Avaleht Uncategorized Nüüd saate Dashlane’i abil meeles pidada kõiki oma veebiparoole – tasuta

Nüüd saate Dashlane’i abil meeles pidada kõiki oma veebiparoole – tasuta

1
0

Selle tulemusena kasutavad paljud inimesed samu paroole mitme konto puhul.

Häkkerid ja küberkurjategijad teavad, et see on levinud harjumus, nii et kui nad suudavad ühe teie konto murda, siis on neil juurdepääs enamikule teie kontodele.

Mida siis teha?

On olemas tasuta ja lihtne lahendus Dashlane’iga, mis töötab nii Macis, arvutis kui ka iPhone’is ja Android-seadmetes.

dashlane3

Tegemist on parooli- ja digitaalse rahakoti halduriga, mis võib teha teie eest kogu raske töö, kui tegemist on tugeva parooli loomise ja meelespidamisega iga teie veebikonto jaoks.

Mõelge, kui palju teil on praegu sotsiaalmeediakontosid, pangateenuseid, oste, voogedastusteenuseid, lennufirmasid, Gmaili – ei ole ebatavaline, et teil on 50 veebikontot, mis kõik nõuavad erinevaid paroole.

Dashlane suudab – kui olete end sisse loginud oma e-posti aadressi ja tugeva põhiparooliga – luua ja salvestada iga teie konto jaoks parooli ning rakendada neid automaatselt, kui neid on vaja.

dashlane6

Dashlane sisestab automaatselt teie kasutajanime ja parooli ning te olete kohe sisse logitud.

Nii et te ei pea midagi meeles pidama.

See töötab isegi mitmeastmelise sisselogimise puhul ilma täiendavate klõpsude ja klahvivajutusteta.

Lisaks saate valida ka automaatsed paroolide muudatused oma lemmiksaitidel, mis on Dashlane’is salvestatud ja saadaval ka kõigis teie mobiilseadmetes.

dashlane2

Kõik teie salvestatud paroolid on krüpteeritud, nii et ärge arvake, et Dashlane neid sirvib – nad ei saa neid isegi mitte näha. Ja isegi kui Dashlane’i häkitakse – maailma tugevaim krüpteerimine – AES-256 – on sinu seljataga.

Dashlane’i turvakeskkonnas saad ka oma praeguseid paroole vaadata ja ühe klõpsuga tuvastada ohtlikult nõrgad või korduvad paroolid.

Dashlane’is on ka võlvkamber, kus saab hoida tundlikke dokumente, wi-fi paroole ja tarkvaravõtmeid.

dashlane1

Kuid lisaks paroolide meelespidamisele on Dashlane ka digitaalne rahakott ja suudab salvestada ka kõiki teie maksetüüpe, sealhulgas krediitkaarte, PayPali ja pangakontosid.

Samamoodi nagu Dashlane suudab mäletada ja toota teie paroole, suudab ta teile esitada ka teie erinevaid makseviise, kui saate veebipoest väljaregistreeruda.

Dashlane suudab salvestada ka kviitungeid ja ekraanipilte oma kviitungitest, nii et saate hõlpsasti jälgida kõiki oma oste.

dashlane5

Dashlane on ka päris hea online-vormide täitmisel, nii et see suudab meeles pidada teie aadressi, telefoninumbrit ja postiindeksit.

Nii et kui teile järgmine kord arvutis või nutitelefonis selline vorm esitatakse, laske Dashlane’il kogu töö ära teha.

Dashlane on nüüd saadaval – ja mis kõige parem – see on täiesti tasuta, ilma varjatud tasude või kuutasudeta.

Eelmine artikkelNoke nutikas Bluetooth-lukk tähendab, et saate võtmed ära visata

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia