Avaleht Uncategorized NVIDIA Shieldi ülevaade – muljetavaldav voogedastusseade 4K-sisu ja mängude jaoks

NVIDIA Shieldi ülevaade – muljetavaldav voogedastusseade 4K-sisu ja mängude jaoks

1
0

NVIDIA Shieldil on mitmeid tugevaid külgi ja tal on piisavalt funktsioone, mis sobivad igat tüüpi klientidele. Kui otsite voogedastusseadet, mis võimaldab teil ka mängumaailmas jalgu sirutada, siis on NVIDIA Shield just teie jaoks sobiv seade.

Plussid
  • Väike ja elegantne disain
  • Lihtne kasutajaliides
  • Mitmekülgne voogedastus igasuguse sisuga
  • Muljetavaldav mänguseade
Miinused
  • Kontrolleri tundlikkus on probleemiks

Turul on juba mitmeid voogedastusseadmeid, kuid NVIDIA Shield pakub mõned lisad, mida teistest toodetest ei leia, eriti kui sa oled nii mängude kui ka uusimate telesaadete ja filmide voogedastuse huviline.

Android operatsioonisüsteemiga töötav NVIDIA Shield pakub kõike, mida ootate, sealhulgas Netflixi ja Stan’i voogedastusteenuseid.

Seade on üllatavalt väike – veidi suurem kui nutitelefon ja kaasas on väike kontroller ja (kui maksad veidi rohkem) muljetavaldav mängukontroller.

Kuid NVIDIA DNA on ka siin ilmne, nii et saate mängida ka Androidi mänge tavalise (ja palju kallima) mängukonsooliga võrreldavas kvaliteedis.

Veelgi parem, kui oled veendunud PC-mängija, siis on võimalik oma PC-mängude mängukogemust striimida ka NVIDIA Shieldile, mis on ühendatud maja parima ekraaniga – sinu 4K Ultra High Definition teleriga.

See on suurepärane alternatiiv neile mängijatele, kellel ei ole oma spetsiaalse mängupC-ga ühendatud 4K-monitori.

Juhtmevabalt mängude striimimiseks peab arvutis olema Pascal arhitektuuriga või uuem GeForce GTX™ 10 seeria graafikaprotsessor.

Ja viivitus on hämmastav – nägime selle funktsiooni live-demot ja viivitus oli praktiliselt olematu.

Meie ainsaks nurinaks oli mängukontrollerite tundlikkus, mida pidime iga mängu seadetes reguleerima.

Me ei leidnud NVIDIA Shieldi peamistest seadetest universaalseid seadistusi kontrolleri jaoks.

Foorumites soovitati kontroller lahti ühendada ja uuesti ühendada, kuid see ei lahendanud probleemi.

Kasutajaliides on hästi organiseeritud ja selles on tõesti lihtne navigeerida.

Streaming-seadmena on NVIDIA Shieldil suurepärased volitused ja see suudab striimida 4K HDR-sisu oma lemmikteenuste, sealhulgas Netflixi, Stani, Amazon Video ja YouTube’i kaudu.

Loomulikult on teil ka juurdepääs Google Play Filmidele ja TV-le.

Ja tänu Androidi operatsioonisüsteemile on kasutajatel võimalik kasutada ka sisseehitatud Chromecasti võimalusi, et edastada kuni 4K-sisu oma mobiilseadmest ja rakendustest nagu näiteks Foxtel Now, mida ei saa NVIDIA Shieldile paigaldada.

Täiendava boonusena saavad kasutajad, kui te olete olemasolevas Android-ökosüsteemis, juurdepääsu ka oma fotodele ja kalendrile.

Loomulikult pakub seade ka häälotsingut j a-juhtimist, olgu selleks siis info leidmine, sisu otsimine, teekonna juhiste ja sõiduaegade saamine või Uberi või pizza tellimine.

NVIDIA Shield saab tänu Zigbee ja Z-Wave seadmete toetusele toimida ka nutikodu keskuse rollis.

Samuti saab juhtida teisi teie Wi-Fi-ühendusega ühendatud nutikodu seadmeid, sealhulgas nutikaid tuled ja turvakaamerad.

Kui teil on kodus mõni Nest-toode seadistatud, saate paigaldada Nest-rakenduse ja vaadata kaamerate otseülekannet.

NVIDIA Shieldi hind on 249,95 dollarit tavalise versiooni eest ja 329,95 dollarit mängukontrolleriga mänguversiooni eest.

VERDICT

NVIDIA Shieldil on mitmeid tugevaid külgi ja tal on piisavalt funktsioone, mis sobivad igat tüüpi klientidele. Kui otsite voogedastusseadet, mis võimaldab teil ka mängumaailmas jalgu sirutada, siis on NVIDIA Shield just teie jaoks sobiv seade.

Eelmine artikkelNüüd ei kaota sa kunagi midagi ega jäta midagi maha MYNT jälgimisseadmega.
Järgmine artikkelOppo R11 nutitelefoni ülevaade – täisfunktsionaalne seade tuttavas pakendis

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia