Avaleht Uncategorized Mum’s Manual – rakendus värsketele emadele

Mum’s Manual – rakendus värsketele emadele

1
0

Mum’s Manual on uus iPhone’i rakendus, mis võib pakkuda igapäevaseid näpunäiteid ja inspiratsiooni uhiuutele emadele. See võib anda emadele positiivseid nõuandeid, mis aitavad neil iga päev – ja öö – üle elada.

Rakendus pakub ekspertide abi ja ausat nõuannet ning tarkusetera, et tuletada uutele emadele meelde, et nad ei ole üksi keset vastsündinud lapse saamisega kaasnevat õnne ja väljakutseid.

Mum’s Manual on mõeldud allalaadimiseks päeval, mil laps saabub, kusjuures emad saavad iga päev esimese kolme kuu jooksul iga päev inspiratsiooni ning seejärel iga nädal sõnumi kuni lapse esimese sünnipäevani.

Nüüd on olemas rakendus, mis aitab emadel toime tulla igapäevaste küsimustega, mis neil võivad tekkida, olgu need siis toitmise, söötmise ja beebi magama aitamisega seotud küsimused.

See on justkui parim sõber taskus, kes annab sulle nõu ja kindlustunnet, kui sa tuled toime esmakordselt emaks saamisega kaasnevate raskustega.

Mum’s Manuali toetab ka veebisait koos foorumiga, kus emad saavad jagada oma kogemusi.

Rakendus on nüüd saadaval iTunes App Store’is 9,49 dollari eest ja seda saab kinkida ka sõbrale, kes ootab oma esimest last.

Seotud lood

Eelmine artikkelMoga taskukontroller Android nutitelefonide mängijatele

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia