Avaleht Uncategorized Oral B esitleb maailma esimest interaktiivset Bluetooth-hambaharja

Oral B esitleb maailma esimest interaktiivset Bluetooth-hambaharja

1
0

On palju tooteid, mis ühenduvad nutitelefoniga Bluetoothi kaudu, kuid Oral B esitles äsja uusimat – oma SmartSeries 7000 interaktiivset elektrilist hambaharja.

Miks peaksite nüüd oma hambaharja oma telefoniga ühendama? Sõna “hammas” on tegelikult osa Bluetoothist, seega oli see vaid aja küsimus.

Aga tõsiselt, ühendatava hambaharja jaoks on mitu head põhjust ja see kõik aitab teil hambaid paremini, kauem ja regulaarsemalt pesta.

On palju tooteid, mis ühenduvad teie nutitelefoniga Bluetoothi kaudu, kuid Oral B esitles äsja uusimat – oma SmartSeries 7000 elektrilist hambaharja.

Miks peaksite nüüd oma hambaharja oma telefoniga ühendama? Sõna “hammas” on tegelikult osa Bluetoothist, seega oli see vaid aja küsimus.

Aga tõsiselt, ühendatava hambaharja jaoks on mitu head põhjust ja see kõik aitab teil hambaid paremini, kauem ja regulaarsemalt pesta.

Oral B SmartSeries 7000 on täiendatud kaaslaseks oleva rakendusega, mis juhendab teid reaalajas, et harjamine oleks tõhusam.

Kui olete Oral B rakenduse alla laadinud – see on nüüd saadaval iOS-i ja oktoobris seadme kauplustesse jõudmise ajaks ka Androidil -, saate elektrilise hambaharja oma seadmega siduda ja alustada.

Rakenduses on kaheminutiline taimeri, mis suunab teid puhastama iga hamba kvadranti 30 sekundi jooksul.

Aja veetmiseks kuvatakse ekraani alumises pooles viimased uudiste pealkirjad, fotod, tsitaadid, ilm ja kolm järgmist kalendrikohta.

Rakenduse mällu salvestatakse harjamise kestus, nii et saate jälgida, kui tihti ja kui kaua te harjate.

Oral B SmartSeries 7000 Bluetooth-hambahari suudab salvestada ka kuni 20 harjamise seanssi ja edastada andmed rakendusse, kui see järgmisel korral nutitelefoniga ühendatakse.

Saate isegi avada saavutusi ja teenida trofeesid, kui saavutate erinevaid harjamisviise ja kehtestate regulaarseid harjumusi.

Lõppude lõpuks kanname aktiivsusrihmad ja fitness-trackerid, et näha, kui hästi me magame ja kui hästi me treenime, nii et loomulikult arvas Oral B, et see on hea mõte aidata meil jälgida meie hammaste tervist.

Kuid see rakendus on midagi enamat kui lihtsalt suurepärane taimeri. Kuna Oral B hambahari on teie nutitelefoniga ühendatud, suudab see ka tuvastada, kui te rakendate liiga suurt survet.

Samuti pakub see nõuandeid parema harjamise kohta ning esitab meeldetuletusi hambaniidi ja fluoriidhoolduse kasutamise kohta. Rakenduses on ka hulgaliselt teavet suuhooldusnõuannete kohta.

Samuti on võimalik määrata fookustatud hooldusvööndeid, mis vajavad täiendavat hooldust – tavaliselt hambaarsti soovitusel.

See tähendab, et teatud probleemsed piirkonnad saavad vajalikku lisahooldust.

Samuti saavad kasutajad Oral B rakenduse kaudu hambaarstidelt individuaalseid hambaraviplaane ja otsida oma piirkonna hambaarste.

Oral B SmartSeries 7000 Bluetooth-hambaharjal on võnkuv-pulseeriv-pöörlev harjapea, mis suudab eemaldada 100 protsenti rohkem hambakivi kui käsitsi kasutatav hambahari.

Samuti on sellel kuus erinevat puhastusrežiimi – igapäevane puhastus, sügavpuhastus, valgendamine, igemehahooldus, tundlik ja keelepuhastus.

Saadaval on ka kuus erinevat harjapead – crossaction, precision clean, 3D white, sensitive, floss action ja tri-zone.

Rõhuandur ei paista mitte ainult nutitelefoni ühendatud rakenduse kaudu, vaid ka hambaharja enda käepidemel.

Sa näed punast vilkumist ja hari aeglustab seejärel, kui ta tajub, et harjamine on liiga tugev.

Oral B SmartSeries 7000 Bluetooth-hambaharja hind on 329,99 dollarit ja see on saadaval oktoobris Shaver Shopist, Harvey Normanist, Myerist ja David Jonesist.

Oral B Bluetooth-hambaharja aitab sinihammast vältida.

Seotud lood

Eelmine artikkelOppo Pad Air läbivaatamine – taskukohane tahvelarvuti, mis ületab oma kaalu
Järgmine artikkelPakmani postkast võib teie jaoks vastu võtta pakisaadetisi.

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia