan ja see ühendub Bluetoothi kaudu mis tahes nutitelefoniga, millel on Android 4.3 ja uuemad versioonid.

Seega, hoolimata LG logost, saab G Watch ühendada ka teiste kaubamärkide nutitelefonidega.

See tuleneb täielikult asjaolust, et sellel töötab Google’i uus Android Wear – nutitelefonide operatsioonisüsteemi lite versioon, mis on mõeldud kantavate toodete jaoks.

Ja loomulikult soovis Google, et kõik ühilduvad Androidiga nutitelefonid mängiksid selles uues ruumis.

Samsungi Geari nutikell saab ühendada ainult Samsungi seadmetega, kuigi ettevõte andis äsja välja Gear Live’i, mis töötab Android Weariga.

LG G Watch on muljetavaldav esimene katse nutikellana, mis on lihtsa ja kasuliku integratsiooniga nutitelefoniga taskus või kotis.

Sellel on nutikas disain, mis lähtub vähem on rohkem lähenemisviisist. Mõned võivad seda tõlgendada kui igavust, kuid meie jaoks on see elegantne lihtsus.

Seadmel ei ole ühtegi nuppu, vaid puuteekraan ja hääl on ainsad viisid, kuidas kasutaja sellega suhelda saab.

See ei ole suurem kui tavaline käekell ja selle paksus on 9,95 mm.

G Watchil on standardne 22 mm rihm, nii et seda saab vahetada teiste rihmadega, mis on hõlpsasti saadaval juveliirides ja kellakauplustes, et see sobiks nii mees- kui ka naiskasutajatele.

Leidsime, et ekraan on piisavalt ere, et seda ka õues hõlpsasti lugeda ning kuna ekraan on alati sisse lülitatud, saab alati aega lugeda. Kui liigutate kätt, aktiveerib see tagantjärele valgustuse.

Android nutitelefoniga ühendatuna saavad kasutajad vaadata teateid, nagu tekstisõnumid, e-kirjad ja sissetulevad kõned.

Samuti tuletab see teile meelde kalendri kohtumisi ja seda, mitu sammu olete astunud, ning kõik see toimub õrna vibratsiooniga, mis annab teile teada, et on midagi vaadata.

See teave esitatakse kellal ekraanil olevates kaartides, mida saab seejärel laiendada ja vaadata täies mahus seotud nutitelefonis.

Kuid asi ei ole ainult selles, mida seade teile ütleb – G Watchile on võimalik ka öelda, mida teha, ja selles peitubki toote tõeline võimsus.

Saate kasutada Google Now parimaid funktsioone otse oma randmel. Tahate teha Google’i otsingut? Lihtsalt räägi G Watchiga samamoodi, nagu sa kirjutaksid otsinguaknasse.

Saate G Watchi tähelepanu äratada, öeldes “OK Google” ja seejärel ootab see teie päringut.

Google’i häältuvastus on väga täpne isegi mürarikkas keskkonnas rääkides.

G Watchi abil saab ka meeldetuletusi määrata, vaadata ilma, teha märkmeid, dikteerida ja saata tekstisõnumeid ja e-kirju, seadistada taimer ja käivitada stopperit.

Kasutajad saavad ka kõndides, joostes või sõites küsida juhiseid ning G Watchi ekraanil on võimalik vaadata, millised on järgmised suunad.

Loomulikult on ka rakendusi, mis võivad G Watchiga käsikäes töötada, kuid praegu ei ole neid veel palju, kuid lähitulevikus, kui üha rohkem kantavaid seadmeid ilmub, on neid palju.

Mida sa G Watchiga ei saa, on südame löögisageduse mõõtja, nii et sinu treening piirdub tehtud sammude arvuga.

Kuid G Watch on vee- ja tolmukindel. Sa võid G Watchiga duši all käia, nii et näed vastuvõetud kõnesid ja e-kirju ning võid ujuda kuni 1 m sügavusel.

G Watchi pardaaku kestab umbes kaks päeva ja seda saab laadida kaasasoleva väikese laadimisaluse abil.

Aku kestvus oli mõistlik – tuleb lihtsalt meeles pidada kella laadimist – mõiste, millega paljud inimesed ei ole veel harjunud.

LG G Watch on kasulik toode, mis võib täiustada ja ühtlustada teie suhtlemist nutitelefoniga.

Seadet ennast on lihtne kasutada ja see ei näe randmel liiga mahukas välja.

Küsimus on aga selles, kas noored ja asjatundlikud kasutajad seda kannavad? Kõige aktiivsemad nutitelefonide kasutajad on noored mehed ja naised, kes ei kanna enam kellasid.

LG G Watchil on hea võimalus muuta need kliendid kellakandjateks, samas kui teised võivad oodata järgmise põlvkonna seadmeid, mis kahtlemata on täis veel rohkem funktsioone.

Samuti on suur hulk inimesi, kes ootavad Apple’i tugevalt kuulujutuks saanud iWatchi ilmumist – kui seda üldse kunagi tehakse.

Kuid vahepeal saavad kõik, kes otsustavad LG G Watchi abil nutikellade rongile hüpata, ikkagi nautida sõitu.

Eelmine artikkelOppo Pad Air läbivaatamine – taskukohane tahvelarvuti, mis ületab oma kaalu
Järgmine artikkelPakmani postkast võib teie jaoks vastu võtta pakisaadetisi.

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia