Avaleht Uncategorized Norton Core’i ülevaade – ruuter, mis pakub internetikaitse vihmavarju

Norton Core’i ülevaade – ruuter, mis pakub internetikaitse vihmavarju

1
0

Norton Core pakub teie kodus korralikku wi-fi kiirust ja leviala, kuid mis veelgi tähtsam, see suudab tõrjuda kõik ohud juba enne, kui need teie võrku sisenevad. See ongi meelerahu.

Plussid
  • Pakub vihmavarjulist turvalisust
  • Kompaktne disain
  • Lihtne seadistada
  • Suurepärane kaasnev rakendus
  • Põhjalik vanemlik kontroll
Miinused
  • Ei ole nii kiire kui teised ruuterid

Norton Core on wi-fi ruuter suure erinevusega. Lisaks sellele, et see ei näe välja nagu tavaline ruuter, toob see kaasa täiesti uue turvataseme, et kaitsta kõiki teie kodus ühendatud seadmeid.

See on justkui ihukaitsja palkamine teie kodu internetiturvalisuse jaoks. See loob ka korraliku traadita võrgu ja pakub vanematele vahendeid, et jälgida ja hallata ekraaniaega inimeste ja seadmete kaupa.

Norton toob teie koju Symanteci ülemaailmse luurevõrgu võimsuse.

See paneb kõik need nutikused Norton Core’ile, et tõrjuda kõik ohud enne, kui need jõuavad teie ühendatud seadmetesse.

Ja see on alati uuendatud ja jääb sammu võrra ettepoole ohtudest, mis võivad ohustada kedagi teist, kellel on vähem kaitset.

Norton Core’i olulisus rõhutatakse, kui arvestada, et me ühendame võrku rohkem kui ainult arvutid ja mobiilseadmed.

Samuti on üha rohkem arukaid asjade interneti seadmeid, mis võivad olla haavatavus, mida küberkurjategija võib üritada ära kasutada.

Norton Core’i on väga lihtne seadistada tänu kaasnevale rakendusele, mis viib teid samm-sammult läbi kogu protsessi.

Parimate tulemuste saavutamiseks tuleks Norton Core ühendada otse teie modemiga, et sellest saaks esimene kaitseliin.

Seadistamine võttis vaid mõned minutid ning me saime valida ka võrgu nime ja parooli.

Seade ise on mitmetahulise kerakujuga – viimasena näeb see välja nagu ruuter. See on mugav, sest see tähendab, et seda saab panna ükskõik kuhu.

Norton Core’il on kahe tuumaga 1,7Ghz protsessor pardal, mis toidab turvafunktsioone ja pakub kindlat wi-fi leviala, lisaks rohkem mälu ja välkmälu kui tavaline ruuter.

Seade pakub kahesageduslikku võrku 2,4 GHz ja 5 GHz, mille kombineeritud kiirus on kuni 2,5 gigabitti sekundis, ning kasutab kiirteforming-tehnoloogiat, et suunata wi-fi teie seadmetele.

Meie testimisel panime Norton Core’i kõrvuti teiste D-Linki ja Netgeari ruuteritega ja see oli võrdne või veidi aeglasem, kui seda testiti meie kodu erinevates punktides, mis on siiski muljetavaldav tulemus.

Ja kuigi see suudab kiiruse poolest sammu pidada, pakub Norton Core turvalisust ja meelerahu, mida paljud teised ruuterid ei suuda pakkuda.

Norton Core’i tõeliseks tugevuseks on täiustatud turvalisus, mida ta teie kodus pakub.

Wi-Fi ruuterid võivad olla küberkurjategijate rünnakute suhtes haavatavad ja Norton Core suudab peatada kõik ohud enne, kui need jõuavad teie ühendatud seadmete lähedale.

Kõik Norton Core’iga ühendatud tooted on kaitstud.

Ja kui te kodust lahkute, on ruuteriga kaasas 10 litsentsi, et kaitsta teie mobiilseadmeid, kui olete väljaspool võrku.

Kodus olles annab Norton Core rakenduse kaudu teile turvaskoori, mis määratakse kindlaks blokeeritud ohtude arvu järgi.

Mida kõrgem on skoor, seda parem.

Loomulikult, kui teil on kodus palju nutiseadmeid, peaksid need olema ühendatud Norton Core’i kaudu, et tagada nende turvalisus ja hoiatada teid, kui tuvastatakse mõni haavatavus.

Küberkurjategijad püüavad leida kõige lihtsama tee teie võrku, milleks võib olla turvakaamera, nutivalgusti või muu asjade interneti toode.

Selle asemel, et iga toote kohta tõrkeotsinguid teha, pakub Norton Core vihmavarju kaitset.

Rakenduse kaudu saate ka näha, kui palju seadmeid on ühendatud, seada seadme prioriteediks, et saada lisaribalaiust, ja isegi kontrollida oma andmetarbimist.

Samuti on võimalik luua külalisvõrk, mida teie külastajad saavad kasutada, ja isegi määrata nende ühendusele ajaline piirang.

Lapsevanema jaoks on Norton Core jumalateenistus, sest see pakub võimsat ja lihtsat võimalust jälgida oma laste internetitegevust ja juurdepääsu üksikasjalikele sisufiltritele, mida saab seada nende vanuse järgi sobivale tasemele.

Samuti saavad vanemad hallata ekraaniaega isikute ja seadmete kaupa ning nad saavad rakenduses ühe nupuvajutusega isegi kogu võrgu peatada.

Norton Core’i ilu seisneb selles, et see muutub aja jooksul paremaks, kuna selle ohtude andmebaasi uuendatakse pidevalt, et olla küberkurjategijatest sammu võrra ees ja hoida teie võrk turvaline.

Norton Core on nüüd saadaval Harvey Normanis ja selle hind on 399 dollarit.

VERDICT

Norton Core pakub teie kodus korralikku wi-fi kiirust ja katvust, kuid mis veelgi tähtsam, see suudab tõrjuda kõik ohud juba enne, kui need teie võrku sisenevad. See ongi meelerahu.

Eelmine artikkelNoke nutikas Bluetooth-lukk tähendab, et saate võtmed ära visata

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia