Avaleht Uncategorized Nokia esitleb esimest Lumia tahvelarvutit ja 6-tollist nutitelefoni

Nokia esitleb esimest Lumia tahvelarvutit ja 6-tollist nutitelefoni

1
0

Nokia on visanud oma mütsi tahvelarvutite rõngasse hästi disainitud 10,1-tollise seadmega nimega Lumia 2250, millel töötab Windows 8.1 RT.

Abu Dhabis toimunud erilisel üritusel välja kuulutatud Nokia Lumia 2250-l on sisseehitatud 4G koos wifi ühendusega, mis võimaldab kasutajatel igal pool internetti pääseda.

Disaini poolest on sellel õhukesed koonilised servad, eesmine 2-megapiksline kaamera ja tagumine kvaliteetne 6,7-megapiksline kaamera koos Carl Zeissi optikaga.

Isegi kui 4G on pardal, on Nokia Lumia 2250 tahvelarvuti hind ikkagi 499 dollarit.

Seade töötab Windows RT 8.1 – operatsioonisüsteemi kergem versioon -, nii et sarnaselt Windows Phone’idele jooksutab see ainult selle jaoks mõeldud rakendusi.

Lumia 2250 ekraan on disainitud nii, et see oleks hõlpsasti loetav ka eredas otseses päikesevalguses, pakkudes vähem peegeldusi ja paremat heledust.

Pardal on 2,2 GHz neljatuumaline Qualcomm Snapdragon 800 protsessor, mis pakub suurepärast akusäästlikkust ja piisavalt energiat kuni 10 tunni videomänguks.

Veel üks eelis on asjaolu, et aku laeb kiiresti, sest juba pärast tunniajalist laadimist on võimalik saavutada 80-protsendiline mahutavus.

Nokia, mille Microsoft hiljuti ostis, kuulutas välja ka kaks suurt nutitelefoni (või on need väikesed tahvelarvutid?) 6-tollise ekraaniga – Lumia 1520 ja Lumia 1320.

Need “phabletid” töötavad mõlemad Windows Phone’i operatsioonisüsteemiga ja neil on ekraanil nii palju lisaruumi, et koduekraanile on võimalik mahutada terve rida lisarakendusi.

Uute seadmetega on kaasas uued rakendused – Beamer ja Refocus.

Beamer võimaldab striimida seadme ekraanil toimuvat veebibrauseriga või teisel ekraanil.

Refocus – nagu nimigi ütleb – võimaldab lihtsalt muuta foto fookuspunkti, nii et kasutaja saab valida, kas fookuses on esiplaan või taust.

Nokia Lumia 1520 hind on 749 dollarit ja see jõuab müügile järgmise aasta alguses.

Seotud lood

Eelmine artikkelNoke nutikas Bluetooth-lukk tähendab, et saate võtmed ära visata

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia