Avaleht Uncategorized Optus Home Wireless Broadband pakub usaldusväärset ühendust, mida on lihtne sisse seada.

Optus Home Wireless Broadband pakub usaldusväärset ühendust, mida on lihtne sisse seada.

1
0

Tavaliselt võtab koduse fikseeritud lairibaühenduse korraldamine palju aega ja vaeva – ühenduse loomiseks ja modemi ühendamiseks on vaja tehnikut.

Ja selleks peate olema kodus, et see kõik toimuks.

Kuid Optus Home Wireless Broadband’i puhul ei ole see nii.

Kuna kasutate Optuse mobiilsidevõrku, peate Optuse veebisaidilt kontrollima, kas kiirem 2300Mhz 4G-signaal on teie juures piisavalt tugev, et seda sisse seada.

Kui saad pöidlad üles, saad seejärel valida paketi – kõik maksavad 80 dollarit kuus, kuid võid valida kuu- või 12- või 24-kuulise paketi.

optushomewireless1

Iga pakett sisaldab 200 GB ja 10 GB lisakasutust 10 $ eest.

Allalaadimiskiirus on kuni 12Mbps ja üleslaadimiskiirus kuni 1Mbps.

Kui olete valinud oma paketi ja teinud tellimuse, saadetakse teile Optuse modem välja.

optushomewireless3

Optus Home Wireless Broadband’i modem on tegelikult Huawei toodetud (see on Huawei E5186) ja sellel on sisseehitatud Optuse SIM-kaart, nii et see saab 4G-võrku ühenduda.

Teenuse seadistamiseks tuleb teil vaid modem vooluvõrku ühendada ja oodata, kuni esipaneelil süttib sinine tuli, mis näitab, et teenus on võrku registreeritud.

optushomewireless5

Internetiga ühendumiseks liituge lihtsalt oma seadme võrguga (võrgu nimi ja parool on modemi tagaküljel).

Kasutajad saavad ka oma arvuti, sülearvuti, konsooli, nutiteleri või muu meelelahutusseadme ühendada kaabli abil ühte neljast modemi tagaküljel olevast pordist.

See teenus sobib üürnikele ja üliõpilastele, kes võivad elada ühiselamus.

Meie ülevaate jaoks seadistasime modemi ja olime minutitega võrku ühendatud.

optushomewireless4

Kõik, mida peate tegema, on ühendada modem vooluvõrku ja oodata, kuni sinine tuli süttib. See ongi kõik.

Kui olete üürnik, ei ole teil vaja üürileandja nõusolekut.

Ja te võite modemi paigutada ükskõik kuhu oma kodus.

Saate seda parema signaali saamiseks majas ringi liigutada või viia see telerile ja seadmetele lähemale, et ühendada need kaabliga modemiga.

optushomewireless6

Meie ühendus kodus oli muljetavaldavalt kiire ja meie üleslaadimiskiirus oli umbes sama kiire kui meie Optuse kaabelleviühenduse üleslaadimiskiirus.

Miinuseks on see, et Optuse signaali tugevus võib varieeruda ja ei pruugi olla kogu aeg kõige kiirem. See juhtub kõigi mobiilsideühenduste puhul, mida võivad mõjutada ummikud, kohalikud tingimused ja üldine internetiliiklus.

VERDICT

Optus Home Wireless Broadband on lihtne paigaldada ning pakub muljetavaldavat ja usaldusväärset ühendust, mis on piisavalt paindlik, et seda saaks kasutada igaüks – eriti üürnikud ja üliõpilased.

Optus on toonud turule uue koduse lairibaühenduse võimaluse, mis on taskukohane, paindlik ja hõlpsasti seadistatav, sest see kasutab ettevõtte kiiret 4G-võrku, et teid internetti ühendada. Tavaliselt võtab koduse püsi-lairibaühenduse korraldamine palju aega ja vaeva – ühenduse loomiseks ja modemi ühendamiseks on vaja tehnikut. Ja selleks peate olema kodus, et see kõik toimuks. Kuid Optuse koduse traadita lairibaühenduse puhul ei ole see nii. Kuna te kasutate Optuse mobiilivõrku, peate te Optuse veebisaidilt kontrollima, kas…

Eelmine artikkelOppo Pad Air läbivaatamine – taskukohane tahvelarvuti, mis ületab oma kaalu
Järgmine artikkelPakmani postkast võib teie jaoks vastu võtta pakisaadetisi.

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia