Avaleht Uncategorized Olive tutvustab elegantset kõik-ühes kodust HD-muusikamängijat

Olive tutvustab elegantset kõik-ühes kodust HD-muusikamängijat

1
0

Olive esitles äsja stiilset kõik-ühes kõrglahutusega muusikatoodet, mis võimaldab kasutajatel nautida kogu oma kodus olevat muusikat ühes kohas.

Olive One on elegantne ümmargune alumiiniumist seade, mille õrnalt kaldus pinnal on tundlik 7-tolline klaasist puuteekraan.

See on loodud selleks, et seda ei peidetaks meelelahutusseadmesse, vaid et seda hoitaks avalikult välja panduna.

Olive One võimaldab hõlpsasti navigeerida kogu oma muusikakogus, olgu see siis salvestatud arvutisse, kõvakettale või voogedastuse kaudu selliste veebiteenuste nagu Spotify, Pandora ja YouTube kaudu.

Samuti on seadmes Bluetooth ja Wi-fi, mis tähendab, et see saab ühendada otse kõlarite ja juhtmevabade kõrvaklappide, aga ka teiste seadmetega, nagu nutitelefonid ja tahvelarvutid, et oma muusikat voogesitada.

Neid mobiilseid tooteid saab kasutada ka puldina.

Sama traadita ühenduvus tuleb mängu ka selleks, et pääseda ligi võrgusisesele ja võrguvälisele sisule oma veebipõhistest muusikatellimusteenustest.

Ja heli osas on Olive One’il mõned muljetavaldavad andmed, mis avaldavad muljet isegi kõige hoolikamatele kuulajatele.

Kapoti all töödeldakse heli 32-bitise/384kHz Burr-Brown DAC-i ja kahekordsete HD-võimendite abil, mis paneb audiofännid tähele panema.

Samuti on seadmes protsessor, mis on loodud optimeerima heliväljundit vastavalt teie kõlarite konkreetsele tootemargile ja mudelile.

Samuti on plaanis välja anda modulaarseid juhtmevabu kõlareid, et pakkuda Sonose sarnast kogemust ning samuti on võimalik kasutada oma koduvõrgus mitut Olive One’i kontrollerit.

Klientidel on võimalik lisada ka 1 või 2 TB suurune kõvaketas, et kogu muusikakogu saaks salvestada seadmesse lokaalselt.

Olive on otsustanud võtta One’i puhul kasutusele avatud arhitektuuri, sest SDK (tarkvaraarendajate komplekt) tehakse mulle 2013. aasta alguses kättesaadavaks, et arendajad saaksid luua kohandatud rakendusi.

2013. aasta keskpaigas väljaantav Olive One on IndieGoGo kaudu rahakogumisvahendite kogumiseks mõeldud rahvahulga kaudu.

See võimaldab ettevõttel vähendada tootmiskulusid ja hoida toote arendamist San Franciscos.

Investeeringutest huvitatud isikud saavad alustada 50 või 100 dollarist kinkekaardi eest, mida saab kasutada tulevase ostu deposiidina, või 399 dollarist pluss rahvusvaheline postitus, et tagada seadme ostmine, kui see ametlikult välja antakse.

Püsige kursis, et vaadata Olive One’i täielikku ülevaadet Tech Guide’ile lähikuudel.

Seotud lood

Eelmine artikkelNüüd ei kaota sa kunagi midagi ega jäta midagi maha MYNT jälgimisseadmega.
Järgmine artikkelOppo R11 nutitelefoni ülevaade – täisfunktsionaalne seade tuttavas pakendis

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia