Avaleht Uncategorized Netgeari uus 802.11ac ruuter kolmekordistab wi-fi kiirust

Netgeari uus 802.11ac ruuter kolmekordistab wi-fi kiirust

2
0

Netgear teatas äsja oma järgmise põlvkonna ruuterist – R6300 – mis on varustatud uusima 802.11ac wi-fi standardiga, mis on praegusest 802.11n-standardist kuni kolm korda kiirem.

Netgear R6300 Wi-Fi ruuter on maailma esimene 802.11ac dual band gigabit seade ja võimaldab veelgi kiiremat kiirust kodus, et võimaldada rikkaliku sisu jagamist ilma kaabliteta.

Kuna sellised seadmed nagu nutitelefonid ja tahvelarvutid muutuvad meie kodudes veelgi populaarsemaks, võimaldab uus Netgeari seade nendel toodetel pääseda internetti ja sisule juhtmevabalt ligi kiiremini kui kunagi varem.

802.11ac saavutab need kiiremad kiirused – kuni 1,3Mbps – kasutades Beam Forming tehnoloogiat, mis loob teie kodus või kontoris asuvate traadita seadmetega otsese “nägemisliini” ühenduse.

See suurendab ka leviala selliste asjade nagu HD-filmide voogedastuse jaoks. Koos 802.11ac lisakiirusega oleks see palju kiirem ja sujuvam kogemus.

Netgeari R6300 muud funktsioonid on järgmised:

Netgear Genie: tasuta rakendus PC-le, Macile, nutitelefonidele ja tahvelarvutitele, mis aitab kasutajatel hallata oma traadita võrku. Kliendid saavad rakenduse alla laadida aadressilt www.netgear.com/genie.

MediaServer DLNA: R6300 on DLNA (digital living network alliance) valmis, et lihtsustada sisu voogedastamist kõikidele DLNA-ühilduvatele seadmetele, sealhulgas nutiteleritele, Blu-ray-mängijatele, arvutitele, mängukonsoolidele, nutitelefonidele ja tahvelarvutitele.

Automaatne Wi-FI-turve: R6300 on kohe karbist välja toodud turvavõrgu eelkonfigureeritud võrgu nime ja parooliga.

Kaks USB-porti: R6300-l on ka kaks USB-porti, et ühendada seadmeid, nagu printerid ja välised kõvakettad, ja teha need võrgus kättesaadavaks.

Netgear R6300 Dual Band 802.11ac Wi-Fi ruuter jõuab kauplustesse veel sel kuul.

Tech Guide avaldab seadme täieliku ülevaate lähinädalatel.

Seotud lood

Eelmine artikkelNetcomm M2 muudab USB-modemi wi-fi hotspotiks
Järgmine artikkelNetgeari uued Click Switches panevad pordid ja kaablid sinna, kuhu soovite neid paigutada

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia