Avaleht Uncategorized Nokia Lumia 925 nutitelefoni läbivaatamine

Nokia Lumia 925 nutitelefoni läbivaatamine

1
0

Nokia Lumia nutitelefonid paranevad iga mudeliga ja üks viimaseid, Lumia 925 oleks üks parimaid kasvavas valikus.

Nokia on alati olnud tipptasemel riistvaratootja ja Lumia 925 on suurepärane näide ettevõtte võimest tulla välja hästi ehitatud ja hästi disainitud tootega.

Windows Phone 8 operatsioonisüsteemi kasutaval Nokia Lumia 925-l on 4,5-tolline ClearBlack AMOLED-ekraan ja selle jõuallikaks on kahetuumaline 1,5 gigahertsine Qualcomm Snapdragon S4 protsessor.

Lumia 925 on teravama ja nurgelisem välimusega, millel on vähem eelmiste mudelite ümardatud servi.

See on õhuke – vaid 8,5 mm paksune – ja kerge – 139 g – ning tundub käes mugav tänu pehmele kummeeritud tagaküljele, mis aitab kasutajal seadmest paremini kinni hoida.

Servad on metalliliselt läikiva viimistlusega ning raam ja ekraan moodustavad sileda õmbluse.

Ülemises servas on sim-kaardipesa, microUSB-pesa laadimiseks ja 3,5 mm kõrvaklapipesa.

Paremal küljel on helitugevuse tõstmise ja langetamise klahv, sisse/välja/lukustamise klahv ja spetsiaalne kaamera katiku nupp.

Vasakpoolne ja alumine serv on sile ja paljas, tagaküljel on aga 8,7-megapiksline PureView kaamera Carl Zeissi objektiivi ja kahekordse LED-välguga.

Tagapaneeli allosas on ka kõlaririda.

JUHTIMUS

Lumia 925 ekraan on särav ja selge – selle kõrglahutusega resolutsioon on 1280 x 768 ja 334 ppi (pikslit tolli kohta), seega on see ka terav.

Fotod, videod ja rakendused nägid ekraanil suurepäraselt välja ja on ka väljas eredas päikesevalguses kergesti loetavad.

Seade töötab Windows Phone 8 operatsioonisüsteemiga, mis pakub kasutajatele tihedamat sidet Windowsi ökosüsteemiga, sealhulgas juurdepääsu oma dokumentidele ja SkyDrive’i pilvesalvestusteenusele.

Kasutajaliideses on lihtne navigeerida ning lemmikrakendusi on lihtne kodukuvale kinnitada ning isegi plaatide suurust ja paigutust kohandada.

Meie ainus kriitika süsteemi kohta on rakenduste arvu ja mitmekesisuse puudumine (Mis? Ei ole Instagrami??).

Positiivne on aga see, et Windows Phone 8 jaoks optimeeritud rakendused pakuvad live view’i – funktsiooni, mis võimaldab kasutajatel näha värsket infot konkreetsest rakendusest, ilma et nad peaksid seda avama.

Lumia 925 üks silmapaistvamaid omadusi on kahtlemata kaamera.

See nutitelefon teeb suurepäraseid pilte tänu Carl Zeissi objektiivile ja pildiandurile.

Isegi vähese valguse korral suudab Lumia 925 jäädvustada häid pilte. Nagu näete meie Sydney sadamas tehtud testkaadritelt, on piltidel ilusad valgustuse ja värvid.

Aku kestvus oli seadme teine suur pluss, sest üks laadimine kestab hõlpsasti terve päeva.

Mälu poole pealt jääb veidi puudu, sest sisemälu on vaid 16 GB ja mahu laiendamiseks puudub microSD-kaardi pesa. Kuid Nokia pakub lisaks 7 GB SkyDrive’i salvestusruumi.

Usume, et saadaval on ka 32 GB versioon, mis on eksklusiivne Vodafone’ile.

Nokia Lumia 925 on vaatamata uuele disainile peaaegu identsete näitajatega kui Lumia 920, nii et kõik, kes 920-lt edasi lähevad, ostavad peaaegu sama toote.

Jõudluse poolest on Lumia 925 hea, kuid jääb siiski maha mõnest muust turul olevast neljatuumalisest seadmest.

Enamik kasutajaid teeb otsuse selle seadme ostmise kohta või jätab selle tegemata üksnes seetõttu, et see töötab Windows Phone 8-ga, mitte aga Androidiga või iOSiga.

Kui hinnata ainult Nokia riistvara järgi, oleks Nokia turuosa palju suurem.

Nokia Lumia 925 on hea nutitelefon, mis ei meeldi kõigile, kuid see sobib siiski paljudele kasutajatele.

Eelmine artikkelNoke nutikas Bluetooth-lukk tähendab, et saate võtmed ära visata

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia